105'
108'
108'

2-2

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 15. fordulójában a PMFC Fejér megye tavalyi bajnokát, az Iváncsa KSE gárdáját fogadja hazai pályán.
A 13:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Szommer Attila, segítői Varga Gábor és Tinnyei Zsolt.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Erdős, Fellai, Szabó - Horváth A., Nagy J. - Kónya D., Koller, Bata - Wittrédi
Cseréink: Sólyom, Károly, Frank, Mojzer, Füredi, Horváth P., Puskás.
A 6 Celsius fok körüli hőmérséklet szurkolói szempontból nem éppen kedvező, ám reméljük, az idő nem veszi el senki kedvét a meccsre járástól!
A stadion centerpályáját némileg megviselte a téliesre forduló idő, elég mély és helyenként csúszós a gyep.
A csapatok lázasan melegítenek, közben azért érkeznek drukkereink is a főtribünre!
Érkeznek a csapatok: a pécsiek hagyományos piros-fekete, míg az iváncsaiak zöld szerelésben játszanak.
0' A találkozót a vendégek kezdték.
3' Egyenlőre szépen járatják a labdát a pécsiek, rákényszerítve ellenfelünket a kitámadásra.
3' Nagy József 17-ről leadott lövésébe először még belevetődtek, másodjára azonban már semmi sem állta útját a labdának, ami nem sokkal ment el a vendégek kapuja előtt.
4' A másik oldalon Balogh beadásszerű lövése okozott némi riadalmat, de szerencsére nem forgott veszélyben a hálónk.
5' Wittrédi emelése a bal kapufa tövéről pattant kifelé.
5' Szabó szögletét a kifutó Dániel öklözte ki.
6' Kónya Kornél esett el a tizenhatoson belül, Szommer játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot.
7' Bata passza rövid volt Kollernek, aki elől tisztázott egy zöld mezes védő.
9' Koller rántották le a félpályánál, szabadrúgással jöhetünk.
10' Egy hosszúnak tűnő labdát Kónya Dávid gyűjtött be, majd továbbított az iváncsai kapu előterében lévő Kollernek, de egy védő becsúszva menteni tudott.
13' Ismét Kónya Dávid futott le a jobb szélen, ám a tizenhatosra betörve elcselezte magát.
15' Negyed óra telt el a meccsből, eddig a piros-feketéknek voltak komolyabb lehetőségeik, de gólt még így sem sikerült szerezni.
17' Koller nem tudott kellő lendületet belevinni fejesébe, így megcsúsztatott labdája Dániel kapus kezei között kötött ki.
18' Kónya Dávid kapuba tartó lövése egy védő lábáról pattant szögletre.
21' Szabó szögletét követően nagy tömörülés alakult k a vendégek tizenhatosán belül, de végül nem sikerült senkinek sem kapra tűzni a játékszert.
21' Fellai szabálytalankodott a félpálya körívénél, szabadrúgás a vendégek javára.
22' A visszaszerzett labdával Kónya Dávid indított meg egy ellentámadást, de a büntetőterületen belül túl hosszan tolta meg a labdát.
23' Wittrédi szánta rá magát egy távoli átlövésre, Balogh kapusnak igencsak résen kellett lennie.
25' Szabó csinálta meg a lövőcselt a tizenhatos bal oldalán, de lökete sajnos jócskán lecsúszott.
26' Imrik 30-ról tűzte rá a labdát, ami a keresztléc fölött hagyta el a játékteret. Gőcze mindenesetre rajta volt.
28' Bata elől Dániel szedte fel a labdát.
31' Kónya Dávid tette Wittrédi elé a labdát, aki már lőni készült az ötös magasságában, de Kertai az utolsó pillanatban becsúszva menteni tudott!
32' Koller volt lesen a partjelző szerint.
32' Komoly nyomást helyezünk az Iváncsa együttesére, aki azonban állják a sarat ellenünk.
34' Fellai maradt lent egy szerelést követően a körgyűrűn belül, védőnk ápolást kért.
36' Fellainak láthatóan komolyabb fájdalmai vannak, reméljük azért vállalni tudja a folytatást.
39' Wittrédit állították meg les miatt.
43' Hiába játszanak jobban, veszélyesebben a pécsiek, gólt még mindig nem tudtak szerezni az Iváncsa ellen.
43' Kiegészültünk: Fellai helyett Mojzer állt be.
46' Szommer játékvezető 1 percet hosszabbított.
47' Első félidő vége.
45' Aradi buktatta a 16-oson belül Mojzert, büntetőt végezhetünk!
47' GÓÓÓÓÓL! A jogos büntetőt Wittrédi vágta a háló bal felébe, 1-0!
49' Balogh indult meg egy kiugratással, a támadó átemelte a labdát Gőcze felett, de szerencsénkre a játékszer a keresztléről kifelé pattant!
50' A jó helyről megítélt pécsi szabadrúgást Wittrédi lőtte fölé.
53' Szabó élesen balról betett labdáját Dániel ölelte magához.
56' Iváncsai szögletet követően Imrik kotorta közelről a hálónkba a játékszert, 1-1
57' Átvette a vezetést az Iváncsa, Imrik távoli átlövése a hálónk jobb alsó sarkában landolt, 1-2.
60' Bata helyett Károly állt be.
62' Mojert buktatták, ismét 11-est rúghatunk!
62' Dániel kapott sárga lapot.
63' GÓÓÓÓÓL! A büntetőt Wittrédi ezúttal a vendégek hálójának jobb felébe lőtte, 2-2!
68' Folmer kapott sárga lapot a vendégek közül.
70' Majláth pirosat érő szereléséért csak sárga lapot kapott.
71' Kónya Kornél próbálkozását tapssal díjazta a publikum.
72' Folmer volt lesen.
73' Kónya Dávid a kapáslövés helyett inkább bemutatott egy cselt a hosszúnál, majd a lövésre visszatett labdát Wittrédi vétette el.
74' Majláth le, Berényi be.
77' Wittrédi lapos lövése középre tartott, egyenesen Dániel kapus kezei közé.
79' Berényi fejestét Gőcze ütötte ki a gólvonalról.
79' Imrik ment le, Büki állt be.
80' Koller Krisztiánt Horváth Péter váltotta.
81' Mojzer lefejelt labdáját Dániel ütötte ki.
84' Igencsak sürgeti az idő a mieinket, akiknek még öt percük van a győzelem kiharcolására.
88' Wittrédi nagy labdát osztott ki Horváth Péternek, aki védője szorításában nem tudta kapura tűzni a játékszert.
89' Cseszneki le, Mag be.
90' 4 perc a ráadás.
92' Horváth Péter balról beadott labdája mindenki előtt elszállt keresztbe.
108' A meccs befejeződött.