60'
75'
84'
84'

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 34. fordulójában a már biztos ezüstérmes PMFC a nyolcadik helyezett Pénzügyőr SE vendégeként zárja az idei szezont.
Így kezdenek a mieink a 18:00 órakor kezdődő összecsapáson: Sólyom - Kónya K., Fekete, Fellai, Szabó - Turi, Koller - Kónya D., Takács, Károly - Lőrincz.
Kispadon: Somogyi, Erőss, Krapecz, Bodor, Hleba.
A két gárda kapusai már elkezdték a bemelegítést a pasaréti focipályán.
Elég fülledt az idő a főváros II. kerületében, nyugat felől azonban elég sötét felhők közelednek. Reméljük, elkerül minek a zivatar.
Mindkét térfélen lázasan készülnek a játékosok, míg a lelátón kezdenek elfogyni a szabad helyek.
A találkozó játékvezetője Kovács Imre, asszisztensei Zsákai Milán és Baráth Noémi.
Érkeznek a csapatok. A hazaiak fehér-zöld, míg a mieink piros-fekete szerelésben játszanak.
0' A találkozót a Pécs kezdte.
6' Szigeti közeli löketét kellett kitolnia Sólyomnak!
7' Elég nagy iramot diktálnak a csapatok, nagy csata zajlik a pályán.
9' Mivel ennek a meccsnek már nincs különösebb tétje, így a pécsiek igen nagy kedvvel játszanak. Remélhetőleg ez hamarosan gólokban is megmutatkozik majd.
11' Károly ugratták ki egy mélységi indítással, ám szélsőnk elől begyűjtötte a labdát Hajdu kapus.
14' Kónya Dávid fektette el védőjét, majd középre tálalt Lőrincznek, aki kapásból lőtt, de egy hátvéd útját állta a labdának!
15' Hetesi lépett ki ziccerbe, de ahelyett, hogy elhúzta volna Sólyom mellett, inkább hátra passzolt. Vesztére, így a pécsi kapus megszerezte a labdát.
18' Kis késéssel ugyan, de megérkeztek fanatikus szurkolóink!
18' Turi lőtt 18-ról, de a középre tartó labdát megfogta Hajdu.
19' Nem mondhatni, hogy kapura veszélytelenül játszanak a hazaiak, szerencsére eddig megúsztuk kapott gól nélkül.
23' Kónya Dávidot buktatták a büntetőterületen belül, csakhogy Kovács Imre sípja néma maradt.
24' Nem mostanában zúgott így szurkolóktól a pasaréti pálya környéke. Kiváló hangulat uralkodik a lelátón.
26' Károly labdája felpattant egy hazai lábról, s így lett majdnem jó.
28' Lőrincz fejelt fél méterről a hálóba, de les miatt nem adták meg a szabályosnak tűnő gólt.
30' GÓÓÓÓL! Koller átlövését még kiütötte Hajdu, Károllyal szemben azonban már tehetetlen volt, 0-1!
31' Károly Bálint 24 találattal átmenetileg vezeti az NB III Közép-csoportjának góllövő listáját.
32' Szabó adott be balról, éles szögből. Középen több pécsi is érkezett, de egyikőjük sem tudott beleérni a labdába.
36' Kónya Dávid buktatásét cserébe jó helyről végezhetünk szabadrúgást.
38' GÓÓÓÓÓÓÓL! De még mekkora gól, a szabadrúgást elsőre Károly vágta a sorfalba, majd második kísérletre kilőtte a jobb felsőt. Hajdu beleért, de olyan erő volt benne, hogy meg nem foghatta, 0-2
40' Takács került a földre, 11-est végezhetünk.
41' GÓÓÓL! Koller lőtte higgadtan a labdát a jobb alsóba, 0-3!
42' A pasarétiektől Turi kapott sárga lapot.
45' Kovács Imre játékvezető 2 percet hosszabbít.
47' Első félidő vége.
45' Kapust cseréltünk a szünetben: Sólyom helyett Somogyi folytatja.
47' Károly balról elvégzett szabadrúgása is veszélyt jelentett a Pénzügyőr kapujára.
52' A találkozót követően ünnepélyes keretek között átadják az ezüstérmeket a PMFC második helyezett labdarúgócsapatának.
56' Turi kapta meg második sárgáját.
56' Turi Ákos került a kiállítás sorsára, emberelőnyben folytathatjuk.
60' Laurinyecz és Hetesi ment le, Rabatin és Horváth állt be.
61' Lőrincz helyett Bodor lépett pályára a mieinknél.
64' Takács léptette ki Kónya Dávidot, aki egészen a tizenhatosig vitte a labdát, majd védőjét lerázva kapura is lőtt, de Hajdu ezúttal résen volt
65' Varga szabadrúgására többen is érkeztek a pécsi kapu előterében, ám egyikőjüknek sem sikerült beleérnie a labdába.
70' Szabó sárgult be a mecsekaljaiak közül.
70' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Takács helyett Hleba állt be.
71' Károly gólba tartó löketét Hajdu tolta ki a gólvonalról.
77' Továbbra is folyamatos nyomás alatt tartjuk a pasarétiek kapuját. Szinte csak a hazaiak térfelén zajlik a játék.
79' Bodor hagyott ki egy nagy ziccert, támadónknak pedig csak bele kellett volna tennie a lábát a labdába.
79' Hleba sárgult be.
80' Buzás ment le, Mártonfi pedig beállt a zöld-fehéreknél.
82' Károly lövését lábbal védte ki Hajdu.
84' Turi is belépett a sárga laposok társaságába.
44' A meccs befejeződött.
Második helyen zártuk az NB III Közép-csoport idei szezonját.
Köszönjük megtisztelt figyelmüket! Találkozzunk a következő szezonban is! Csak a Munkás!