75'
90'
90'
90'

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Első nyári felkészülési mérkőzésünk alkalmával, 18:00 órától a szintén NB III-as VLS Veszprém gárdáját fogadjuk a PMFC Stadionban.
Íme a PMFC kezdője: Sólyom - Kónya K., Fiáth, Fellai, Szabó, Rácz, Koller, Wittrédi, Horváth P., Frank, Bata.
Cseréink: Gőcze, Puskás, Mojzer, Kónya D., Károly, Turi.
0' A pécsiek piros-fekete, bakonyi vendégeink fehér-fekete szerelésben játszanak.
2' A találkozót egyébként Szommer Attila vezeti.
4' Horváth lábát húzták ki, 11-est végezhetünk.
5' Koller végezte el a büntetőt, de a jobb kapufa mellett lőtte ki labdát.
10' Eddig többet támadott a PMFC, vendégeinknek pedig csupán két ellentámadása volt, mindkettő les miatt ért véget.
12' Szép kiugratást követően Horváth jobbról lőtte el a labdát keresztbe a kapu előtt. Nagy helyzet volt.
14' A találkozó első szöglete következik. Nem sikerült kihasználniuk a pécsieknek.
18' Frank alapvonal közeléből visszapasszolt labdáját Wittrédi küldte kapu felé külsővel, de egy fehér mezes védőről szögletre pattant.
21' A vendégektől Szabó kapott középen egy remek labdát, kilépett vele a védők közül, majd higgadtan kilőtte a pécsi kapu bal felét, 0-1.
22' Wittrédi szögletét Fellai fejelte kapu fölé.
24' Horváthot állították meg les miatt.
24' Rácz 20-ról lőtt kapura, Mikler azonban résen volt és hárított.
26' GÓÓÓL! Horváth jobbról kapu elé tett labdájába nem tudott beleérni Bata, Frank azonban üresen érkezett a bal oldalon és szépen kilőtte a háló jobb felét, 1-1!
31' Komoly nyomás alatt a veszprémi kapu, ám gyakran pontatlanok a hazai befejezések.
34' Wittrédi cselezgetett a tizenhatos előtt, majd a rést meglelve el is lőtte a labdát, de Mikler vetődve megfogta a játékszert.
37' Bognár vágott be egy szabadrúgást, 1-2.
38' Szinte a középkezdést követően ismét gólt ért el a Veszprém, így már 3-1-re vezetnek.
38' Gulyás sárgult be a vendégektől.
45' Első félidő vége.
48' Második félidei összeállításunk: Gőcze - Kónya K., Puskás, Fellai, Szabó - Rácz, Turi - Kónya D., Bata, Károly - Mojzer.
56' GÓÓÓÓL! Szerencsés körülmények között Mojzerről pattant be a labda, 2-3!
57' Károly volt lesen a partjelző szerint.
62' Turi szögletét Mojzer bólintotta kapu mellé.
68' A mindig jól helyezkedő Mojzer talált be ismét a veszprémi hálóba, de les miatt nem adta meg a találatot a játékvezető.
69' Kónya Dávid lőtt jobbról, éles szögből kapura, de Szűcs kapus nagyot védett.
72' Továbbra is pécsiek dominálnak.
77' Mojzer fordult kapura 16-ról, ám suhintása sajnos fölé szállt.
82' GÓÓÓÓÓL! Egyenlítette a PMFC, méghozzá nem is akármilyen találattal. Rácz vitte a labdát a vendégekre, majd 17-ről káprázatos gólt rúgott a veszprémiek hálójába, 3-3!
85' Felber kapott sárgát a vendégek közül.
45' A meccs befejeződött.