PMFC – Szekszárdi UFC

7-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 13. fordulójában a PMFC a Szekszárdi UFC gárdáját fogadja 13:30-tól.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Kónya K., Erdős, Fellai, Szabó - Horváth A., Nagy J. - Kónya D., Koller, Bata - Mojzer.
Cseréink: Kovács, Wittrédi, Frank, Turi, Füredi, Horváth P., Puskás.
A találkozó játékvezetője Dr. Jakab Géza, segítői Reinicz Gábor és Nagy Márk.
Csodálatos időjárásnak örvendezhetünk, miközben szépen lassan érkeznek a szurkolók a PMFC Stadionba.
Érkeznek a csapatok a kezdőkörbe. Piros-feketében a mieink, tiszta fehérben a szekszárdiak.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
1' Rögtön az elején Bata buktatása miatt végezhettünk jó helyről szabadrúgást. Kónya Kornél beívelt labdáját azonban Fellai fölé bólintotta.
4' A korai kezdés ellenére elég szépen fest az stadion északi tribünje, sokan választották szórakozásul a mai mérkőzést.
6' Az eddigiek alapján látszik, a szekszárdiak inkább a védekezésre fektetik a hangsúlyt.
7' Mojzer kapott egy elsőnek jónak tűnő labdát a tizenhatosnál, támadónk a védők sűrűjében azonban nem tudott kapura fordulni vele.
8' A vendégek térfelének jobb szélén Kónya Dávid kapott egy vétlen ütést az arcára, szerencsére nem történt sérülés.
9' Lékó sárgult be egy csúnya fault miatt.
10' A megítélt szabadrúgást Nagy József tűzte rá kissé balról, 20-tól, a labda alig valamivel szállt el a jobb kapufa mellett.
11' Egy gyors pécsi kontra végén Bata elől tisztáztak szögletre.
11' Kónya Kornél sarokrúgását kifejelték, a labda Horváth Adrián elé került, aki viszont jócskán fölé vágta kapásból.
12' Sólyom Csabának kellett előre vetődve begyűjtenie egy balról bepasszolt labdát.
13' Kónya Dávid belöbbölt labdája egy védő fejéről pattant Koller elé, aki azonban már nem tudott elég erőt beletenni bólintásába.
14' Távoli szekszárdi szabadrúgást, amit Sólyom húzott le biztos kézzel.
16' GÓÓÓÓL! Kónya Dávid egy kiugratással tört kapura jobbról, elsőre Filipánics még védeni tudott, de az ismétlést már bekotorta szélsőnk, 1-0!!!
19' GÓÓÓÓÓL! Ott a második is, ezúttal Bata Kristóf talált közelről a vendégek hálójába, 2-0!!!
21' Jól mutat ez a kétgólos előny, de jó lenne még megnyugtatóbbá tenni a különbséget, még mielőtt a szekszárdiak is elkezdenek kapura veszélyesen játszani.
23' Mojzer volt lesen a partjelző szerint.
28' Kicsit lassult az iram, de még így is a baranyaiak dominálnak a pályán.
30' Horváth Adrián kapott egyet, csapatkapitányunk emiatt ápolásra szorul.
34' A menteni igyekvő Marton kis híján a saját kapufának jobb felébe fejelte Kónya Dávid beadását követően a labdát.
35' A megítélt sarokrúgást a kapunak háttal álló Fellai csúsztatta a bal alsó mellé.
36' A vendégek csk-ja, Arena is sárgát kapott.
41' Kevesebb, mint öt perc van még hátra az első félidő rendes játékidejéből. Csapatunk továbbra is 2-0-ra vezet a Szekszárd ellen.
42' Egy távoli szabadrúgást Szabó tűzött kapura, Filipánics azonban megfogta a középre tartó labdát.
43' Ismét Szabó vállalkozott, ám védőnk lapos löketét újfent megfogta a vendégek kapusa.
44' Jobbról, az alapvonal közeléből Kónya Dávid tette vissza a labdát Mojzernek, akinek löketének útját állta Filipánics.
45' Mojzer sárga.
45' Lékó a másodikat kapta, kiállították a vendégek játékosát.
46' Első félidő vége.
46' Fejes kapott sárga lapot.
48' GÓÓÓÓÓL! Kónya Dávid tette jobbról kapu elé a labdát, amit Mojzer becsúszva továbbított a vendégeké kapusának lába között a hálóba, 3-0!!!
49' Bata Csongor volt volt lesen.
50' Fellai sárgult be.
52' Repkednek a lapok, Kvanduk kapta ezúttal.
53' Ne feledjük, együttesünk emberelőnyben játszik! Illene még jobban kihasználni ezt a lehetőséget.
56' Gyorsan elvégzett szögletet követően Kónya Kornél bombája zúzott le a szekszárdi keresztléc fölött.
59' Harmadik gólunk szerzője, Mojzer ment le és helyére Wittrédi állt be.
60' Ragyogó támadás végén Kónya Dávid beadásába léptek bele! Pedig ha ez pontos, akkor Koller is betalálhatott volna.
62' Bata Csongor részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
65' Kozics és Bata Cs. le, Budai és Hegedűs be.
66' GÓÓÓÓL! Egy visszatett labdát Wittrédi vágott bődületes erőből a szekszárdi háló bal felébe, 4-0!
67' Bata helyett Horváth Péter állt be.
68' Horváth Adrián helyett Füredi érkezett.
71' Koller csúsztatta a labdát a hálóba, ám a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot.
75' GÓÓÓÓL! Beindult a mecsekaljai fieszta, Füredi révén már 5-0-ra vezetünk!
75' Kónya Dávid volt lesen.
78' GÓÓÓÓL! Horváth Péter is betalált, 6-0!
80' Utolsó csere a vendégeknél: Fejes helyett Preininger állt be.
83' Nagy József távoli próbálkozást taps kísérte a lelátóról.
87' GÓÓÓÓL! Ezúttal Fellai fejelt közelről a kapuba, 7-0!
104' A meccs befejeződött.