Kozármisleny FC – PMFC

1-2

Pécsi gólokban gazdag szerda délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Ma 15:00 órakor pótoljuk az NB III Közép-csoport 17. fordulójából elmaradt Kozármisleny FC elleni idegenbeli rangadót.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Erdős, Gajág, Szabó - Horváth, Nagy - Károly, Koller, Wittrédi - Kónya D.
Cseréink: Somogyi, Kiss, Varga, Nyárasdi, Beke, Bata, Koval.
A baranyai "szomszédvári" rangadó játékvezetője Antal Péter, segítői Szvetnyik Bence és Molnár Alex.
0' A rangadót a pécsiek kezdték.
0' A kozármislenyiek világoskék-fehér, míg a mieink piros-fekete szerelésben játszanak.
1' A kezdésre előbújtak a napsugarak is, de a pálya talajára sem lehet különösebb panasz.
3' Kónya Dávid beadását Kocsis rúgta ki szögletre Wittrédi elől.
4' Kónya Dávid sarokrágását Koller csúsztatta fölé a tizenegyespont magasságából.
6' Kónya Dávidot keresték egy hosszan előreívelt labdával, de Ipacs kapus gyorsabb volt támadónknál.
9' Kónya Dávid szaladt el a jobbszélen, majd védőjét maga mögött hagyva betört a tizenhatoson belülre, középre gurítása azonban már elakadt egy mislenyi lábban.
10' Ismét Kónya Dávid villant, középen azonban Károlyt látta szabálytalannak a játékvezető, kifelé szabadrúgás.
14' Továbbra is csapatunk dominál és irányítja a játék alakulását.
16' Károly szögletéből beadott labdáját Ipacs húzta le.
20' Wittrédi távoli szabadrúgását Kónya Kornél csúsztatta kapu mellé.
21' A meccs eddigi legnagyobb helyzete! Wittrédi ugratta ki Kónya Dávidot, aki jobbról, éles szögből a bal oldalháló találta el.
23' Szabó jött előre a baloldalon, középre tekert labdáját Koller csúsztatta meg a jobb alsó irányába, de Ipacs résen volt.
24' Komoly nyomást helyezünk a hazai együttesre, amely jószerivel alig tud kijönni saját térfeléről.
30' Egy tizenhatosnál eladott labdára Wittrédi csapott le, aki tökéletesen pörgetett 17-ről a háló jobb felébe, de Ipacs nagyot nyújtózva hárítani tudott!
31' Wittrédi jobbról elvégzett szabadrúgását Koller bólintotta kapu fölé.
34' Szépen hoztuk ki a labdát térfelünkről, majd az előrevágott játékszerrel Károly tört kapura. Szélsőnk balról, éles szögből rá is szúrta, de a labda elgurult a hazai kapu előtt.
38' GÓÓÓÓL! Gaját fölpasszolt labdáját Wittrédi lépte át, ami így Horváth elé került. Csapatkapitányunk pedig 15-ről a háló jobb felébe vágta a játékszert, 0-1!
40' Horváth adott jobbról a rövid fel, Koller azonban védője mellől nem tudta bekotorni a játékszert.
40' Cseréltek a mieink: Wittrédi helyett Beke állt be.
45' Első félidő vége.
45' A második játékrészt a hazai együttes kezdte.
45' A szünetben cserélt a félidőben: Petrovics helyett egykori játékosunk, Grabarics érkezett.
46' Kónya Dávid ütközött Ipacs kapussal a tizenhatosnál, a hazai hálóőrt ápolni kell.
48' Egykori labdarúgónk, későbbi ügyvezetőnk, Győri János ma édesapa lett. Sok boldogságot kívánunk nekik!
49' Játékvezetői labdával folytatódik a meccs, a labdát Kocsis nagyon sportszerűen visszarúgta a pécsieknek.
50' Koller 16-ról, félfordulatból tüzelt kapura. Szép lövés volt, ám Ipacs megfogta a játékszert.
51' A hazaik közül Horvát kapott sárga lapot tizenhatoson belüli műesésért.
55' GÓÓÓÓL! Károly jobbról, estében még eltudta rágni a labdát, ami a hosszú alsóban kötött ki, 0-2!
59' Szépített a hazai együttes. Kiss beadását Tóth rúgta a kapunk hosszú felébe, 1-2.
60' Ismét cseréletek a kozármislenyiek: Torkos helyére Kuntic állt be.
61' Nem volt benne a mérkőzésben a hazaiak gólja, akik ezen felbuzdulva igyekeznek többet rohamozni.
64' Kiss került lövőhelyzetbe, de a játékos eltörte a labdát, ami végül Gőcze öklözött ki, miközben szabálytalankodtak ellene.
64' Második cserénk: Nagy helyett Bata állt be.
65' Turi szabadrúgását Bogdán csúsztatta fejjel kapura, Gőcze azonban biztos kézzel fogta meg a játékszert.
70' Gajág kapott egy kisebb ütést az arcára, védőnk nem kért ápolást.
75' Beke rúgta jócskán fölé a labdát, előtte Koller ütközött a felezővonalnál.
76' Utolsó cseréjét is kihasználta a Kozármisleny: Bogdán helyett Németh állt be.
81' Károly balról, 25-ről tekert kapura egy szabadrúgás. A labda kissé középre tartott, így Ipacs magához tudta ölelni.
84' Szabó végezte el a szabadrúgást jobbról, úgy kaputól 20 méterre. Sajnos fölé szállt a labda.
85' Károly tekert jobbról a rövid felső irányába, nem sokkal tévesztett célt.
86' Csapatunk is kihasználta harmadik egyben utolsó cserelehetőségét: Beke helyett Koval érkezett.
90' Antal Péter játékvezető három percet hosszabbít.
107' A meccs befejeződött.