8337'
8337'

2-3

Pécsi gólokban gazdag szombat estét kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak.
Az NB III Közép-csoport 8. fordulójában a PMFC a Dunaújváros vendégeként lép pályára.
A 18:00 órakor kezdődő találkozót Farkas Mihály vezeti, asszisztensei Varga Gábor és Kulcsár Dániel.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Nagy J., Fellai, Szabó - Rácz, Horváth A. - Kónya D., Koller, Károly - Bata.
Cseréink: Sólyom, Wittrédi, Mojzer, Turi, Füredi, Horváth P., Puskás.
Érkeznek a csapatok, a mieink fehér mezben és fekete nadrágban, míg a hazaiak tiszta pirosban játszanak.
0' A mérkőzést a pécsiek kezdték.
1' Nem mondhatni, hogy roskadásik lennének az újvárosi aréna lelátói, alig 200-an látogattak ki a harmadosztályú rangadóra.
4' Innen kívánunk gyors felgyógyulást kapusedzőnknek, Volcsányi Csabának, aki nemrég sikeres egészségügyi műtéten esett át! Várunk vissza, Kupé!
4' A kevés néző ellenére a pécsi B-középtől zeng a stadion.
6' Zvara szabadrúgást után szögletet végezhetett, de a rögzített szituációkból nem tudtak veszélyeztetni a hazaiak.
8' Szabó lepett oda Karacsnak, távoli szabadrúgás a házigazdáknak.
9' Tóth volt lesen a partjelző szerint.
11' Eddig nem igazán képvisel nagy iramot a két gárda összecsapása. A dunaújvárosiak enyhe mezőnyfölényben játszanak.
13' Károly 35-ről lőtt el egy szabadrúgást, a labda nem sokkal tévesztett célt.
15' A meccs eddigi legnagyobb helyzete! Egy jobbról érkező labda Károly elé került, akinek kapu előtti lövése elakadt Vaszócsikban.
17' Szepessy volt lesen.
18' GÓÓÓÓÓÓL! Parádés összjáték után Horváth Adrián kissé balról, a bal alsó sarokba tekerte laposan a labdát, 0-1!
20' Az elmúlt percek nyomása után érezhető volt a pécsiek játékában a gól, szerencsére így is lett.
21' Gőcze ellen szabálytalankodtak, de a játékvezető engedte tovább, Cseri pedig az üresen álló kapunkba passzolta a labdát, 1-1.
22' Batát buktatták, 11-est végezhetünk.
23' GÓÓÓÓÓL! Ismét vezetünk, a jogos büntetőt Koller rúgta a bal alsó sarokba, Vaszócsik jó irányba vetődött, de ezt már nem érhette el, 1-2!
26' Kónya Dávid húzott el szélvészen a jobb oldalon, majd a hosszúnál érkező Koller elé passzolt, aki azonban csak az oldalháló találta el.
27' Vaszócsik szorul ápolásra, aki szerencsétlenül találkozott a kapufával.
33' GÓÓÓÓÓÓL! Kollertől várták a passzt, középpályásunk azonban a lövést választotta. A labda a jobb kapufáról pattant a hazai hálóba, 1-3!
35' Együttesünk kifejezetten tetszetősen futballozik az amúgy jól védekező Dunaújváros ellen. Az egyéni különbségek azonban eddig döntőnek bizonyulnak.
38' Együttesünk nem mostanában játszott villanyfényes bajnokit, ám úgy tűnik ez alaposan felvillanyozta a mecsekaljaiakat.
41' Az újvárosiak gyors szélsőikkel igyekeznek zavart kelteni, de a jól szervezett pécsi védelem állja az adódó rohamokat.
43' Fellai és Tóth birkózott nagyot a felezővonalnál, védőnk megúszta egy szóbeli figyelmeztetéssel.
45' A játékvezető egy percet hosszabbít az első játékrész ráadásaként.
46' Szepessy távoli lapos szabadrúgást Gőcze szedte fel higgadtan.
46' Első félidő vége.
A mieink már ismét a pályán vannak, készen a folytatásra. Dobos Barna együttese viszont még nem jött ki az öltözőből.
45' A szünetben nem volt csere egyik oldalon sem.
46' Kónya Dávidot hozták helyzetbe a tizenhatos előterében, egy hazai védő azonban eltudta pöckölni előle a labdát.
48' Károly tört be tizenhatosig, lövését Vaszócsik ütötte ki a mezőnybe.
50' Karacs volt lesen.
51' Károlyt rántották le, jó helyről végezhetünk szabadrúgást.
52' A jócskán távoli pontrúgást maga a sértett végezte el, Károly lökete sajnos pontatlan volt.
54' A hangulat kissé leült, ám a pályán lévők nem vettek vissza az iramból.
56' A pécsiek percről-percre közelebb állnak ahhoz, hogy megszakítsanak egy közel húsz éves átkot. 1997 óta ugyanis nem sikerült győztesen elhagyni Dunaújvárost. Talán majd most!
57' A hazaiktól Barna kapott sárga lapot.
59' Újabb sárga lapok, ezúttal Csehi és Rácz kapta.
60' Zvara szabadrúgása zúgott el jócskán Gőcze kapuja felett.
63' Király csúszott be hátulról Batának, sárga lap járt érte.
63' Cseréltek a mieink: Rácz helyett Wittrédi állt be.
65' Fellai számolta el magát az újvárosi kapu előtt. Kár érte, ez is helyzet volt.
66' Tóth helyett Ferencz folytatja hazai oldalon.
67' Koller sárgult be.
69' Bata remek keresztlabdáját Károly tette maga elé, erős lövését Vaszócsik ütötte léc fölé.
74' A csereként pályára lépő Ferencz került helyzetbe, majd higgadtan a hálónk jobb felébe lőtt, 2-3.
76' A második félidőben eddig nem volt benne a hazai gól, de a dunaújvárosiak adódó helyzetüket kegyetlenül kihasználták.
77' Bata maradt lent, de szerencsére nem kell ápolni.
79' Egy hazai szabadrúgást követően Cseri fejesét fogta Gőcze.
80' Bata is felkerült a sárga laposok közé.
82' Farkas kapott sárga lapot Kónya Dávid buktatásért.
83' Wittrédi rúgta fölé a hazai tizenhatos körívéről megítélt szabadrúgást.
84' Újvárosi oldalon: Zvara le, Sándor be.
86' Második cserénkként Bata jött le, helyére pedig Puskás állt be.
90' Egy visszafejelt labdát Szepessy félfordulatból rúgott rá. Nem sokat tévesztett.
90' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Károly le, Mojzer be.
90' Három perc a ráadás.
109' A meccs befejeződött.