60'
72'
72'

0-1

Pécsi gólokban gazdag szerda kora estét kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
A PMFC negyedik nyári felkészülési mérkőzését a Kozármisleny FC vendégeként játssza. Kezdés: 18:30.
Íme a kezdőnk: Sólyom - Puskás, Tóth, Szabó - Turi, Koller - Lehota, Wittrédi, Bata, Kiss - Frank.
Cseréink: Gőcze, Fellai, Károly, Mojzer, Rácz, Kónya D. Horváth P.
Úgy tűnik, sokakat megmozgat a két baranyai NB III-as csapat egymás elleni edzőmeccse, hiszen egész szépen kezd megtelni a mislenyi stadion főlelátója is.
A két gárda játékosai lassan befejezik a bemelegítést, majd pedig percek múlva kezdődhet az összecsapás.
A hazaiak kezdőjében jó pár ismerős nevet fedezhetünk fel: Ipacs - Tar, Lantos, Fiáth, Kocsis, Hleba, Müllerlei, Takács M., Tóth, Grabarics, Városi.
A pécsiek hagyományos piros-fekete szerelésben játszanak, míg a házigazdák pedig fehér mezben és kék nadrágban lépnek pályára.
0' A találkozót a Pécs kezdte.
2' Csapatunk rögtön magához ragadta a meccs irányítását.
4' Grabarics elől Bata mentett szögletre.
4' Hleba szögletét kifejelték védőnk, majd a kipattanót Kocsis bombázta méterekkel fölé.
6' Wittrédi jobboldali beadását a ma 37. születésnapját ünneplő Lantos fejelte el Frank elől.
6' Városi volt lesen.
8' Még most is folyamatosan érkeznek a szurkolók, lassan kitehetik a megtelt táblát a kozármislenyi stadion bejáratára.
9' Wittrédi balról, a szögletzászló közeléből becsavart szabadrúgását Takács bólintotta ki a rövidnél.
11' Nem játszanak feltartott kézzel a hazaiak sem, veszélyeztetni viszont még nekik sem sikerült eddig.
12' Labdaszerzést követően Koller tálalt Frank elé, aki kibújt a két belső védő között, a nedves füvön azonban nem tudta beérni a gyors játékszert.
13' Városi elől Sólyom mentett, majd húzta le másodjára a támadó emelős kísérletéből a labdát.
16' A mieink közül Kiss próbálkozott egy kapura lövéssel balról, ám a labda célt tévesztett.
19' Egy szép hazai kontra végén Grabarics került helyzetbe, 16-ról leadott lövését azonban fogta Sólyom.
19' GÓÓÓÓÓL! Frank lőtte ki balról a hosszú salsót, 0-1!
20' Hamar jöhetett volna a második pécsi gól is, Wittrédi kísérletét azonban bravúrral hárította Ipacs.
23' Városi maradt le centikkel a gólvonal előtt egy beadásról.
24' Puskás jobbról visszatett labdáját Lehota lőtte fölé.
25' Koller részesült sárga lapos figyelmeztetésben egy megkésett belépő miatt.
27' Mintaszerű kontra végén Bata passzol át önzetlenül a balról érkező Kiss elé, akinek lövését óriási bravúrral hárította Ipacs kapus.
31' Wittrédit tuszkolták odébb finoman a tizenegyespont magasságában, így középpályásunk lövése mellé ment.
31' Tóth volt lesen a hazaik közül.
34' A tizenhatoson belül Grabarics hámozta át magán két pécsi védőn, de a harmadik bekkünk már leszerelte a játékost.
35' Bata lábát húzták ki a hazai tizenhatos előtt, jó helyről jöhetünk!
36' Kissé jobbról, 18-ról Turi lőtte rá a szabadrúgást, ami azonban kifele pattant a mislenyi sorfalról.
38' Hleba szögletét követően visszaszerezték a labdát a kék-fehérek, aki közül Takács lőtt nem sokkal Sólyom kapuja mellé.
40' Városi lőtt el nem sokkal a kapunk jobb fele mellett pontrúgásból.
41' Frank pöckölt a háló irányába közelről, ám a kivetődő Ipacs ismét nagyot fogott.
42' Balról Turi löbbölte be a labdát, Puskás azonban ezt nem tudta elérni.
43' A mislenyiektől ismét Takács jelentkezett egy kapura lövéssel, de ezúttal sem járt sikerrel.
45' Az első félidő alapján nem lehetnek csalódottak a kilátogatók.
45' Első félidő vége.
46' A szünetben Rácz, Fellai és Füredi állt be, Tóth, Lehota és Koller pedig lementek.
48' Hleba kapu elé pörgetett pontrúgását Sólyom húzta le biztos kézzel.
49' Városi volt megint lesen.
50' Tar kapott sárgát a hazaiak közül.
51' Wittrédi kapott egyet a derekára, játékosunk ezért ápolásra szorul.
55' Wittrédi osztott ki egy tanári keresztlabdát Batának, aki egy átvételt követően jobbról betört, majd lőtt, a labda azonban leszállt a kapu előtt keresztbe.
58' Cseréltek a hazaiak is: Grabarics Mátét Horvát Gábor váltotta.
61' Nem lennénk meglepve, ha komoly vihar csapna le, ugyanis elég baljós felhők kúsznak be Kozármisleny fölé.
62' Az elmúlt percekben egymás hibáiból építkeznek a csapatok, helyzet nélkül.
62' Városi buktatásáért végezhetnek szabadot a hazaiak. Hleba azonban kilőtte a labdát a játéktérről.
64' A hazaiaknál beállt Takács Ákos és Petrovics Tamás.
65' Ráczra csúsztak rá csúnyán hátulról, de szerencsére nem törtétn sérülés.
65' Bata és Kiss ment le, Károly és Kónya D. pedig be.
67' Egyre jobban dörög és villámlik, sokan inkább hazamennek még mielőtt ideérne az égi áldás.
67' Wittrédi nyesett alá a labdának 17-ről, de Ivancsics résen volt.
70' Időközben eleredt az eső is, sőt a villámok is egyre közelebb csapnak le.
71' Gőcze, Mojzer, Lehota és Horváth P. állt be nálunk.
72' Nagy rá az esély, hogy idő előtt véget ér a találkozó. Inkább fejezzék be, minthogy valami baleset történjen.
29' A meccs befejeződött.
A játékvezető a két vezetőedzővel konzultálva inkább beszüntette az edzőmeccset.