PMFC – Mórahalom VSE

0-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 27. fordulójában a listavezető PMFC labdarúgócsapata az utolsó előtti helyen álló Mórahalom VSE gárdáját fogadja.
Íme a mai kezdőnk: Somogyi - Kónya K., Gajág, Puskás, Erdős - Horváth, Nagy - Kónya D., Koller, Károly - Mojzer.
Cseréink: Kovács, Wittrédi, Kiss, Szabó, Beke, Bata, Koval.
A 17:00 órakor kezdődő összecsapás játékvezetője Bana Gergely, segítői Kis Zoltán és Perák András.
Érkeznek a csapatok! A mieink tiszta pirosban, míg a mórahalmiak tiszta feketében játszanak ma.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
0' Kónya Dávid lövését Fodor mentette bevetődve szögletre.
1' Nagy szögletét Gajág fejelte kapu fölé.
4' Nagy szúrta rá jó 25-ről, Révész vetődve fogta meg a kissé középre tartó labdát.
6' Csapatunk a saját kapuja elé szögezte a vendég gárdát.
6' Kónya Dávid lőtt jobbról a hosszú felső irányába, ám ezt is megúszták a vizitálók.
10' Elég látványosan dominálnak a pécsiek, akiknek játékába sok pontatlanság csúszik.
14' Egy végigvezetett ellentámadás során Zsivoczky lőtt 20-ról, a labda pont Somogyi kezei között kötött ki.
18' Mojzer hozta ziccerbe Koller, akinek közeli lövésébe bele vetődött egy védő.
19' GÓÓÓÓÓL! Nagy szögletét Mojzer fejelte a hosszú felsőbe, 1-0!
21' Károly távoli kísérlete ugyan nem talált kaput, de azért egy tapsot kapott a lelátóról.
23' Nagy szögletét követően felszabadítottak a vendégek, de pont Kónya Dávid elé került a labda, akinek takarásból leadott löketét megfogta Révész kapus.
30' Kónya Dávid beadását Mojzer rúgta nem sokkal bal alsó mellé.
30' Cseréltek a vendégek: Fodor helyett Zsoldos folytatja.
34' Károly volt lesen a partjelző szerint.
36' A vendégek csk-ja, Pócs már nem az első szabálytalanságát követte el, ezúttal Kónya Dávidot tarolta le, de a játékvezető ezért sem adott sárga lapot.
36' Mojzer maradt lent a vendég tizenhatos csücskénél, csatárunkat ápolni kell.
37' Rövid ápolást követően Mojzer visszaállt.
38' Egy baloldali beadását Zsivoczky belsőzött kapu fölé.
39' Mojzert buktatták a vendégek tizenhatosának körívénél, jó helyről végezhetünk szabadrúgást.
40' GÓÓÓÓÓL! Károly szabadrúgása Kónya Dávid elé került, aki jobbról kilőtte a háló hosszú felét, 2-0!
42' Mojzer cselezte be magát egészen az ötösig, de a mórahalmi védők ott már összezártak előtte.
44' Zsivoczky lépett ki a védők mögül, középre tartó lapos lövését szépen felszedte Somogyi.
45' Egy perc a ráadás.
46' Első félidő vége.
45' A szünetben nem volt csere egyik oldalon sem.
46' Mojzer elől kotorták el a labdát az ötösnél.
47' Erdőst figyelmeztette szóban a játékvezető.
48' A vendégektől Bogáti kapott sárga lapot.
50' Gajág sárgult be egy megkésett becsúszás miatt.
52' Zsivoczky helyett Busa folytatja.
53' Mojzer és Károly kényszerítőjét követően szélsőnk már csak kiszorított szögből próbálkozhatott, beadásszerű lövését Révész hárította.
55' GÓÓÓÓÓL! Nagy távoli lövése a bal kapufa tövéről pattant a háló közepébe, Révész ezt már csak szemmel kísérhette, 3-0!
56' Nagy gólja után egy sárga lapot is szerzett magának.
57' Koller helyett Beke folytatja.
58' Busát állították meg les miatt.
59' Horváth finoman beemelt labdáját Révész húzta le Mojzer elől.
64' A mórahalmiak csapatkapitánya, Pócs sárgult be.
67' Nagy jobboldali beadását Mojzer csúsztatta mellé a kapu torkából.
69' Második haza csere: Károly le, Wittrédi be.
69' Cseréltek a vendégek is: Podonyi helyett Dobák folytatja.
71' GÓÓÓL! Remek beadás után Mojzer közelről gurított a vendégek hálójának közepébe, 4-0!
73' Utolsó cserénket is kihasználtuk: a duplázó Mojzer helyett Bata állt be.
75' Bekét látta lesen a partjelző.
81' Horváth és Busa kakaskodott, mindketten sárga lapot kaptak a játékvezetőtől.
83' Remek jobboldali beadás után Beke bombázott kapu fölé 15-ről.
86' Félpályáról előre ívelt labdákkal próbálnak szépíteni a mórahalmiak, a pécsi védelem eszén viszont nem lehet túljárni ezen a meccsen.
87' Pócs beadását Somogyi magabiztosan húzta le.
87' Újabb sárga, ezúttal Bokányi kapta.
88' GÓÓÓL! A megítélt szabadrúgást Wittrédi értékesítette, 5-0!
90' GÓÓÓÓÓL! Bata is betalált, nem is akárhogyan, 6-0!
105' A meccs befejeződött.
Az NB III Közép-csoport 28. fordulójában a listavezető PMFC a pillanatnyilag nyolcadik helyezett Szekszárdi UFC vendégeként lép pályára 17:30-kor.
Márton Gábor vezetőedző nemrég kihirdette mai kezdőnket: Somogyi - Kónya K., Gajág, Puskás, Erdős ?? Horváth, Nagy. - Kónya D., Koller, Károly - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Wittrédi, Nyárasdi, Szabó, Beke, Bata, Koval.
A találkozó játékvezetője Móri Tamás, segítői Pápai Zoltán és Rigó Martin.
Szekszárd felett igencsak beborult az ég, az előrejelzés szerint még eső is előfordulhat.
10097' A hazaiak tiszta fehérben, a pécsiek tiszta pirosban játszanak.