135'
8479'
8479'

3-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 7. fordulójában a PMFC hazai pályán fogadja a Vecsési FC gárdáját. A találkozó 16:00 órakor kezdődik, nem késő még elindulni a Stadion utcába.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Nagy J., Fellai, Szabó - Horváth A., Koller - Frank, Wittrédi, Károly - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Kónya D., Rácz, Füredi, Horváth P., Bata, Puskás.
A találkozó játékvezetője Kovács Gábor Péter, asszisztensei Rózsa Dávid és Nagy Márk.
Megérkeztek a csapatok. A pécsiek piros-fekete, míg a vecsésiek tiszta fehér szerelésben játszanak.
0' A találkozót a vendégek indították útjára.
1' Az időjárásra egyenlőre nem lehet panasz, 20 Celsius fokot mutat a hőmérő. Mecsekalja felett viszonylag tiszta az égbolt és süt a nap.
2' A becsúszva menteni igyekvő Kónya Kornél harcolt ki egy bedobást.
3' A felek ezúttal eltekintettek a tapogatózástól, mindkét együttes igyekszik saját játékát ráerőltetni ellenfelére.
4' Koller tette vissza középre a labdát Horváthnak, aki távolról rá is lőtte, nem sokkal ment mellé próbálkozása.
6' Mojzer bokájára csúsztak rá, szabadrúgás 30-ról.
6' A távoli pontrúgást Wittrédi löbbölte be a védők mögé, Komora kapus pedig felszedte a játékszert.
9' A mieink szépen lassan kezdik kézbe venni az irányítást.
10' Károly tartott a bal oldalvonalon belül egy hosszúnak tűnő indítást, szélsőnk betört a labdával, ott azonban létszámfölényben voltak a fehér mezes vecsésiek.
12' Frankot szöktették hosszan a jobb szélen, támadónk elől azonban még a lövés előtt felkapta a labdát a Vecsés portása.
14' A papírformának megfelelően a hazaiak uralják a játékot, komoly gólszerzési lehetőséget azonban még nem jegyezhettünk fel.
15' Egy balról beadott labdát Lajer védőjét megelőzve csúsztatott kapu felé, szerencsére pontatlanul.
16' Gyors válasz a másik oldalon: Egy átadást követően Mojzer fordult kapura, lökete azonban Komora hálóőrt találta telibe.
20' Károly az alapvonalról passzolt a kapu elé érkező Mojzernek, de támadónk próbálkozását sajnos blokkolták.
21' Egy felívelt labdát Koller csúsztatott meg fejjel, majd ment is érte, de Komora gyorsabban ért ki a játékszerre a kapuból.
25' Hazai rohamokban és helyzetekben eddig nincs hiány, már csak a gól hiányzik.
27' Fellai volt lesen a partjelző megítélése szerint.
36' Wittrédi baloldali szabadrúgásból legurította a labdát Szabónak, akinek lapos lövését vetődve hárította Komora.
41' Szabó baloldali beívelése a vecsési háló tetején landolt.
43' Mojzer ellen szabálytalankodtak, a játékvezető azonban nem fújta le az esetet.
45' Csordás sárgult be a vendégektől.
46' Szabó találta el a keresztlécet.
46' Első félidő vége.
46' Két helyen is cseréltünk a szünetben: nem folytatja a játékot Wittrédi és Mojzer, helyükre Kónya Dávid és Bata állt be.
49' Károly szögletét Koller fejelte fölé.
53' Fellai lőtt kapura 20-ról, a labda azonban Komora kezei között kötött ki.
56' Koller kapott sárgát szövegelés miatt.
56' Borsi helyére Márki érkezett.
57' Nem sokkal tévesztett célt a vendégek egyik fejese.
58' Koller az ötösről fejelt kapura, védője vele együtt vetődött, kirúgás.
60' A vecsésiek csapatkapitánya, Salem is feliratkozott a sárga laposok közé.
61' Horváth Adrián kapott sárgát.
62' Bata tizenhatoson belüli labdájába látványosan kézzel ért bele egy vecsési játékos, valamiért azonban nem kaptunk 11-est.
67' GÓÓÓÓÓÓL! Jobbról Kónya Kornél lőtte ki parádésan a hosszú alsót, 1-0!
69' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Frank helyett Rácz állt be.
69' Cseréltek a vendégek is: Radnai helyére Tóth állt be.
74' Kovács Gábor Péter játékvezető szóbeli figyelmeztetésben részesítette Márton Gábort, a PMFC vezetőedzőjét.
78' GÓÓÓÓÓÓL! Ott a második is, ezúttal Kónya Dávid vágta a labdát a vendégek hálójába, 2-0!
81' GÓÓÓL! Nem tudjuk, hogy mi volt a terve Rein Bencének, mindenesetre a vecsési védőjátékos a saját hálójába vágta a labdát, öngól, 3-0!
85' Kónya Dávid kísérletét Komora tolta ki a bal alsó elől.
88' Koller fordulásból tüzelt a tizenhatosról, lövése nyomán a labda nem sokkal ment el a bal alsó sarok mellett.
103' A meccs befejeződött.