Döntetleneztünk Szentlőrincen

Bár hamar, már a 16. percben megszereztük a vezetést Szentlőrincen Károly Bálint révén, sajnos a házigazdák postafordultával egyenlítettek. A félidőre maradt is az 1-1, hogy aztán forduljon a kocka: a 73. percben már a házigazdák vezettek 2-1-re. Szerencsére mi sem maradtunk adósak a válasszal, Károly Bálint ismét betalált, így végül 2-2-es döntetlennel zártuk a baranyai rangadót.

DZS_2432

NB III Közép-csoport, 25. forduló
Szentlőrinc, 600 néző. V.: Mód István.
Szentlőrinc SE – PMFC 2-2 (1-1)
Gólszerzők: Füredi (23., 73.), ill. Károly (16., 77.).

Szentlőrinc SE: Ambrusics – Fenyvesi (Tóth A., 75.), Bodó, Kalmár, Hambuch – Füredi (Dudás, 82.) – Vágner (Nagy R., 84.), Turi T., Berdó V., Horváth P. – Nagy K. Vezetőedző: Turi Zsolt.

PMFC: Gábor P. – Kónya K., Krapecz, Fellai, Varga – Bata (Takács, 77.), Hleba – Kónya D. (Bodor, 64.), Koller, Károly B. – Lőrincz (Frank, 64.). Vezetőedző: Márton Gábor.

– Nem a végeredmény, hanem a játék és egyesek teljesítménye miatt vagyok csalódott. Azt kell mondjam, a meccs összképe alapján igazságos döntetlen született – mondta a lefújást követően Márton Gábor, a PMFC vezetőedzője.

A találkozó online közvetítését ITT olvashatja vissza.