PMFC – Kozármisleny FC

1-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 15. fordulójának rangadóján a PMFC a Kozármisleny FC csapatát fogadja a Stadion utcában.
Íme a mai kezdőnk: Kovács - Hanol, Romic, Erdős, Varga - Kálmán, Szellák, Juhász, Fujsz - Gellén, Koller.
Cseréink: Somogyi, Csernik, Katona, Pinczés, Széles, Pataki, Keresztes.
A 13:00 órakor kezdődő derbi játékvezetője Szommer Attila, segítői Szvetnyik Bence és Varga Gábor.
A találkozót a hazaiak kezdték.
0' Fujsz Richárd volt lesen a partjelző szerint.
2' Szellák Soma maradt lent egy ütközést követően, a középpályás ápolásra szorul.
3' A távolról megítélt szabadrúgást Kálmán Szilárd küldte kapura, a labda egyet pattant Molnár Péter előtt, aki azonban megfogta a játékszert.
4' Kozármislenyi szögletet követően Kovács Benedek jött ki remekül a kapujából.
5' Juhász György buktatása miatt ezúttal közelebbről, Kálmán Szilárd lövése azonban elakadt a háromtagú sorfalban.
6' Wittrédi Dávid szöktette volna Beke Pétert, de a labda lecsúszott a lábáról s így Kovács Benedek gyűjthette be.
10' Szellák Soma kapott sárga lapot.
12' Kálmán Szilárd szabadrúgását Gellén Dávid csúsztatta főlé.
14' Kocsis Adrián jobbról ívelt a hosszú irányába, Kovács Benedek viszont ezúttal is remek ütemérzékkel jött ki.
17' Kálmán Szilárd 26-ról lőtte rá az állított labdát, kár, hogy ez is középre ment. Molnár Péter védett.
22' Wittrédi Dávid szöglete elszállt laposan a kapu előtt, pedig a hosszúnál Tóth Márk csúszott be.
28' Kálmán Szilárd balról elvégzett pontrúgását követően nagy tumultus alakult ki a mislenyi kapu előterében, ám a fehér mezes vendégeknek sikerült felszabadítaniuk.
36' Tóth Marcell adott kapu elé élesen, nem sokon múlott, hogy gólt kapjon a PMFC, de szerencsére megúszták a hazaik.
38' Kocsis Adrián csúszott be nyújtott lábba, megúszta egy sárga lappal.
39' Tóth Marcell ugyan megfutotta Hanol Milánt, lövés helyett azonban "hazaadta" a labdát Kovács Benedeknek.
46' Első félidő vége.
45' Szellák Soma helyett Csernik Zsombor folytatja hazai oldalon.
49' Koller Krisztián ugratta ki középen Varga Tamást, akinek azonban hosszú volt a labda.
51' Kálmán Szilárd kapott sárga lapot.
53' Erdős Gábor maradt lent a vendégek tizenhatosának előterében. A védő ápolásra szorult.
58' A meccs eddigi legnagyobb helyzete maradt ki! Jobból Koller Krisztián tekert a hosszú sarok irányába, de Molnár Péter vetődve szögletre tudta piszkálni a labdát!
59' Balról Fujsz Richárd tekert a bal felső sarokba, Molnár Péter ismét bravúrosan hárított.
63' Gellén Dávid sárgult be.
63' Kovács Benedeknek kellett először igazán a mai meccsen közbeavatkoznia.
65' Gellén Dávid kapunak háttal próbálkozott, nem sokkal tévesztett célt a kísérlete.
67' Beke Péter tört kapura, Fujsz Richárd viszont remekül leszerelte a tizenhatoson belül.
67' Gellén Dávid helyett Keresztes Barna folytatja.
69' Cseréltek a vendégek is: Rácz Áron le, Horvát Gábor be.
73' Kálmán Szilárd jobbról, éles szögből leadott lapos lövését előrevetődve fogta meg Molnár Péter.
75' Varga Tamás kapott sárga lapot.
82' Második vendégcsere: Márkvárt Patrik helyett Igor Nichenko folytatja.
83' Kálmán Szilárd élesen belőtt szabadrúgását Molnár Péter öklözte ki.
85' GÓÓÓÓÓL! Kálmán Szilárd szabadrúgását követően Danijel Romic lőtt a hálóba közelről, 1-0!
86' Kálmán Szilárd bal lába kapott görcsöt.
88' Kálmán Szilárd helyett Széles Bence folytatja.
89' Wittrédi Dávid le, Grabarics Máté be.
91' Két perc a ráadás.
91' Széles Bence lövését fogta Molnár Péter.
109' A meccs befejeződött.