Győzelem a Cibalia elleni edzőmeccsen

NB III-as labdarúgócsapatunk 3-1-es sikerrel zárta a horvát másodosztályú HNK Cibalia elleni felkészülési mérkőzését.

Vas László vezette NB III-as együttesünk szombat délben a horvát másodosztályú HNK Cibalia csapatát fogadta Kovácstelepen. A jó iramú felkészülési mérkőzés 7. percében Gajág Gergő szöglet utáni fejesgóljával szereztük meg a vezetést, majd a 42. percben egy remek kiugratást követően Tihanyi Olivér talált be a kék mezes vendégek hálójába, így 2-0-s előnnyel fordulhattunk. Rövid szünetet követően szabadrúgásból ugyan szépítettek a vinkovcei vendégek, ám a 85. percben ismét Gajág Gergő tudott eredményes lenni, beállítva ezzel a 3-1-es végeredményt. Csapatunk legközelebb már tétmérkőzés alkalmával lép pályára. Február 12-én, szerdán 14:00 órakor a Magyar Kupa nyolcaddöntő első mérkőzésén az NB I-es Paksi FC gárdáját fogadjuk a PMFC Stadionban.

Felkészülési mérkőzés
Kovácstelep, 150 néző.
PMFC – HNK Cibalia 3-1 (2-0)
Gólszerzőink: Gajág (7., 85.), Tihanyi (43.)

PMFC: Helesfay (Kovács, 60.) – Sági, Gajág, Rácz, Németh (Katona, 60.) – Grabant (Szabó 75.), Futó (Bohata, 60.), Nikic, Hegedűs – Tihanyi (Koller, 75.), Geiger (Kónya, 60.). Vezetőedző: Vas László.