75'
90'
92'
92'

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoportjának 26. fordulójában a PMFC a Várfürdő-Gyulai Termál FC-t fogadja Újmecsekalján, 16:30-tól.
Emlékeztetőül, a mieink ősszel idegenben 6-0-ra tudtak nyerni az akkor még Őze Tibor vezette Gyula otthonában, ám soros vendégeink azóta vezetőedzőt cseréltek, január óta Oláh Ferenc irányítja a gárdát.
A hivatalos kezdőkre egy kicsit még várni kell, az azonban biztos, hogy a meccs játékvezetője Éreth Attila, asszisztensei pedig Illés Tamás és Tinnyel Zsolt.
A stadion bejáratai már nyitva állnak a szurkolók előtt. Jelenleg 15 Celsius fok van, az égbolt borús, de csapadéka már nem kell számítani.
Márton Gábor kijelölte a mai kezdőnket: Sólyom - Fekete, Krapecz, Fellai, Varga - Turi, Hleba - Bata, Koller, Károly - Bodor
Cseréink: Gábor, Frank, Takács, Lőrincz, Rácz, Nagy, Szabó
Érdekesség, hogy Sólyom Csaba legutóbb tavaly szeptember 3-án kezdett utoljára a kapunkban. A Dunaújváros vendégeként azonban le kellett cserélni sérülés miatt. Most azonban ismét bizonyíthatja tudását.
Takács Lajos pályaedző vezetésével elkezdték a bemelegítést a pécsiek.
Véget ért a bemelegítés, hamarosan érkeznek a csapatok.
Felsorakoztak a felek. A mieinket piros-feketében, míg a gyulaiakat neon zöld-fekete szerelésben láthatjuk játszani.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
1' Egy fejelést követően Fellai esett rosszul a vállára, szerencsére nem történt sérülés.
3' A vendégek mestere, Oláh Ferenc alaposan megszervezte csapata védekezését, a gyulaiak ugyanis sokszor öt hátvéddel igyekeznek gátat állítani a pécsi támadásoknak.
3' Bodor volt lesen.
6' Sipos távoli, gólba tartó szabadrúgását Sólyom tolta ki, még mielőtt a labda a jobb alsóba kötött volna ki. Nagy mentés volt!
13' Károly balról elvégzett szabadrúgásába Fellai tudott belecsúsztatni, ám a játékszert sikerült megszerezniük a vizitálóknak.
16' Az elszántság látszik a mezőnyfölényben játszó pécsieken, a gyulaiak azonban nem adták könnyen magukat.
17' Koller ugratta ki a leshatáron Bodort, aki rávezette a labdát a vendégek kapusára, majd lőtt, de a játékszer elakadt a portás testében. Kár érte, óriási helyzet volt!
18' Bogdán sárgult be a vendégektől.
19' Károly csavarta el a sorfal mellett a szabadrúgást 18-ról, de Harman portás résen volt és vetődve védett.
22' Koller adott egy hanyag labdát Batának, aki megkísérelte átemelni Harman-t, de nem sikerült a kísérélet.
28' Turi szánta rá magát egy átlövésre, Harmannak megint nagyot kellett vetődnie.
31' Nagyon közel állnak a pécsiek a vezetés megszerzéséhez. Remélhetőleg minél előbb felavatják a mieink az új, piros-fekete hálót.
31' Balogh fejesét védte ugyan Sólyom, de már előtte lest intett a partjelző.
35' Bodort részesítette szóbeli figyelmeztetésben Éreth játékvezető.
36' Márton Gábor egyenlőre békésen szemléli a pályán zajló eseményeket, illetve csapatunk játékát.
37' Koller volt lesen a partjelző szerint.
38' Egy továbbtett labda az üresen maradt Koller elé került, aki azonban nem tudott kapura fordulni vele.
40' Kollert állították meg ismét les miatt.
45' Első félidő vége.
45' A mieinknél nem volt csere a szünetben.
51' Bodor adott be remekül jobbról, középen azonban sajnos nem volt érkező.
52' Turi szögletét Fellai bólintotta kapu fölé. Kár érte, ez is nagy lehetőség volt!
54' Hasonló szögletvariáció: Turi ívelt a hosszú felé, ahol Koller fejelte kapura a labdát, de Harman biztos kézzel védett.
54' Fekete sárgult be csapatunkból.
59' Zámbori kapta meg sárga lapját, miután ütemettévesztve csúszott be Bodornak.
60' Koller volt megint lesen.
61' Cseréltek a vendégek: Zámbori helyére Erdős állt be.
64' Kettős csere a PMFC-nél: Hleba helyett Lőrincz, Bodor helyett Frank állt be.
67' GÓÓÓÓL! A csereként beálló Frank közeli találatával megszereztük a jogos vezetést, 1-0!
69' Lőrinczet kellett ápolni a gyulai kapu mögött, de támadónk vállalta a folytatást.
71' GÓÓÓÓÓL! Ott a második is, Fekete tekerésébe beleért ugyan egy vendégjátékos, de mi egyenlőre védőnk neve mellé húzzuk be a gólt, 2-0!
72' Nagy helyére Gábor állt be a gyulaiaknál.
74' Lőrincz harcolt ki egy szögletet.
75' Lőrinczet állították meg les miatt.
77' GÓÓÓÓÓL! Károly tekert 16-ról az üresen maradt kapu bal felébe, így már 3-0-ra vezetünk!
78' Vargát Szabó váltotta a védelemben, ezzel nincs több cserelehetőségünk.
80' A gyulaiaknál Balogh helyére Hrabovszki állt be utolsóként.
81' Erdős sistergős lökete szállt el a jobb felsőnk mellett.
82' Lőrincz kapott egy remek labdát a leshatáron, amivel kapura is fordult, óriási lehetősége ellenére azonban eltekert a jobb alsó előtt.
83' Batát látta lesen a partjelző.
86' Nem ez Lőrincz meccse, támadónk egymást követően negyedik lehetőségét puskázta el.
89' Koller és Bata játszott össze, utóbbi be is gurította az üres kapuba, de a partjelző érthetetlen módon behúzta a lest.
90' 3 perc lesz a hosszabbítás.
92' Sipos pontrúgását Fellai bólintotta ki.
48' A meccs befejeződött.