Iváncsa KSE – PMFC

1-1

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 30. fordulójában a jelenleg második helyezett PMFC a bronzéremre hajtó Iváncsa KSE vendégeként lép pályára.
Íme a mai kezdőnk: Somogyi - Kónya K., Gajág, Puskás, Erdős - Horváth, Nagy - Károly, Wittrédi, Beke - Kónya D.
Cseréink: Sólyom, Koller, Mojzer, Nyárasdi, Szabó, Bata, Koval.
Gyakorlatilag teljesen megtelt az iváncsai sportpálya, minden jegy elkelt nem csak a hazai, hanem a vendégszektorba is.
A találkozó gyász szünettel kezdődik.
0' A találkozót a hazaiak kezdték.
0' Az iváncsai játékosok vörös-fehérben, a pécsiek fehér-feketében játszanak.
4' Balogh lépett ki a jobb oldalon, majd 17-ről a jobb alsó felé lőtt, szerencsére mellé ment.
6' Aradi játszotta el halálát a tizenhatosra betörve, a hazai csk sárgát, együttesünk kifelé szabadrúgást kapott.
11' Pörög a játék, mindkét együttes igyekszik a vezetés megszerzésére.
15' Térfelünk mindkét oldalán van egy-egy vendégszektor, drukkereink egymásnak felelgetve biztatják a mecsekaljai gárdát.
18' A találkozó játékvezetője egyébként dr. Kovács Gergely, segítői dr. Szabó Péter és Nagy Viktor.
19' Egy hosszúra sikeredett pécsi szögletet kövezően Wittrédinek készítették le a labdát, középpályásunk lövése azonban a labdafogó hálóban kötött ki.
20' Egy ütközést követően Nagy maradt lent a földön, játékosunk ápolásra szorul.
22' Wittrédit buktatták a hazai tizenhatos előterében, jó helyről jöhetnek a mieink.
23' A szabadrúgást maga a sértett vállalta el, a labda azonban a hattagú sorfalban akadt el.
32' Jobboldali pécsi szabadrúgást követően a másik oldalon várakozó Wittrédi elé került a labda, akinek lövése nyomán a labda átszállt a kapus lába között, majd a bal kapufa tövéről pattant kifelé.
36' Egyik védőnk 16-oson belüli kezezését nem fújta le a játékvezető, majd a labda Büki elé került, aki szépen kilőtte 18-ról a kapunk jobb felét, 1-0.
44' Wittrédi lőtt szépen a haza kapu bal felébe 19-ről, Dániel portás azonban bravúrosan védett.
49' Első félidő vége.
45' Cseréltünk a szünetben: Károly helyett Mojzer folytatja.
48' Beke szögletét követően Gajág jobblábas lövése a keresztléc és a bal kapufa tövéről pattant kifelé.
49' Kónya Dávid került ziccerbe az ötös magasságában, gólba tartó lövésébe azonban belecsúszott egy hazai védő.
51' Wittrédi jobb alsóba tartó labdáját Dániel vetődve tolta ki.
53' Büki kapott sárga lapot.
66' Második pécsi csere: Nagy helyett Koller lépett pályára.
67' Varga hibázott ziccerben, Gajág pedig egy korábbi esett miatt kapott sárgát.
77' Ismét a kapufát találtuk el, nem először a mai mérkőzésen.
79' Wittrédi tizenegyesével egyenlítettünk, 1-1.
92' Wittrédi le, Koval be.
108' A meccs befejeződött.