PMFC-Tolna VFC

11 - 0

Pécsi gólokban gazdag szombat délelőttöt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Márton Gábor vezette csapatunk 10:30-kor a megye I-es Tolna VFC ellen játssza harmadik nyári felkészülési mérkőzését.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Kónya K., Rácz, Füredi, Szabó - Koller, Turi - Károly, Frank, Wittrédi - Mojzer.
Cseréink: Gőcze, Fellai, Puskás, Kónya D., Horváth P.
A PMFC Stadion felett eléggé beborult az ég, de reméljük, ez senkinek sem szegi kedvét az edzőmeccsre járástól. A belépés ma is ingyenes!
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
1' A mieink ezúttal fehér-fekete szerelésben játszanak, míg tolnai vendégeinknek a narancssárga-feketére esett a választásuk.
2' Középen Mojzert ugratták ki a társak, aki kapura tört volna, csakhogy a partjelző lest intett.
7' Vendégeink végezték el a meccs első sarokrúgását, amiből nem tudták veszélyeztetni Sólyom kapuját.
8' Frankot buktatták a tizenhatos vonala előtt, szabadrúgással jöhetünk.
9' Balról, 17-ről Wittrédi végezte el a pontrúgást, a labda alig kerülte el a hosszú felső sarkot!
11' Mojzer fordult le két védőről, majd megpróbálta átemelni a kifutó kapust. Támadónk kísérlete azonban pontatlan volt!
12' Frank átadását követőn Wittrédi belsőzött ballal kapu felé, de a labda pont a vendégek portásának kezei közé szállt.
14' Frankot látta lesen a partjelző.
16' Eddig szinte csak az ellenfél térfelén zajlik a játék.
18' GÓÓÓÓÓÓL! A vendégek kapusa aláfutott egy visszaívelt labdának, ami így Mojzer elé került, aki higgadtan a kapu bal felébe lőtt közelről, 1-0!
18' Támadónk duplázhatott volna egyből, de a Tolna kapusa ezúttal nagyot védett kivetődve.
21' Frank alapvonalról visszatett labdáját elpöckölték Mojzer elől, de sikerült Wittrédinek begyűjtenie, akinek lövését a gólvonal elől mentették.
25' Wittrédi jobbról elvégzett szögletét elfejelték Koller elől.
27' Egy balról élesen belőtt labdára a hosszún Károly érkezett, aki lehetősége ellenére az égbe lőtte a játékszert. Kár érte.
30' Wittrédi szöktette Frankot, aki elől begyűjtötte a játékszert a tolnai hálóőr.
31' Szabó kapott sárga lapot.
34' Frank vette le a labdát a tizenhatos bal csücskénél, majd behúzódott középre. Két védő megverése után pedig a háló hosszú sarkát célozta meg.
36' A bal szélen felfutó Turi adott középre, a labda Wittrédit találta meg, akinek ígéretes lövésébe belevetődött egy vendégvédő.
36' Károly távoli lapos kapáslövését vágták ki a gólvonalról.
42' GÓÓÓÓÓL! Turi be vágott egy távoli szabadrúgást a vendégek kapujának bal felébe, 2-0!
45' Első félidő vége.
46' A szünetben Sólyom, Füredi, Koller és Turi hagyta el a pályát. Bejött Gőcze, Fellai, Puskás és Horváth P.
47' GÓÓÓÓÓL! Frank fejelt a Tolna kapujába, ezzel már 3-0-ra vezetünk!
49' Horváth Péter lőtte le keresztbe a vendégek kapuja előtt. Nem sokon múlott, hogy beakadjon ez is.
53' GÓÓÓÓÓL! Frank lövése a jobb kapufáról pattant ki, pont Mojzer elé, aki egy lépésről a hálóba kotorta a labdát, 4-0!
57' Szabolcsa helyett Cseri állt be a vendégeknél.
62' GÓÓÓÓL! Horváth Péter is betalált, 5-0.
62' Utolsó cseréjét is kihasználja Márton Gábor, aki Mojzer helyére Kónya Dávidot küldte pályára.
68' GÓÓÓÓL! Wittrédi is feliratkozott a gólszerzők közé, 6-0!
70' Frank balról bepöckölt labdáját a gólvonalról fejelték ki a vendégek.
71' Ahogy az elsőben, úgy a második játékészben is szinte kizárólag a tolnaiak térfelén játszanak a csapatok.
71' Frank volt lesen a partjelző megítélése szerint.
74' Kónya Kornél hozta magát szépen helyzetbe, lövése viszont a bal kapufa mellett szállt ki a játéktérről.
76' Wittrédi 30-ról elvégzett szabadrúgása a keresztlécen csattant.
79' GÓÓÓÓL! Károly passzát követően Kónya Dávid gurított közelről a kapuba, 7-0!
81' GÓÓÓÓÓL! Horváth Péter csinált bolondot a vendégek védelméből, majd szépen kilőtte a jobb alsó sarkot, 8-0.
82' GÓÓÓÓL! Rácz is betalált, így már 9-0 az állás!
84' GÓÓÓL! Kónya Dávid passzát követően Horváth Péter talált be az ötösön belülről, 10-0!
86' GÓÓÓL! Kónya Dávid lépett ki, majd balról higgadtan az ellentétes sarokba helyezett, 11-0!
45' A meccs befejeződött.