PMFC – Budapest Honvéd-MFA II.

0-2

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 20. fordulójában a PMFC a Budapest Honvéd-MFA II. gárdáját látja vendégül.
Íme a mai kezdőnk: Kovács - Valkovszki, Romic, Erdős, Varga - Kónya, Futó, Koller, Fujsz - Kálmán, Geiger.
Kispadon: Somogyi, Katona, Kondor, Kiss, Hanol, Péter, Kesztyűs.
A találkozó játékvezetője Kovács Tamás, segítői Illés Tamás és Varga Gábor.
A találkozót a vendégek kezdték.
1' Rögtön helyzet adódott a pécsiek előtt, Valkovszki Péter lövése ment el nem sokkal a bal alsó sarok mellett.
5' A rend kedvéért, a PMFC játékosai piros-fekete színű szerelésben játszanak, míg a kispestiek második csapatának focistát fekete mezt és piros nadrágot viselnek.
6' Mindkét együttes eléggé feltolta védelmét, így a középpályán folyik a játék.
6' Kálmán Szilárd elé került a labda a tizenhatoson belül, fordulatból leadott lövése azonban elakadt a védőkben.
7' Soltész Dominik balról, éles szögből leadott lövését védte vetődve Kovács Benedek.
10' Egy távolról elvégzett vendég szabadrúgást Kovács Benedek húzott le biztos kézzel.
10' Geiger Norbert tört kapura két védő szorításában, de ígéretes helyzetben Berla Attila feltudott szabadítani.
18' Kálmán Szilárd távolról elvégzett szabadrúgását követően a kipattanót Fujsz Richárd ívelte kapu elé, a hosszúnál felugró Geiger Norbertről azonban kiment a labda.
21' Geiger Norbert harcolt ki egy szögletet.
23' Kálmán Szilárd sarokrúgásából ugyan nem sikerült veszélyeztetni, de azért a labda a pécsieknél maradt és ők alakíthatják a játékot.
23' Darabont Gábor kapott sárga lapot.
27' Májer Milán szabadrúgása ment ki szögletre.
28' Geiger Norbert 15-ről a bal alsóba tartó lövését tornázta ki szögletre Berla Attila. Nagy védés volt!
35' Kálmán Szilárd szabadrúgása zúgott el a Honvéd II. kapuja előtt.
39' Májer Milán 15-ről leadott kapura lövését Kovács Benedek óriási bravúrral védte ki.
40' Közben helyzet a vendégek kapuja előtt is, de Geiger Norbert fejese erőtlenre sikeredett, így Berla Attilának nem okozott gondot begyűjteni a labdát.
44' Valkovszki Pétert kell a hazai kispadnál ápolni, a védő azonban folytatni tudja a játékot.
45' Első félidő vége.
Csere hazai oldalon a szünetben: Fujsz Richárd helyett Kesztyűs Máté folytatja.
50' Kálmán Szilárd szorul ápolásra.
52' Markos Marcell lőtte a kapu bal oldalába a labdát tizenöt méterről, megszerezve ezzel a vezetést a vendégcsapatnak, 0-1.
55' Komoly egyenlítési lehetőség adódott a fővárosiak kapuja előtt, Futó Zsombor lövését azonban megfogta Berla Attila.
57' Erdős Gábor kapott sárga lapot.
61' Koller Krisztián helyett Péter Bence lépett pályára.
64' Egy kontrát követően Májer Milánt buktatták a jobb szélen. A szabadrúgást a hazaiak védőjének a fején pattant a kapu irányába, de Kovács Benedek nagy védéssel hárítani tudott.
66' Kálmán Szilárd lágyan beívelt szabadrúgását követően a kipattanót Kesztyűs Máté vágta csúnyán kapu fölé.
70' Valkovszki Péter tört kapura, de a lövés pillanatában akasztották, a játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot.
71' Kálmán Szilárd helyett Kondor Kristóf folytatja.
72' Péter Bencét buktatta a 16-oson belül Berla Attila, 11-es a PMFC javára.
73' A büntetőt Geiger Norbert végezte el, a középmagasan a kapu jobb felébe szálló labdát azonban kiütötte a vendégek kapusa.
76' Kontrából mehettek a fővárosiak, Májer Milán azonban elég nagyképűen próbált egy lágy emeléssel túljárni Kovács Benedeken.
79' Geiger Norbert szögletét követően Berla Attila húzta le a labdát Danijel Romic elől.
81' Cseréltek a vendégek: Simó Attila le, Rózsahegyi Dominik be.
84' Ismét cseréltek a fővárosiak: Király Olivér állt be Novák Richárd helyére.
87' Kónya Kornél kapott sárga lapot.
88' Geiger Norbert beívelését Futó Zsombor csúsztatta mellé!
89' Szeles Patrik állt be Májer Milán helyére.
91' 4 perc lesz a ráadás.
93' Erdős Gábor adta le a labdát, Májer Milán kicselezte Kovács Benedeket, majd az üresen maradt háló közepébe gurított, 0-2
93' Májer Milán kapott sárga lapot.
95' Danijel Romic volt lesen.
111' A meccs befejeződött.