PMFC – Hódmezővásárhelyi FC

2-4

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 29. fordulójában a PMFC a Hódmezővásárhelyi FC gárdáját látja vendégül.
Íme a mai kezdőnk: Somogyi - Valkovszki, Romic, Erdős, Varga - Kálmán, Futó, Oliveira, Kesztyűs - Koller, Geiger.
Cserék: Sólyom, Kondor, Juhász, Kónya, Kiss, Hanol, Horváth.
A 17:30-kor kezdődő hazai szezonzáró mérkőzés játékvezetője Leél-Össy Ádám, segítői Kovács Gábor és Pipicz Norbert.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
3' Lendületesen kezdenek a piros-feketék, reméljük a támadófoci nemsokára helyzetekben is megmutatkozik.
5' Geiger Norbert tört kapura jobbról, két vásárhelyi védő azonban szögletre tisztázott a védő elől az ötös magasságában.
7' GÓÓÓL! Egy hazai támadás során a kipattanó labda Kálmán Szilárd elé került, aki ballal a háló bal felébe lőtt védhetetlenül, 1-0.
12' Geiger Norbert szöktette Kesztyűs Mátét, aki elől az utolsó pillanatban rúgta el a labdát Tóth József.
12' Kálmán Szilárd lövését védte ki Krnács Richárd.
15' Bódai Dániel került lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, de Kesztyűs Máté sikeresen feltudott szabadítani.
17' Egy szépen végigvitt ellentámadást Bódai Dániel fejezett be góllal, 1-1.
22' Somogyi Máté hibáját használta ki Vass András, fordítottak a vendégek, 1-2.
26' Futó Zsombor kapu elé bepörgetett labdáját nem tudta megszerezni védője szorításában Kesztyűs Máté.
26' Varga Tamás helyett Hanol Milán állt be hazai oldalon.
27' Egy távoli vásárhelyi szabadrúgás a sorfalon váltott irányt, nem sokkal szállt el a labda a pécsi kapu bal kapufája mellett.
29' Tóth József nagy bedobására többen is veszélyesen érkeztek a kapunk előterében, de Danijel Romicnak sikerült elfejelnie a labdát.
33' Geiger Norbert elől Krnács Richárd szedte fel a labdát.
34' Egy pillanatnyi zavar is elég volt megint a vendégeknek, Bódai Dániel duplájával 1-3.
38' Az eredmény alakulása eddig igencsak meglepő, hiszen a Hódmezővásárhely már biztos kiesőnek számít, ugyanakkor előző két meccsükön a Honvéd és a Makó együttesét is legyőzték.
40' Futó Zsombor bedobása egészen a gólvonalig szállt, de Krnács Richárd letudta húzni a játékszert.
42' Vendég szöglet után Katona György fejese a keresztlécről pattant kifelé.
44' Hrabovszki Zoltán forgolódott a tizenegyespont magasságában, lövését blokkolták a pécsi belső védők.
47' Első félidő vége.
46' Futó Zsombor helyett Juhász László folytatja.
48' Juhász László adott be a jobb szögletzászló környékéről, középen Krnács Richárd fogta meg a játékszert Geiger Norbert elől.
49' Danijel Romicot és Bódai Dánielt kell ápolni a tizenhatosunkon belül.
50' Mindkét játékos visszatért a játéktérre.
52' Geiger Norbert éles szögből leadott lövését nagy bravúrral védte ki a vásárhelyiek kapusa.
54' Kálmán Szilárd adott be jobbról, Valkovszki Péter fejese azonban kapu fölé szállt. Nagy helyzet maradt ki!
57' Hrabovszki Zoltán lövését Somogyi Máté védte ki vetődve!
58' Kesztyűs Máté helyett Kiss Krisztián állt be hazai oldalon.
59' Danijel Romic ugrott fel megcsúsztatni a labdát, de a hátvéd lesen volt.
65' Juhász László lövése gurult el keresztbe a vendégkapu előtt.
67' GÓÓÓL! Geiger Norbert remek egyéni szólója után szépen lőtte ki a bal alsó sarkot, 2-3!
72' Katona György góljával ismét nagyobb előnyben a vásárhely, 2-4!
75' Kiss Krisztiánt buktatták a tizenhatoson belül, büntetővel jöhet a Pécs!
75' Koller Krisztián hagyta ki a tizenegyest.
78' Geiger Norbert kapott sárga lapot.
82' Geiger Norbertet buktatták a tizenhatos előterében, jó helyről végezhet szabadrúgást a Pécs.
83' Kiss Krisztián szabadrúgása elakadt a sorfalban.
87' Juhász László kapott sárga lapot.
91' Csere a vendégeknél: Povázsai Zsolt helyett Rau Gergő állt be.
91' Hrabovszki Zoltán helyett Besztercei Attila állt be.
92' Juhász László két méterről belsőzte a labdát a vásárhelyi kapus kezei közé!
94' Kálmán Szilárd szabadrúgását Krnács Richárd öklözte ki.
95' A végén pedig egy pécsi kapufa, ez volt a meccs utolsó momentuma.
110' A meccs befejeződött.