PAKSI FC KFT – PMFC

Így kezd a PMFC a Paks II. ellen: Gábor - Kónya K., Fellai, Erőss, Turi - Hleba, Koller - Kónya D., Schmidt, Károly - Bodor
Cserepadon: Somogyi, Bata, Horvát, Takács, Krapecz, Grabarics
Többen vannak a vendég drukkerek, eddig nagyjából két tucat pécsi szimpatizáns foglalta el helyét a vendég szektorban.
0' A meccs elkezdődött.
1' Közben megjött a pécsi B-közép is, akik most szerelik fel drapijaikat a korlátra.
Károly szögletét kivágták a védők, ismételhet balról
A vendégszektor népessége közben 50 fősre nőtt, a drukkerek zászlókkal támogatják meg a látványt
Közben a játék többnyire a mezőnyben folyik, a pécsiek valamivel aktívabbak
Egykori kiváló támadónk, Tököli Attila is megérkezett a meccsre, aki jelenleg a Paksi FC kötelékében tevékenykedik
Károly ugrott ki remekül, de a partjelző lest intett
Fellai nagyon motiváltan kezdte a mérkőzést
15' A 15. percben járunk, komolyabb esemény egyelőre nem történt
Ezt a helyzetet törnék meg a közben közel 100 fősre duzzadt pécsi drukkerhad tagjai, akik rákezdtek az "Előre Munkás..." kezdetű nótára
Szalai András szerezte meg a vezetést a pécsi védelem borzasztó helyezkedése után a 17. percben
Egy bal oldali beadás után a hosszún teljesen üresen érkezett a paksi játékos, aki Gábor mellett a jobb alsóba rúgott
23' Bodor lőtt mellé ballal a 23. percben
Károly szabadrúgását Molnár ütötte mellé
A paksi kapu felé fújó erős szél erősen érezteti hatását a hosszú labdákon
Károly Bálint ugrott ki ziccerben Schmidt átadása után, de Molnár védeni tudott
30' Rögtön utána a 30. percben Schmidt életerős lövése szállt fölé
Gábornak kellett védenie egy 12 méteres bal oldali lövés után
38' Egy jobb oldali beadást követően Simon fejelhetett a hosszúnál, de Fellai blokkolni tudott a 38. percben
Károly lövését védte ismét Molnár
44' Erőss kapott sárgát a 44. percben
Kónya csapott le egy gyengén hazagurított labdára, elhúzta a labdát a kapus mellett, de bent csak védőt talált.
A szöglet utáni kavarodásan is volt lehetőségünk, de tisztáztak a védők. A következőnél Kónya Dávid lőhette vissza a labdát, de kísérlete keresztben elgurult.
45' Első félidő vége.
Félidőben így maradt az 1-0.
48' Koller sárgult be
Az 56. percben Simon kapott sárgát
Schmidt le, Bata fel
Szalai kapott sárgát az 59. percben
A 63. percben Turi végezhet el veszélyes helyről szabadrúgást
Molnár védte a hossuú felsőbe tartó lövést
Pécsi szöglethez fut ki Turi
A paksi csapat lelkesen tömörül és rugdossa ki a labdákat. Más kérdés, hogy taktikájuk egyelőre kifizetődő...
Hleba le, Takács fel
Kesztyűs távoli beadása tekeredett veszélyesen, de végül elkerülte a kaput a 76. percben
Kónya óriási jobb oldali elfutása után remekül adott, középre, Károly azonban az átvétel után mellé rúgott
Pál érkezik Vlasics helyére a 76. percben
A 79. percben Zahán kapott sárgát, mert játékmegszakítás után elrúgta a labdát
Megkezdődött az utolsó 10 perc, továbbra is a pécsiek nyomnak, de egyelőre nem találják a lukat a paksi védelmen
A 82. percben Takács lövését blokkolták, szöglet
Erősst úgy hozták le a pályáról, Grabarics fog érkezni a helyére, védőnket rögtön az öltözőbe kellett vinni, úgy tűnik komoly a baj
Hanol jön be Rácz helyére
Kónya sokadik kiváló jobb oldali beadására sem érkezett bent senki
Közben Osztermájert küldte be az öltözőbe a játékvezető
A meccs hosszabbításában még Luczek jön be Kesztyűs helyére
108' A meccs befejeződött.
A játékvezető ebben a percben lefújta a meccset, amit a pécsiek szinte végigtámadtak, a paksiak azonban jól zártak hátul, így a PMFC egyetlen komoly hátsó hibájából lőtt góllal nyerni tudtak.