Megmutatjuk 11 szombati gólunkat

Nézze meg a PMFC valamennyi Tolna VFC-nek lőtt gólját – VIDEÓ!

Igyekszünk minél részletesebben beszámolni a PMFC felkészülési mérkőzéseiről, így nem csak szöveges tudósítással és fényképekkel látjuk el szurkolóinkat, próbáljuk megmutatni a pécsi gólokat is. Ezúttal a múlt szombati találatokat láthatják, szám szerint 11-et, amelynek elszenvedője a megyei I-es Tolna VFC gárdája volt.

Mojzer György góljával már a 18. percben megszereztük a vezetést, 1-0.

A 42. percben Turi Tamás talált be szabadrúgásból, 2-0.

A fordulást követő második percben Frank Richárd fejelt a vendégek hálójába, 3-0.

Az 53. percben Frank Richárd lövése a lécről Mojzer György elé került, aki nem hibázott, 4-0.

A 62. percben Horváth Péter is feliratkozott a góllövőlistára, 5-0.

A 68. minutumban Wittrédi Dávid használta ki a vendégek kapusának hibáját, 6-0.

Az utolsó tíz percben sem úszták meg a tolnaiak, a 79. percben Kónya Dávid gurított a kapuba, 7-0.

A 81. percben Horváth Péter csinált bolondot a vendégek védelméből, majd szépen kilőtte a jobb alsó sarkot, 8-0.

A meccs 82. minutumában Rácz Áron ismét bebizonyította, hogy távolról is érzi a kaput, 9-0.

A 84. percben Horváth Péter szerezte meg saját maga harmadik, míg csapatunk tizedik gólját, 10-0.

Végül a slusszpoén, a 86. minutumban Kónya Dávid tudott duplázni, szélsőnk ezzel be is állította a végeredményt, 11-0.