Tölgyesi Viktor távozik

A 29 esztendős középpályás közös megegyezéssel hagyja el klubunkat.

Közel másfél esztendő után távozik a PMFC-ből Tölgyesi Viktor. A 29 éves középpályás 2020 októberében érkezett az akkor még az NB II-ben újoncnak számító labdarúgócsapatunkba, amelynek színeiben azóta összesen 29 másodosztályú és 3 Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára. Tölgyesi Viktor szerződését klubunk a napokban közös megegyezéssel bontotta fel, így a játékos szabadon igazolhatóvá vált.

Szeretném megköszönni a klubnak az itt töltött elmúlt másfél évet! Rengeteg nagyszerű embert ismerhettem meg, és egy remek öltözőbe volt szerencsém lenni! Örömmel gondolok majd vissza pályafutásom ezen időszakaszára! A klubnak kívánom, hogy minél hamarabb érje el a célját, mind a város, mind a szenzációs szurkolótábor megérdemli a legmagasabb osztályt! Hajrá, Munkás!

– mondta búcsúzóul a középpályás.

Tölgyesi Viktornak köszönjük, amit a PMFC-ért tett, további pályafutásához sok sikert kívánunk!

OLVASTA MÁR?

Piros-fekete csatával indul a tavasz

Vasárnap 14:30-kor, az NB III Közép-csoport 18. fordulójában a Budapest Honvéd-MFA II. vendégeként kezdi meg tavaszi bajnoki szereplését a PMFC. A piros-feketéket részben az idei ...
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram