75'
90'
90'
90'

Pécsi gólokban gazdag szerda kora estét kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Második nyári felkészülési mérkőzése alkalmával csapatunk a szintén NB III-as Kaposvári Rákóczi FC vendégeként játszik.
Így kezd a PMFC a 19:00 órakor rajtoló edzőmeccsen: Gőcze - Puskás, Fellai, Füredi, Szabó - Koller, Turi - Kónya D., Horváth P., Károly - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Rácz, Wittrédi, Mayer, Frank.
A két gárda játékosai már javában melegítenek a pályán, ami a 32 fokos hőségben igen kellemes lehet.
Gyülekeznek a szurkolók a Rákóczi stadionjának főlelátóján, ahova érkeztek Pécsről is drukkerek.
A mieink várhatóan piros-fekete, míg somogyi vendéglátóink tiszta zöld szerelésben játszanak majd.
Íme a Kaposvári Rákóczi FC kezdője: Slakta - Szabó A., Hadaró, Ludánszki, Szakály, Andorka, Nagy K., Ur, Kollega, Fodor, Rajczi.
A találkozó játékvezetője Szilasi Szabolcs lesz.
0' A meccset a pécsiek kezdték.
3' Károly húzott be balról, de a tizenhatos előtt túl sok zöld mezes lépett ki rá, így tovább passzolt Kollernek, akinek lövése kapu fölé szállt.
5' Mojzer birkózott védőjével, majd Kollernek tette le a labdát lövésre, ám ez is mellé ment.
6' Jó iramban kezdődött el az edzőmeccs, eddig nem lehet panaszunk a látottakra.
7' Kollega óriási bedobását Gőcze fogta meg senkitől sem zavartatva magát.
8' Horváth Péter révén mi végezhettük el az első szögletet, de sajnos végül kirúgás lett belőle.
9' Kónya Dávid eresztett meg egy kapáslövést 20-ról, Slaktának igen csak résen kellett lennie.
11' Koller szerelte hátulról becsúszva Urt, szabadrúgással jöhetnek a hazaiak. A pontrúgásból nem lett végül semmi.
12' Rajczit, a korábbi válogatott támadót állította meg les miatt a partjelző.
14' Kónya és Mojzer elől Slakta szerezte meg a labdát kivetődve.
15' A ma 33. szülinapját ünneplő Andorka volt lesen.
16' Horváth Péter bokájára tartottak rá, jó helyről végezhetünk szabadot.
17' Károly távolról elvégzett pontrúgása jól csavarodott ugyan, de középre tartott és így sikerült megfognia a hazai kapusnak.
19' Mojzer eddig nagyon harciasan játszik elől, nem hagy elveszni egy labdát sem.
22' Mojzert rántották le a tizenhatos körívén belül, szabadrúgással jöhetünk.
23' Károly középmagas lövése elakadt a kaposvári sorfalban. Kár érte.
24' Horváth Péter sárgult be egy taktikai fault miatt.
26' A büntetőterületen belül Slakta kaszálta el Mojzert, aki emiatt ápolásra szorul. A 11-es azonban elmaradt.
29' A somogyiaktól Ludánszki kapott sárga lapot.
31' GÓÓÓÓÓL! Kónya Dávid jobbról, élesen belőtt labdájára mindenki rácsodálkozott, a játékszer végül a hosszú alsóba gurult.
35' Komolyabb tömörülés alakult ki a tizenhatosunknál, de sikerült kibekkelni a somogyi próbálkozásokat.
36' Horváth Péter gólba tartó löketébe lépett bele egy hazai védő. Ha nem hezitál, abban az esetben lehet, hogy már 0-2-re vezetnénk.
38' Puskás éles szögből leadott lövését hárította a Kaposvár hálóőre.
40' Fellai szabálytalankodott, szabadrúgása a zöld mezeseknek a kapunktól 25 méterre.
40' A szabadrúgást elég rosszul végezték el a hazaiak, a labda a kapu mögötti szektorban kötött ki.
41' Szabó is besárgult.
42' Egy pécsi beadásra Mojzer csúszott be a rövidnél, pechére egy védőn váltott irányt a labda.
45' Ismét Andorka vette át lesen a labdát.
45' Első félidő vége.
46' Gőcze, Szabó és Mojzer ment le, helyükre Sólyom, Rácz és Mayer állt be.
49' Van abban valami furcsa érzés, amikor egy focimeccs kellős közepén egy tehervonat gurul el a stadion mellett.
49' Sólyom mutatott be egy óriási kapusbravúrt.
50' A második játékrészt a hazaiak kezdték aktívabban.
54' Csapatunk lendülete a szünet óta valamelyest visszaesett, amit igyekeznek meglovagolni a kaposváriak. Szerencsénkre eddig sikertelenül.
56' Károlyt szerelte szabályos keretek között Bakos az ötös magasságában.
57' Fellai kapott sárgát.
57' Ezt megelőzően ismét Sólyom hárított előrevetődve.
59' Nagy 16-ról a bal alsó felé csavarodó szabadrúgását Sólyom szedte ki!
59' Károly lőtt fölé ajtó-ablak helyzetben.
60' Rajczi volt sokadjára lesen.
61' Károly helyett Frank állt be.
62' Horváth Péter is lemegy, érkezik helyette viszont Wittrédi Dávid.
64' Frank az alapvonalról ívelte vissza a labdát, Mayer fejese azonban a keresztléc fölé szállt. Nagy helyzet volt ez is!
69' Hadaró kapott sárgát a Rákócziból.
70' Rácz szorult ápolásra.
72' Wittrédi távoli szabadrúgása zúgott le a kaposváriak kapuja fölött úgy egy jó méterrel.
74' Böjte lövése a keresztlécről vágott le pont Rajczi elé, aki azonban nem talált be szemből az üres kapuba.
76' Artner Tamás vezetőedzőnek főhet a feje egyes megoldások láttán, ugyanis a kaposváriak sokszor alap szituációkat vétenek el.
77' Sóron góljával egyenlített a Kaposvár, 1-1.
82' Sóron ezúttal lesen volt, de azért lövését kivédte lábbal Sólyom.
82' Az elmúlt percekben igencsak belehúzott a hazai gárda.
86' Frank mélységi keresztlabdával kereset a jobboldalon meglóduló Kónya Dávidot, aki azonban már nem tudta bent tartani a labdát.
87' GÓÓÓÓÓL! A 87. percben Kónya Dávid kapott egy remek labdát, majd egy cselt követően higgadtan kilőtte a háló bal felét, 1-2.
90' A meccs befejeződött.