PMFC – Majosi SE

4-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délelőttöt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Csapatunk első nyári felkészülési mérkőzésén az NB III-ba feljutó Majosi SE-t fogadja a PMFC Stadionban.
Íme a mai kezdőnk: Helesfay - Sági, Gajág, Rácz, Katona - Grabant, Nikic, Bohata, Óvári - Burzi, Tihanyi.
A találkozót a világoszöldben játszó vendégek kezdték.
Csapatunk egyből magához vette a meccs irányítását.
5' GÓÓÓL! Sági indítását követően Grabant tette be a labdát, amit Óvári a tizenhatoson belülről a hálóba vágott, 1-0.
13' Labdaszerzést követően Óvári indult meg a kapu felé, lövését azonban szögletre tudták menteni.
14' Tihanyi távoli próbálkozása jócskán fölé szállt.
19' GÓÓÓL! Sági beadásáról Óvári még lemaradt, ám a hosszúnál érkező Burzi már nem hibázott, 2-0.
24' Óvári végezhetett jó helyről szabadrúgást, lökete nem sokkal szállt el a majosi kapu mellett.
24' A játékvezető ívószünetet rendelt el.
30' Óvárit buktataták a tizenhatos köríve előtt, szabadrúgással jöhetünk!
31' Garabant végezte el a szabadrúgást, kísérlete alig szállt el a vendégkapu mellett.
34' Előbb Rácz fejesét, majd Óvári lövését hárította a majosi hálóőr.
37' Helesfay helyére Kovács állt be.
40' Burzi életerős lövésénél nagyot hárított a majosiak kapusa.
47' Óvári buktatásáért megítélt szabadrúgást Bohata végezte el, lövése azonban elakadt az öttagú sorfalban.
47' Első félidő vége.
Második félidei összeállításunk: Kovács - Sági, Németh, Bischoff - Keresztes, Futó, Katona, Kónya - Archie - Szabó Z., Geiger.
56' Majosi támadás végén Kovács hárított nagyot.
61' Keresztes célozta meg a vendégek kapujának bal alsó sarkát, próbálkozását azonban kivédte a hálóőr.
64' GÓÓÓL! Szabó Zalán lövését még hárította a kapus, a kipattanót azonban Geiger egy mentei igyekvő védőről a hálóba lőtte, 3-0.
67' Kovács helyett Vukman állt be kapuba.
Ismét ivószünet miatt áll a játék.
72' Szabó Zalán lövését hárította bravúrral a vendégek kapusa.
75' GÓÓÓL! Egy kapufáról kipattanó labdát Geiger vett le, majd higgadtan a háló jobb felébe lőtt, 4-0.
78' Geiger 20-ról elvégzett szabadrúgása szállt mellé.
83' Kása, majd Geiger lövését védte a vendégek portása.
103' A meccs befejeződött.