90'
105'
107'
107'

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 22. fordulójában a tabella negyedik fokán álló PMFC a közvetlenül előtte tanyázó riválisát, a Dunaújváros PASE labdarúgócsapatát fogadja.
Íme a kedzőnk: Gábor - Kónya K., Krapecz, Fellai, Varga - Rácz, Hleba - Kónya D., Koller, Károly - Bodor
Cseréink: Sólyom, Fekete, Frank, Takács, Lőrincz, Turi, Szabó
A találkozó játékvezetője Szommer Attila, asszisztensei Varga Gábor és Bati Norbert.
A kapusok már elkezdték a bemelegítést.
Kissé hűvös az idő, az égbolt is felhős. A hőmérő higanyszála jelenleg 9 Celsius fokot mutat.
Kifutottak a gyepre a mezőnyjátékosok is, akik hazai oldalon Takács Lajos pályaedző irányításával hangolnak a meccsre.
Hamarosan kezdetét veszi a meccs.
A mieink hagyományos piros-feketében, míg újvárosi vendégeink tiszta fehér szerelésben játszanak.
0' A találkozót a Dunaújváros kezdte.
2' Alaposan belekezdtek a csapatok.
3' Egy előre löbbölt labdára Gábor kapus futott ki és húzta le Tóth elől.
7' Fellai lépett be Dobos elé, szöglet a vendégeknek.
8' A vendégek szögletét Csehi küldte kapura 14-ről, szerencsére Gábor a helyén volt és védet a veszélyes lövést.
10' Balról Hleba tekerte a hosszú felé a labdát, amibe Koller ért bele fejjel, de nem tudta erővel kapura csúsztatni. Kár érte, nagy helyzet volt!
17' GÓÓÓL! Kónya Dávid vette át a labdát a tizenhatosnál, megkerülte védőjét majd középről betört a büntetőterületre és szépen kilőtte a jobb alsót, 1-0!
27' A vizitálók hátrányuk ellenére nem változtatnak taktikájukon és ugyanazt játszva próbálkoznak, eddig meglehetősen kevés sikerrel.
28' Koller vette át leshatáron a labdát és rúgta jobbal a bal alsóba, de már emelkedett a partjelző zászlója. Érvénytelen a találat.
30' Károlyt is lesen állították meg.
33' GÓÓÓÓÓL! Kónya Dávid parádés emelésével növelte előnyét csapatunk, 2-0!
36' Felmutatásra került a meccs első lapja, a dunaújvárosiaktól Dorogi sárgult be.
40' Kónya Dávid ellen szabálytalankodtak a tizenhatos jobb oldalvonalánál, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.
42' Cseréltek a vendégek: Hajdók ment le, Kercsó pedig beállt.
45' Első félidő vége.
45' A második játékrészt a PMFC kezdte.
45' A szünetben nem volt csere egyik oldalon sem.
53' Károly próbált lövőhelyzetbe kerülni az alapvonal közelében, de védője tisztázni tudott szélsőnk elől.
53' Károly kapott sárga lapot.
56' GÓÓÓÓÓÓL! Bodor adott középre jobbról, egy pécsi lövés még kipattant, de a visszatett játékszert Károly közelről bekotorta, 3-0!
56' Egy védelmi hibát kihasználva Dobos szépített, 3-1.
58' Koller tüzelt jobbról, kissé kiszorított szögből, de Vaszócsik védeni tudott.
62' Bodor robogott át a középpályán, majd indította Kónya Dávidot, aki 11-ről a kapu bal oldal mellé lőtt. Szép akció volt!
64' Csehi beadását Gábor húzta le higgadt kézzel.
66' Dorogi helyett Abloczy állt be.
69' Fellai lapos lövése súrolta a jobb kapufa alját, de sajnos a rossz felé. Mellé!
71' GÓÓÓÓÓL! Kónya Dávid ért el mesterhármast, így már 4-1-re vezetünk a Dunaújváros ellen. Nagyon szép befejezés volt szélsőnk részéről!
72' Rácz Áront Frank Richárd váltotta.
75' Pölöskei le, Király be.
77' Hleba is kapott egy sárga lapot.
78' Bodor hagyta el a pályát, helyére Lőrincz érkezett.
80' GÓÓÓÓÓL! Hleba lőtte ki 19-ről hajszálpontosan a bal alsót, Vaszócsik nem érhette le, 5-1!
82' Károly le, Takács be.
82' Korábban Király és Kónya K. sárgult be.
82' Koller volt lesen a partjelző szerint.
86' Ablonczy távoli szabadrúgását Gábor ütötte ki a bal alsó elől.
90' Két perc a hosszabbítás.
107' A meccs befejeződött.
Vége, 5-1-re nyertünk! Köszönjük megtisztelő figyelmüket!