PMFC – Duna Aszfalt TVSE

1-1

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Bár az időjárás és a pálya talaja nem éppen ideális, de Oláh Gábor játékvezető úgy döntött, hogy mégis megrendezzük a mai rangadót.
Az NB III Közép-csoport 19. fordulójában a második helyen álló PMFC a listavezető Duna Aszfalt TVSE gárdáját látja vendégül.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Kónya K., Nyárasdi, Horváth, Szabó - Nagy, Koller - Károly, Wittrédi, Beke - Kónya D.
Cseréink: Gőcze, Mojzer, Varga, Kiss, Bata, Koval.
A csapatok már elkezdték a bemelegítést.
A találkozó játékvezetője Oláh Gábor, segítői Kis Zoltán és Gráf András.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
1' A mieink hagyományos piros-fekete szerelésükben játszanak, míg a tiszakécskeiek tiszta fehérben.
3' Kónya Dávid passzolt a tizenegyes magasságában Beke elé, aki előtt azonban összezártak a védők.
5' Borzasztó mély a pálya talaja, helyenként bokáig állnak a játékosok a vízben. Nehéz így futballozni.
6' Kónya Dávid fogatta meg védőjét, majd jobbról élesen a kapu elé tálalt, de Beke nem tudta elérni a labdát.
7' Koller lőtt kapura kissé jobból, 15-ről, nem sokkal szállt el keresztbe a labda a tiszakécskei kapu előtt.
10' GÓÓÓÓÓL! Jobbról Károly lőtte ki a vendégek hálójának jobb felét, 1-0!!!
16' Tölgyesi távoli szabadrúgása hagyta el a kapunk mellett a játékteret.
20' Wittrédi távoli szabadrúgása megpattant a vizes talajon, így majdnem becsapva Helesfayt.
24' Károly duplázott majdnem. Támadónk áttette lövésre a labdát jobb lábra, életerős löketét azonban bravúrosan kivédte Helesfay.
28' Az éllovas tiszakécskeiek eddig még nem jelentettek veszélyt Sólyom kapujára.
31' Nem lehet szépíteni a dolgot, a vendégek minden sportszerűség nélkül próbálják megakadályozni együttesünket.
36' Beke adott be a bal sarokból, Károly 8-ról fejjel csúsztatta tovább a labdát, ami centikkel ment el a bal alsó sarok előtt.
39' Károly ma nagyon aktív, ezúttal is Helesfay hárította lapos lövését.
44' Minden tiszteletünk annak a közel 700 szurkolónknak, akik a szakadó eső ellenére a helyszínen drukkolják végig a meccset. Köszönjük!
45' A vendégek csapatkapitánya, Kardos sárgult be Koller letarolásáért.
47' Első félidő vége.
45' A szünetben nem volt csere egyik oldalon sem.
52' Wittrédi távolról elvégzett szabadrúgása elakadt a sorfalban.
54' Szabó végezte el a Károly buktatásáért megítélt szabadrúgást a tizenhatos jobb csücskétől, labda veszélyesen szállt a hosszú alsó fel, de egy fehér mezes szögletre tudott menteni.
56' Kettőt cseréltek a vendégek: Takács és Kardos hagyta el a pályát, helyükre Pintér és Markó állt be.
58' Továbbra is rendületlenül szakad az eső, de a játékosok igyekeznek alkalmazkodni a helyenként víz alatt álló pályához.
62' Wittrédi helyére Mojzer állt be.
70' Kőkemény mezőnyjáték zajlik a pályán, helyzete egyik csapatnak sem volt eddig a második félidőben.
72' Mojzer elől két vendégvédő tudott csak tisztázni a tizenhatoson belül.
74' Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a Tiszakécske: Tölgyesi le, Kalmár be.
80' Markó esett el a tizenhatoson belül, Oláh Gábor játékvezető azonban nem dőlt be a mutatványnak.
83' Kalmár góljával egyenlített a Tiszakécske, 1-1.
86' Az egyenlítés előtt némileg átvette a meccs irányítását a tiszakécskei gárda, míg a kapott gól elkerülhető lett volna.
88' Kocsis sárgult be.
110' A meccs befejeződött.