Első körben megkaptuk az NB II-es licencet!

fb_cibalia (2)

Klubunk minden kritériumnak megfelelt, így a PMFC licencet kapott a 2020/21-es másodosztályú bajnoki évadra.

A MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottsága 2020. május 22-i ülésén megvizsgálta a PMFC (PSN Zrt.) licenckérelmét és első körben megítélte klubunk számára az másodosztályú (NB II-es) induláshoz szükséges licencet a 2020/2021-es évadra. A hivatalos indoklás szerint a PMFC (PSN Zrt.) által benyújtott dokumentumok a klublicenc szabályzatban meghatározott minden kötelező “A” kritériumnak megfelelnek.

– Végtelenül örülök, hogy ez a feladat is maradéktalanul elhárult. Büszke vagyok rá, hogy első körben sikerült megfelelnünk minden kitételnek. A háttérben nagyon sokan dolgoztunk azért, hogy ez teljesüljön, ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a fáradozásait. Az elkövetkező időszakban várjuk a nevezési határidőt az NB II-re – nyilatkozta Győri János, a PMFC operatív igazgatója.

A teljes határozat ITT tekinthető meg!

Facebook Comments

OLVASTA MÁR?

DZS_2873

Csak az első gólig volt nehéz

Labdarúgócsapatunk nagyot küzdve 3-0-s győzelmet aratott a Gyula gárdája felett. Az erőviszonyok, valamint a tabellán elfoglalt helyezések ellenére sem számíthattuk könnyű győzelemre a bennmaradásért küzdő ...