PMFC – Rákosmente KSK

1-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 21. fordulójában a listavezető helyen álló PMFC a kilencedik pozíciót elfoglaló Rákosmente KSK gárdáját látja vendégül.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Erdős, Gajág, Szabó - Nagy, Horváth - Kónya D., Koller, Károly - Mojzer
Cseréink: Sólyom, Wittrédi, Nyárasdi, Beke, Bata, Puskás, Koval.
A 16:00 órakor kezdődő bajnoki találkozó játékvezetője Jakab Géza, segítői Schweighardt Dániel és Rózsa Dávid.
25375078' Érkeznek a csapatok: a pécsiek hagyományos piros-feketében, míg vendégeink tiszta fehér szerelésben játszanak ma.
0' A találkozót a Rákosmente együttese kezdte.
1' Kónya Dávid tört be a tizenhatosra jobbról, de két védő eltudta rúgni előle a labdát.
6' Kezdeményezőbbek a piros-feketék, csapatunk igyekszik folyamatosan ráerőltetni játékát a rákosmentei vendégekre.
9' Egy jobbról érkező labdát Maka belsőzött négy méterről kapura, Gőcze azonban lábbal óriásit hárított!
11' Simitát keresték egy balról beívelt labdával, a játékos elől szerencsére Szabó tisztázni tudott.
12' Egy balról legurított sarokrúgást Szabó vágott az égbe.
16' Mojzer szerzett harciasan labdát a támadó harmadban, de a középre visszagurított játékszert elpiszkálták a fehér mezesek az érkező Koller elől.
20' Nagy gólbatartó löketét szögletre mentették a vendégek. Károly baloldali sarokrúgása elszállt mindenki előtt.
22' Károlyt buktatták a büntetőterületen belül, jogosnak tűnő 11-es helyett a játékvezető azonban szélsőnknek adott sárga lapot műesésért.
26' Időről-időre elered az eső, mindezek ellenére közel 500-as látogattak ki a mai mérkőzésre.
32' Együttesünk továbbra is folyamatosan nyomás alatt tartja a vizitálók térfelét, de sokszor pontatlanul teszik mindezt.
35' Szabó 25-ről, jobbról kapu elő ívelt szabadrúgását Ordasi öklözte ki.
36' Czerman lőtt meglehetősen messziről, a labda a kapufa jobb felső sarkáról pattant kifelé.
42' Nagy eresztett meg egy lapos lövést jobbról, 18-ről, a labda nem sokkal suhant el a jobb alsó sarok előtt.
45' Első félidő vége.
46' A szünetben nem esett csere egyik oldalon sem.
50' Károly jobb felső irányába tartó lövését Ordasi fogta meg.
50' A vendégektől Márki kapott sárga lapot.
53' Újabb sárga lap, ezúttal a Rákosmente kapusa gyűjtötte be időhúzásért.
55' Kettős csere nálunk: Mojzer és Koller ment le, helyükre Wittrédi és Bata érkezett.
56' Gajág szabálytalankodott, sárga lapot érően.
61' A vendégek is cserére adták a fejüket: Márki helyett Pendl állt be.
65' Forgács fejelt közelről Kónya Kornél mellől, szerencsénkre Gőcze megtudta fogni a gólvonal felé csordogáló labdát.
67' Egy vétlen ütközést követően Forgács kért ápolást.
69' Kihasználtuk harmadik cserénket is: Nagy helyett Beke lépett pályára.
71' Csere volt a fehér mezeseknél is: Burbáczi le, Gólya be.
72' Wittrédi jó helyről elvégzett szabadrúgása nyomán Ordasi kezei közé szállt a labda.
73' Bata próbálkozott egy félmagas lövéssel jobbról, de Ordasi jól zárt a rövid alsónál.
75' GÓÓÓÓL! Szabó szögletét követően Károly fejesét védte Ordasi, de a labda visszakerült támadónk elé, aki másodjára a léc alá vágta játékszert, 1-0.
79' A Rákosmentének sincs több cseréje: Kovács le, Ott be.
82' Bekét látta lesen a partjelző.
82' Kónya Kornél és Beke kapott sárga lapot.
89' Tartjuk az egygólos előnyt.
90' Dr. Jakab Géza játékvezető három percet hosszabbít.
91' Pendl szabadrúgását Gőcze ölelte magához.
92' Bekét állították meg les miatt.
107' A meccs befejeződött.