Békéscsaba II – PMFC

1' Technikai okok miatt csak most kezdődött el a Békéscsaba Előre 1912 II. - PMFC mérkőzés közvetítése.
2' A 22. percben járunk: a mieink Károly és Frank góljával 2-0-ra vezetnek.
6' A pécsiek a Sólyom - Kónya K., Fekete, Fellai, Szabó - Turi, Koller - Kónya D., Bata, Károly - Kónya D. összeállításban kezdtek.
7' GÓÓÓÓL! Egy szép kiugratást követően Kónya Dávid lőtte ki jobbról a békéscsabaiak jobb alsóját, 0-3.
11' Frankot állították meg les miatt.
11' Az eddigiek alapján nagyon egyoldalú a találkozó, vendéglátóink nem igazán állnak a helyzet magaslatán.
12' A szép idő és a díjtalan belépő ellenére alig 150-en látogattak ki a szurkolók.
13' Érhetetlen módon a játékvezető büntetőt ítélt a hazaiaknak.
14' Kálmán állt a 11-es mögé, de a játékos csúnyán fölé bombázott.
18' Turi szögletét követően Zelenyánszki ért kézzel a labdába, Antal játékvezető azonban nem adott büntetőt a pécsiek javára.
Javítanánk magunkat, tizedik mezőnyjátékosunk Frank.
24' Folyamatos nyomás alatt a békéscsabai kapu, gyakorlatilag csak a lila-fehérek térfelén zajlik a játék.
24' Károly szögletéről Fekete egy hajszállal maradt le a hosszúnál.
26' Kónya Dávid húzott be középre, 17-ről rá is lőtte a labdát, ami megpattant egy védőn, s így lett jó Hrabina számára.
27' Első félidő vége.
Érkeznek a játékosok, mindjárt kezdődik a második játékrész.
Cserélnek a mieink: Bata helyére Nagy áll be.
46' A békéscsabaiak kapust cseréltek a szünetben: Hrabina helyett Baráth vette át az őrködést a gólvonalon.
47' A békéscsabaiak kapust cseréltek a szünetben: Hrabina helyére Baráth vette át az őrködést a gólvonalon.
48' Nagy helyzet maradt ki. Frank tette be a 11-es pont magasságába a labdát, amit Kónya Dávid belsőzött kapu felé, de egy védő útját állta a játékszernek.
50' Károly sarokrúgása jól szállt középre, de Baráth kifutva kiöklözte a labdát.
51' Károly volt lesen a partjelző szerint.
52' Oláht Mácsai váltotta a hazaiaknál.
52' Turi sárgult be feleslegesen egy lökésért.
55' A tizenhatoson belül, a kapunak háttal álló Kónya Dávidot rántották le vállánál fogva, a játékvezető mégis szélsőnknek adott sárga lapot...
56' A szünet óta nem sokat változott a meccs képe, a mieink továbbra is óriási fölényben futballoznak.
57' Kálám szögletét a jó helyzetben lévő Zelenyánszki bólintotta csúnyán fölé.
58' Turi hagyta el a pályát, játékosunkat pedig Rácz váltotta.
59' A lila-fehérektől Tóthot figyelmeztették sárga lappal.
62' Sajnos rendszeresen rosszul ítélik meg a játékvezetők a leshelyzeteket.
63' Kónya Dávid cselezgetett a békéscsabai kapu előterében, de mivel rajta voltak többen is, így Károlynak adta át a labdát, aki viszont lesen vette át a játékszert.
66' A hazaiaktól Balog csatlakozott a sárga laposok társaságába, reklamálás miatt.
67' Kaputól 18 méterről Frank lőtt el nem sokkal a bal alsó mellett.
68' Rácz rövid ápolása miatt állt rövid ideig a játék.
69' Hatodik szabálytalanságát követően sárgult be vendéglátóink közül Zelenyánszki.
72' A népes pécsi szurkolótábornak köszönhetően remek hangulat uralkodik a Kórház utcai stadionban.
73' Károly ment le és Lőrincz állt be. Ezzel elhasználta harmadik cserelehetőségét is Márton Gábor, a PMFC vezetőedzője.
75' Csúnya esőfelhő érkezik Békéscsaba fölé. Reméljük, a rossz idő megvárja a meccs végét.
76' A hazaiak trénere, Szenti Zoltán is kihasználja harmadik cseréjét: Ilyést Konyecsni váltotta a pályán.
78' Némileg sikerült rendezniük soraikat a békéscsabaiaknak, de még is sokszor a pécsieknek köszönhetik meg, hogy nem kaptak újabb gólt.
82' Konyecsni húzott el a bal szélen, valahogy még kapu felé tudta tenni a labdát, csakhogy Fellai becsúszva felszabadított.
85' Koller kapott sárga lapot.
88' Rácz 22 méteres lövése a kapu fölé szállt.
89' Antal játékvezető 2 percet hosszabbít.
91' Még egy szöglettel jöhetünk a meccs végén.
92' Frank tekert balról Fellait keresve, de a kapus mentett.
92' Itt a vége! A PMFC 3-0-ra nyert a Békéscsaba 1912 Előre II. vendégeként.
47' A meccs befejeződött.