PMFC – Kecskeméti TE

2-2

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 13. fordulójában a PMFC a Kecskeméti TE gárdáját látja vendégül.
A találkozó 13:30-kor kezdődik a Stadion utcában. A jegyek egységesen 500 forintba kerülnek, 14 éven aluliaknak, illetve 65 éven felülieknek ingyenes a belépés.
A mérkőzés játékvezetője Bana Gergely, akinek segítségére lesz Kiss Balázs és Perák András.
Íme a mai kezdőnk: Somogyi - Hanol, Romic, Erdős, Varga - Fujsz, Koller, Szellák, Kálmán - Gellén, Péter.
Kispadon: Kovács, Juhász, Reichled, Bischoff, Széles, Katona, Csernik.
A KTE várható kezdő összeállítása: Ladányi - Zámbó, Urbán, Farkas, Zámbori - Takács, Szabó D., Markó, Nádudvari - Selyem, Vladul.
A lila-fehérek cseréi: Csere: Kovács D., Nemesvári, Kitl, Maczelka, Tóth R., Rozsi.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
1' Egyből a hazaiak előtt adódott lehetőség, de Szellák Soma lövése elakadt egy kecskeméti védő lábában.
2' A rend kedvéért, a PMFC játékosai piros-fekete színű szerelésben játszanak, míg a Kecskeméti TE tiszta fehérben látható a pályán.
3' Egy gyors ellentámadás végén Selyem Zsolt lőtt kapura kissé balról, Somogyi Máté azonban elvetődve megszerezte a labdát.
7' Somogyi Máténak kellett szögeltre mentenie egy lapos lövést.
11' Kálmán Szilárd beadását követően Gellén Dávid a vendégek ötösének jobb sarkáról ollózótt, labdája nem sokkal tévesztett célt.
11' Nádudvari Alex kapott sárga lapot a KTE-ből.
13' Péter Bence kereste a tizenegyespont magasságában érkező Fujsz Richárdot, de a vendégek védői feltudtak szabadítani.
14' Péter Bence tört kapura, ám Ladányi Patrik remek ütemben érkezett ki a kapujából.
16' Kálmán Szilárd távoli szabadrúgása rövidnek bizonyult.
19' Remekül indult az első játékrész, kiegyenlített a meccs, mindkét csapat gólra törően futballozik.
24' Hanol Milán szerelte szabályosan Takács Krisztofert a tizenhatosunk vonalánál.
25' Takács Krisztofert állították meg les miatt.
27' Varga Tamást buktatták a 16-oson belül, büntetőt végezhetünk!
28' GÓÓÓÓÓL! Koller Krisztián a háló bal felébe rúgta a 11-est, a kapus meg sem mozdult, 1-0!
38' Komoly harc zajlik a mezőnyben, ami a játék szépségének rovására megy.
40' Kálmán Szilárd beadását Koller Krisztián nem találta el jól, de közben már a partjelző is lest intett.
43' Takács Krisztofert kapott sárga lapot.
44' Péter Bencét állították meg les miatt.
46' A meccs befejeződött.
46' Első félidő vége.
45' A szünetben cseréltek a vendégek: Takács Krisztofer helyett Nemesvári Dániel folytatja.
46' Kálmán Szilárd közelről leadott életerős lövését kiütötte Ladányi Patrik!
52' Kálmán Szilárd védője árnyékából csavarta a kecskeméti kapura a labdát, ám Ladányi Patrik ezúttal is a helyén volt.
57' Egy kecskeméti oldalszabadrúgást követően veszélyesen csúsztatták meg a vendégek a labdát, Somogyi Máté ellenben begyűjtötte a játékszert.
57' Koller Krisztián csatlakozott a sárga laposok táborához.
60' Egy lekészített labdát Nemesvári Dániel talált el rosszul.
64' Koller Krisztián helyett Katona Levente állt be.
65' Kálmán Szilárd távoli szabadrúgása veszélyesen szállt a KTE kapujának jobb alsó sarka felé, ám Ladányi Patrik óriási bravúrral kitudta tolni a gólba tartó labdát.
68' Második cseréjét használta ki a KTE: Nádudvari Alex helyett Kitl Zoltán folytatja.
69' Hazai oldalon is volt még egy csere: Kálmán Szilárdot Széles Bence váltotta.
70' Vladul Stefan találatával egyenlített a KTE, 1-1!
71' A középkezdést követően Vladul Stafan kapott sárga lapot szabálytalanságért.
73' Vladul Stefan ezúttal fejjel volt eredményes, így rövid idő alatt megfordította az állást a KTE, 1-2!
77' Péter Bencét buktatták a 16-oson belül, ismét 11-est végezhetünk!
79' GÓÓÓÓL! A jogosan megítélt büntetőt Danijel Romic vágta a KTE kapujának jobb felébe, 2-2!
81' Utolsó hazai csere: Gellén Dávid le, Bischoff Marcell be.
83' Szellák Soma szögletét követően a labda a KTE felső lécén csattant.
85' Szabó Dávid szabadrúgása jócskán fölé szált.
86' Selymes Zsolt helyett Tóth Roland állt be.
86' Óriási lehetőséget puskáztak el a piros-feketék, akik nem használták ki, hogy üresen maradt a KTE kapuja.
87' A vendégektől Kitl Zoltán kapott sárgát.
91' Tóth Roland beadása után Vladul Stafan fejelt, felsőlécre.
107' A meccs befejeződött.