Újabb egygólos győzelem, ezúttal Szegeden

NB II-es labdarúgócsapatunk a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként aratott 1-0-s sikerével a tabella 4. helyére lépett előre.

Vas László vezette labdarúgócsapatunk három egymást követő bajnoki győzelmet, valamint egy hétközi kupa továbbjutást követően Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként folytatta szereplését a Merkantil Bank Liga 14. fordulójában. Szurkolótáborunk remek futballhangulatot varázsolt a Szent Gellért Fórumban, ahol az első igazán nagy lehetőség közel húszpercnyi játék után adódott együttesünk előtt.

A 25. percben Bartha közeli kísérletét Varga bravúrral hárította lábbal, a kipattanónál pedig Németh lövése a keresztlécen csattant. Ezt követően még inkább próbáltuk gólra váltani mezőnyfölényünket, amely bő félórányi játékot követően sikerült is. A 33. percben Bartha középre ívelt baloldali szabadrúgása után kisebb kavarodás alakult ki a szegedi kapu előtt, végül aztán Rácz elé pattant a labda, aki a kapuba vágta azt, 0-1.

Egygólos előnyünk egészen a második félidő végéig kitartott. S mivel a helyzetek ellenére újabb találat már nem született, így együttesünk megérdemelten aratta zsinórban negyedik 1-0-s győzelmét az NB II-ben, amelynek köszönhetően ráadásul sikerült egy hellyel előrébb lépni a tabellán, s a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként szerzett három ponttal már a 4. pozícióból várhatjuk a Vasas FC elleni november 4-i hazai mérkőzést.