Győzelemmel zártuk a felkészülést

NB II-es labdarúgócsapatunk Pakson aratott 3-0-s győzelmének köszönhetően sikeresen hangolt a január 29-én rajtoló tavaszi szezonra.

NB II-es labdarúgócsapatunk negyedik, egyben utolsó téli felkészülési mérkőzését az élvonalbeli Paksi FC vendégeként játszotta. Az erős havazásban zajló szombat délelőtti összecsapás jó iramban telt, míg a gólnélküli első félidőt követően a 60. percben új igazolásaik közül Pejovics szerezte meg első gólját a PMFC színeiben. A hajrában Gera révén növeltük előnyünket, míg Kocsis találatával állítottuk be a 0-3-as végeredményt. Weitner Ádám vezette együttesünk ezzel tehát győzelemmel zárta a téli felkészülést, legközelebb pedig már tétmérkőzés alkalmával lépünk pályára. Január 29-én, vasárnap 15:00 órakor a Budafoki MTE-t látjuk vendégül a Merkantil Bank Liga 21. fordulójában.

A mérkőzés kulcsmomentumai:

60. perc: Kocsis jobboldali beadását követően Pejovics közelről a kapuba jutatta a labdát, 0-1.
86. perc: Jobboldali beadásból Pejovics csúsztatta meg a labdát, Gera pedig a hosszú kapufa mellől a hálóba fejelt, 0-2.
88. perc: Szabó egy remek átadással Kocsist ugratta ki, aki kapura tört és jobb lábbal a hosszút lőtte ki, 0-3.