PMFC – Dunaújváros

2-1

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 23. fordulójának rangadóján a jelenleg a tabella 2. fokán álló PMFC a mögötte két hellyel lemaradó Dunaújváros gárdáját fogadja.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Kónya K., Puskás, Gajág, Szabó - Nagy, Horváth - Bata, Koller, Károly - Kónya D.
Cseréink: Somogyi, Wittrédi, Mojzer, Nyárasdi, Beke, Erdős, Koval.
A 16:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Barna Gábor, segítői Perák András és Tinnyei Zsolt.
Csodálatos napos időnk van ma, a hőmérő 24 Celsius fokot mutat.
0' A találkozót a PMFC kezdte.
2' A pécsiek hagyományos piros-fekete szerelésükben játszanak, míg a dunaújvárosiak szürke-fehérben teszik ugyanezt.
3' GÓÓÓÓL! Károly tört be balról, középre adása megpattant egy védőn, a lehulló labdát pedig Puskás fejelte a gólvonal mögé, 1-0!
8' Szepessy került helyzetbe a pécsi tizenhatoson belül, szerencsére a játékos csúnyán eltörte a labdát.
12' GÓÓÓÓÓÓL! Ott a második is. Kónya Dávid jobbról középre tette a második hullámban érkező Kollernek a labdát, aki 16-ról ballal, a bal felsőbe vágta a játékszert, 2-0!
15' Elképesztő tempójú támadásokat vezetnek a piros-feketék. Kónya Dávid a félpályán vitte végig a labdát, de a lövés helyett végül a beadást választotta, Kónya Kornél kísérlete pedig nem sokkal ment mellé.
16' Tóth kapott sárga lapot lerántásért.
17' Károly baloldali szabadrúgását elrúgták Koller elől.
22' Kifejezetten élvezetes találkozónak lehetünk szemtanúi, amihez a korai hazai gólok sokat hozzátettek.
26' Csehi volt lesen.
29' Labdavesztést követően Puskás szerelte Szepessyt a tizenhatos vonalánál.
32' Szabó maradt lent, védőnk ápolásra szorul.
36' Szabálytalanságot követően balról, 17-ről végezhet szabadrúgást a Dunaújváros.
37' Szépített a Dunaújváros. A szabadrúgást követően Csehi fejelte a labdánk a kapunk jobb felébe, 2-1.
40' Szabó nem tudja folytatni, Erdős készülődik.
41' Megtörtént a csere: Szabó helyére Erdős állt be.
42' Koller lőtt jobbról, 17-ről félfordulatból, nem sok hiányzott, hogy beakadjon.
44' Koller volt lesen a partjelző szerint.
46' Első félidő vége.
50' Lendületes játékkal kezdődött a második játékrész is.
55' Második cseréjét használta ki a PMFC: Bata helyett Beke állt be.
57' Károly szabadrúgását szögletre fejelték ki a vendégek.
60' Károlyt buktatták, ismét ideális helyről végezhetünk szabadrúgást.
61' Károly ezúttal a beadás helyett rálőtte jobbról, a labda nem sokkal kerülte el a dunaújvárosi kapu bal felső sarkát.
67' Cseréltek a vendégek: Karacs helyett Tóth állt be.
68' Horváth fejesét Bősz kapus fogta meg.
68' Dorogi sárgult be.
72' Koller elé tálalták a labdát, akinek kiszorított szögből leadott lökete elszállt a kapu előtt.
76' Negyed óra van még vissza a találkozóból, kissé kiegyenlítetté vált a játék.
78' Utolsó cserénket használtuk ki: Károly helyett Mojzer állt be.
79' Kónya Dávid lépett ki ziccerben, jobbról azonban keresztbe előtte a labdát a dunaújvárosi kapu előtt.
81' Beke szabadrúgása elakadt a sorfalban. Támadónk kezezést reklamált, a játékvezető azonban máshogy látta az esetet.
83' Kettős csere a vendégeknél: Csehi és Szepessy helyett Sándor és Ferencz állt be.
87' Ferencz beadását Sólyom szedte fel.
90' Mojzert látta lesen a partjelző.
90' Tóth kapott sárga lapot.
105' A meccs befejeződött.