135'
10041'
10041'

2-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 11. fordulójában a PMFC hazai pályán fogadja megyei riválisát, a Szentlőrinc SE gárdáját.
A 14:30-kor kezdődő találkozó játékvezetője Antal Péter, segítői Molnár Alex és Nagy Attila.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Nagy J., Fellai, Szabó - Horváth A., Koller - Bata, Wittrédi, Horváth P. - Kónya D.
Cseréink: Sólyom, Frank, Mojzer, Turi, Füredi, Erdős, Puskás.
Érkeznek a csapatok!
A pécsiek piros-feketében, míg a Lőrinciek tiszta fehér szerelésben játszanak.
0' A találkozót a hazaiak kezdték.
2' Tóth Adrián volt lesen.
3' Koller maradt lent egy ütközést követően. Ápolás miatt áll a játék.
8' Balról, a tizenhatossal egy vonalból végeztek szabadrúgást a vendégek, Horváth Adrián fejelte ki a labdát.
9' Horváth Péter lövése megpattant, Pacéka kapus húzta le a játékszert.
10' Berdó lépett ki, védői szorításából el is lőtte, a labda nem sokkal gurult el a jobb kapufa mellett.
13' Kiegyenlített mezőnyjáték zajlik a pályán, mindkét csapat a gyors vezetés megszerzésére törekszik.
14' Havas félfordulatból küldte kapura a labdát, Gőczének nagyot kellett nyújtóznia.
17' Wittrédi harcolt nagyot a lőrinci tizenhatos előterében, ám a vendégvédelem útját állta kísérleteinek.
20' Komoly nyomás nehezedik a Szentlőrinc csapatára, előbb-utóbb meg lesz a pécsi vezetés.
20' Kezezés miatt 11-est végezhetünk.
22' GÓÓÓÓÓL! Wittrédi a jobb alsóba vágta a büntetőt, 1-0!
23' A 11-est Dudás kezezése váltotta ki, aki emiatt sárga lapot kapott.
28' A Szentlőrinc trénerét, Turi Zsoltot intette csendre Antal Péter sípmester.
29' Berdó távoli szabadrúgása a bal kapufa tövéről pattant kifelé. Nagy szerencsénk volt!
33' A játékvezető elküldte a kispadról a Szentlőrinc vezetőedzőjét, Turi Zsoltot.
34' Az év ziccere maradt ki, Koller az üresen álló kapu helyett a védőbe rúgta a labdát az ötösön belülről.
36' Kónya Kornél sárgult be.
41' Középen Koller kapott egy remek labdát, Pacéka kapus azonban lábbal óriásit mentett.
44' Horváth Péter szabadrúgása pontatlanra sikeredett.
45' Ismét Horváth Péter próbálkozott egy kapura lövéssel, de Pacéka a helyén volt és megfogta a labdát.
45' Egy perc a hosszabbítás.
46' Első félidő vége.
45' Koller helyett Turi folytatja.
45' Rögtön bepróbálkoztak a vendégek, Virág lökete nem sokkal ment mellé.
46' Bata kapott sárga lapot.
48' Horváth Péter harcolt ki sarokrúgást. Sajnos a labdát kifejelték a vendégek.
52' Dudás távoli pontrúgása elszállt a kapunk fölött.
53' Horváth Pétert kell ápolni, szerencsére nem tűnik komolynak.
54' Keresztes lövése felpattant, így lett pont jó Gőczének.
55' Horváth Péter le, Puskás be.
57' Bata két cselt követően lőtt kapura, Pacéka viszont résen volt.
59' Wittrédinek csúsztak be a tizenhatoson belül, Antal Péter játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot.
61' A vendégektől Hampuk sárgult be Kónya Dávid visszarántásáért.
62' Wittrédi balos kapáslövése nem sokkal tévesztett célt.
65' Turi is begyűjtött egy sárga lapot.
65' Cseréltek a vendégek: Vágner helyett Bodor állt be.
69' Gőczének akad dolga a pécsi gólvonal előtt, ám eddig egyenlőre nem tudták mattolni hálóőrünket.
73' Tóth Adrián volt lesen.
75' Kónya Dávid tálalt a jobbján érkező Puskás elé, védőnk sistergős lökete nem sokkal ment fölé.
78' Egy védelmi megingást követően létszámfölényben rohamoztak a vendégek, a rövidnél Fellai becsúszva mentett.
79' Nagy Józsefet kellett ápolni.
82' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Wittrédi helyett Mojzer folytatja.
87' GÓÓÓL! Németh öngóljával már 2-0-ra vezetünk.
88' Bodó le, Nagy R. be a vendégeknél.
90' Nagy József és Gőcze Gergő együttes erővel szerelte a kapura törő Bodort.
90' Antal Péter két perc ráadást ítélt.
91' Csapatkapitányunk, Horváth Adrián kapott sárga lapot.
106' A meccs befejeződött.
Vége, 2-0-ra nyertünk! Köszönjük megtisztelő figyelmüket!