PMFC – HR-Rent Kozármisleny

6-0

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 17. fordulójának rangadóján a PMFC a HR-Rent Kozármisleny gárdáját látja vendégül.
Mint ismert, csapatunk az első helyen áll, míg a Kozármisleny a tabella 5. helyét foglalja el.
A csapatok nemrég elkezdték a bemelegítést a pályán.
Megérkezett a télies idő, ugyanakkor ragyogóan süt a nap Pécsett. Nem késő még elindulni a PMFC Stadionba.
Íme a mai kezdőnk: Egyed - Sági, Gajág, Rácz, Németh - Grabant, Geiger, Futó, Hegedűs - Kónya, Tihanyi.
Cseréink: Kovács, Nikic, Koller, Máté, Bohata, Katona, Szabó.
Hamarosan érkeznek a játékosok és kezdetét veszi az őszi bajnoki szezonzáró mérkőzés!
A találkozót a pécsiek kezdték.
Csapatunk ezúttal is piros mezben és fekete nadrágban játszik, míg a Kozármislenyt fehér-kékben láthatjuk.
4' Két távoli szabadrúgást végeztek a vendégek, egyik sem volt veszélyes.
5' GÓÓL! Tihanyi Olivér lővése Füredi Szabolcsról megpattanva került a hálóba, 1-0!
10' Hegedűs Márk szabadrúgását Geiger Norbert fejjel csúsztatta centikkel a jobb kapufa mellé.
10' Kónya Kornél sárgult be Hegedűs Márk lerántásáért.
11' A megítélt szabadrúgást Tihanyi Olivér rúgta rá, ami a sorfalról pattant szögletre.
12' Geiger Norbert került ziccerbe egy szélről érkező beadást követően, támadónk azonban jócskán fölé lőtt.
12' Komoly nyomás alatt a vendéggárda, Tihanyi Olivér ötösön belüli löketét egy védő becsúszva mentette szögletre.
15' Ezúttal Hegedűs Márk lőtt, de a labda szögletre pattant egy fehér mezes játékosról.
A találkozó játékvezetője Kovács Gábor Péter, segítői Szvetnyik Bence és Schweighardt Dániel.
25' GÓÓÓÓL! Grabant Bence szögletét a rövidnél Geiger Norbert csúsztatta meg, az érkező Tihanyi Olivér pedig pár lépésről a léc alá bombázott, 2-0!
27' Ismét Tihanyi Olivér került kapu előtt ziccerbe, lövése azonban gyengére sikeredett és Somogyi Máté könnyedén felszedte a játékszert.
32' Tihanyi Olivér volt lesen a partjelző szerint.
35' GÓÓÓÓL! Tihanyi Olivér remekül játszott össze Hegedűs Márkkal, születésnapos támadónk pedig a hálóba pörgette a játékszert, a védők már hiába érkeztek, 3-0!
40' GÓÓÓÓL! Ott a negyedik is, ezúttal Rácz László volt közelről eredményes, 4-0!
41' Geiger Norbert játszotta magát ziccerig, ám csúnyán mellé lőtte a játékszert.
42' Horvát Gábor hiába szöktette Jelena Richárdot, a vendégek támadó már lesen volt.
44' Kocsis Adrián szöglete csavarodott jól, de Egyed Balázs remekül kiöklözte a játékszert a mezőnybe.
45' Első félidő vége.
A szünetben egyik csapat sem cserélt.
53' Cseréltek a vendégek: Csernik Zsombor helyett Nagy Ádám István állt be.
56' Kónya Dávid fordult rá, lövése a bal kapufa mellé tartott, de Somogyi Máté bravúros védéssel szögletre tolta a labdát.
57' Geiger Norbert helyett Bohata Ádám állt be.
57' Futó Zsombor kapott sárga lapot.
62' Az egyik oldalon Márkvárt Patrik lépett volna ki, de Németh Márk megállította a tizenhatoson belül. Míg válaszként Hegedűs Márk kísérletét akasztották meg a vendégvédők.
64' GÓÓÓL! A második félidőt sem úszta meg kapott gól nélkül a Kozármisleny. Csapatunk ötödik találatát Tihanyi Olivér szerezte, aki a bal alsóba lőtt, 5-0!
67' Újabb vendég sárga, ezúttal Rácz Áron kapta.
68' Hegedűs Márk oldalszabadrúgását követően Gajág Gergő a kapu torkából csúsztatott fölé.
69' Tihanyi Olivér ment le és Koller Krisztián állt be.
69' Cseréltek a vendégek is: Márkvárt Patrik helyett Turi Tamás érkezett.
71' Németh Márk fejese nyomán pattogott a labda a mislenyi hálóba, de a partjelző már lest intett.
73' Gajág Gergő lövését Somogyi Máté vetődve hárította.
74' Gajág Gergő szorul ápolásra a felezővonalnál.
76' Utolsó cserénk: Németh Márk le, Katona Levente be.
77' Koller Krisztián végezhetett szabadrúgást a vendégek tizenhatosának vonaláról, ám a labda elakadt a sorfalban.
79' Rácz László kezezése nyomán 11-est ítélt a játékvezető.
80' A labda mögé Jelena Richárd állt, lövése a felső léc bal feléről pattant kifelé.
81' Kónya Kornélt Horvát Gábor váltotta a kék-fehéreknél.
82' Katona Levente lőtt 16-ról, ballábas kísérlete nem sokkal ment el a kapu felett.
87' Hegedűs Márk kapott pompás labdát, apróbb szépséghiba, hogy támadónk lesen vette át a játékszert.
89' GÓÓL! Katona Levente lövését még hárította Somogyi Máté, ám a kipattanót Hegedűs Márk közelről a hálóba passzolta, 6-0!
104' A meccs befejeződött.