PMFC – Szekszárdi UFC

4-0

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Kezdetét veszi az NB III Közép-csoport 2019/2020-as szezonja, a PMFC a bajnoki nyitányon a Szekszárdi UFC együttesét látja vendégül.
A 17:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Káprály Mihály, segítői Baghy Csaba és Szvetnyik Bence.
Íme a mai kezdőnk: Helesfay - Sági, Gajág, Rácz, Németh - Szabó, Futó, Bohata, Grabant - Geiger, Koller.
Kispadon: Kovács, Katona, Tihanyi, Kiss, Kónya D., Keresztes, Oliveira.
0' A találkozót a szekszárdiak kezdték.
Csapatunk hagyományos piros-fekete szerelésében játszik, míg a Szekszárdról érkezett vendégeink tiszta fehérben láthatóak.
3' Jó iramban kezdte együttesünk a találkozót, eddig a mieink birtokolják többet a labdát.
4' Sági Milán jobboldali beadása kissé magas volt a kapu előtt érkező társaknak.
5' Bohata Ádám szabadrúgását rúgták ki bedobásra a vendégek.
6' Futó Zsombor óriási bedobását Geiger Norbert félfordulatból rúgta kapu felé. A közönség tapssal jutalmazta a próbálkozást!
7' Budai Dávid beadását Gajág Gergő tisztázta szögletre.
8' Budai Dávid szögletét követően ismét sarokrúgással próbálkozhatnak a fehér mezesek.
10' Futó Zsombornak készítettek le egy labdát lövésre, középpályásunk azonban csúnyán mellé talált.
12' Grabant Bence már közelebb járt a gólszerzéshez, de lövése elszállt a bal kapufa felett.
15' Az első negyedórában abszolút a pécsiek irányítottak, míg a szekszárdiak minden erejükkel a védekezésre koncentráltak.
17' Dudás Dániel egy saját térfélről elrúgott labdával próbálta meglepni Helesfay Donátot, kapusunk azonban résen volt.
19' Szabó Dominik beadásáról egy hajszállal maradt le Grabant Bence.
25' GÓÓÓÓL! Geiger Norbert maradt üresen a szekszárdi kapu előtt, támadónk pedig pontosan a hálóba csúsztatta fejjel a labdát, 1-0!
26' Újabb fejes, ezúttal Rácz László bólintott balról, de kísérlete pontatlannak bizonyult.
31' Futó Zsombor jobboldali bedobását Rácz László fejelte kapu mellé.
33' GÓÓÓÓL! Kisebb kavarodás alakult ki a szekszárdi kapu előtt, végül Bohata Ádám lövése talált hálót, 2-0!
34' Szögletvariációt követően Szabó Dominik lövése nyomán szállt el a labda a vizitálók kapuja felett.
39' GÓÓÓL! Bohata Ádám duplázott, így összesítésben már 3-0-ra vezetünk!
42' Szemre is tetszetős játékkal nyűgöz le minket labdarúgócsapatunk, ami ráadásul eredménnyel is párosul.
45' Első félidő vége.
A szünetben nem cserélt egyik csapat sem.
47' Királyházi Bence szabadrúgását követően Helesfay Donát ölelte magához a labdát.
50' GÓÓÓÓL! Balról elvégzett szabadrúgást követően Rácz László csúsztatta fejjel a vendégek hálójába a játékszert, 4-0!
59' Bohata Ádám 25-ről leadott lövése centikkel szállt el a felső a felső kapufa felett.
60' Szabó Dominik helyére Tihanyi Olivér állt be.
60' Kettős csere volt a vendégeknél: Fejes és Dombi szállt be a kispadról.
62' Ismét cseréltünk: Koller Krisztiánt Kónya Dávid váltotta.
63' Koller Krisztián lecserélésével Futó Zsomborra került a csapatkapitányi karszalag.
72' Utolsó cseréjét használta ki a vendégcsapat, Kvanduk József állt be.
75' Geiger Norbert le, Kiss Krisztián be.
77' Arena Ármin fejelt, közben azonban lest intett a partjelző.
77' Remek egyéni szólót követően Tihanyi Olivér lövése ment el nemsokkal a bal alsó mellett.
82' Folyamatosan a saját tizenhatosa elé szorítja a PMFC a Szekszárdot.
87' Komoly lehetőség adódott volna együttesünk előtt, de Gajág Gergőt lesen látta a partjelző.
90' Két perc a ráadás.
107' A meccs befejeződött.