105'
107'
107'

0-1

Pécsi gólokban gazdag szerda délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak.
A Magyar Kupa 6. fordulójában az NB III Közép-csoportjában szereplő PMFC a 2016/2017-es első osztályú pontvadászat bajnokát, a Budapest Honvéd FC-t fogadja 15:00 órakor a Stadion utcában.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Kónya K., Nagy J., Fellai, Varga - Turi, Füredi - Bata, Wittrédi, Horváth P. - Kónya D.
Cseréink: Somogyi, Frank, Puskás, Koller, Rácz, Károly.
A BP. Honvéd kezdője: Horváth A. - Villám, Lovric, Baráth, Laczkó - Nagy G., Kamber, Gazdag - Danilo, Lanzafame, Holender.
A kispesti cserék: Gróf, Bobál D., Deák, Pölöskey Zs., Hegedűs, Latifu, Tömösvári.
A találkozó játékvezetője Barna Gábor, segítői Kis Zoltán és Perák András.
Érkeznek a csapatok. A pécsiek hagyományos piros-fekete, míg a kispestiek tiszta fehér szerelésben lépnek pályára.
0' A találkozót a kispestiek kezdték.
6' Az első öt percben a vendégek voltak kezdeményezőbbek, majd magára találtak a pécsiek is, akik közül Bata találta el a kapufát.
7' Holender beadását Danilo talpalta közelről a hálónkban, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.
9'
11' Ismét Holender adott középre jobbról, ezúttal Danilo és Kamber rohamozott a védők szorításában, ám a vendégek fejesét Sólyom bravúrral ütötte ki.
13' Lanzafame volt lesen.
14' Lanzafame lövésébe Nagy vetődött bele, szöglet a vendégeknek.
15' Nem sokkal korábban Horváth Péter került jó helyzetbe, szélsőnk tekerése azonban elszállt a bal kapufa mellett.
16' Lanazfame, majd a kipattanóból Danilo lövését is kibekkeltük.
16' Ezúttal Holendert állították meg les miatt.
19' Nagy Gergő beadását követően Holender Filip talált be közelről, 0-1.
27' Danilo lépett ki védője mögül, még sikerült belepiszkálnia a labdába, ami azonban elakadt Sólyomban.
32' Egy balról érkező labdára Nagy Gergő robbant be jobbról a kapunk elé, közeli csúsztatása nem sokkal ment el a bal alsó sarok mellett.
37' Horváth Péter maradt lent, szélsőnket ápolni kell.
40' Füredi Szabolcs távolról megeresztett kapáslövését nagyot nyújtózva tolta ki szögletre Horváth Kapus.
42' Lovric buktatta Kónya Dávidot, szabadrúgással jöhetünk, 17-ről.
43' A pontrúgást Wittrédi vállalta el, ám a labda elakadt a sorfalban, majd pedig felszabadítottak a fehér mezes vendégek.
44' Lanzafame volt lesen a bal szélen.
45' Első félidő vége.
46' A szünetben cseréltek a vendégek: Villám helyett Latifu folytatja.
49' Ismét Lanzafame volt lesen.
54' A kapujából kifutó Sólyommal ütközött Kamber, szerencsére nem történt sérülés.
61' Lanzafame távoli pontrúgását Sólyom tolta ki nagyszerűen.
62' A PMFC kapusa, Sólyom Csaba sárgult be szövegelés miatt.
64' Nem mondhatni, hogy nem próbálkoznak meg kiegyenlíteni a piros-feketék, csak épp elég pontatlanok a mieink.
65' Kettős csere hazai oldalon: Wittrédi és Horváth Péter le, Károly és Koller be.
67' Gazdag sárgult be.
68' A jó helyről megítélt szabadrúgást Károly tekerte rá, a labda a bal kapufa és a keresztléc találkozásáról pattant kifelé.
71' Turi hosszúra sikeredett szögletét Horváth kapus húzta le.
74' Lanzafame helyett Tömösvári állt be a kispadról.
75' Danilo jobb alsóba tartó lövését Sólyom hárította lábbal.
79' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Füredi ment le és helyére Rácz érkezett a középpályára.
86' Kevesebb, mint öt percük maradt a pécsieknek az egyenlítésre és így a hosszabbítás kiharcolására.
89' Danilo helyére Hegedűs érkezett.
91' Barna Gábor játékvezető három perc ráadást mutatott fel.
92' Tömösvári gyenge kísérlete a jobb kapufa tövéről pattant kifelé.
107' A meccs befejeződött.