Első körben megkaptuk az NB II-es licencet!

Klubunk minden kritériumnak megfelelt, így a PMFC licencet kapott a 2020/21-es másodosztályú bajnoki évadra.

A MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottsága 2020. május 22-i ülésén megvizsgálta a PMFC (PSN Zrt.) licenckérelmét és első körben megítélte klubunk számára az másodosztályú (NB II-es) induláshoz szükséges licencet a 2020/2021-es évadra. A hivatalos indoklás szerint a PMFC (PSN Zrt.) által benyújtott dokumentumok a klublicenc szabályzatban meghatározott minden kötelező “A” kritériumnak megfelelnek.

– Végtelenül örülök, hogy ez a feladat is maradéktalanul elhárult. Büszke vagyok rá, hogy első körben sikerült megfelelnünk minden kitételnek. A háttérben nagyon sokan dolgoztunk azért, hogy ez teljesüljön, ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a fáradozásait. Az elkövetkező időszakban várjuk a nevezési határidőt az NB II-re – nyilatkozta Győri János, a PMFC operatív igazgatója.

A teljes határozat ITT tekinthető meg!

OLVASTA MÁR?

Bata jött, látott és berobbant!

Második évzáró szavazásunkban arra kerestük a választ, hogy ki volt a PMFC játékosai közül az év meglepetésembere. Öt opciónk közül három új igazolás (Bodor év ...
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram