Szentlőrinc SE – PMFC

2-4

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 26. fordulójának rangadóján a PMFC a Szentlőrinc SE vendégeként játszik 17:00 órától.
Márton Gábor vezetőedző nemrég kihirdette mai kezdőnket: Somogyi - Kónya K., Puskás, Gajág, Erdős - Horváth, Nagy - Károly, Koller, Beke - Kónya D.
Cseréink: Kovács, Wittrédi, Mojzer, Nyárasdi, Szabó, Bata, Koval.
Véget ért a bemelegítés, lassan jönnek a csapatok.
Szinte teljesen megtelt a szentlőrinci pálya környéke szurkolókkal.
A hazaiak tiszta fehérben játszanak, míg a mieink hagyományos piros-fekete szerelésben.
0' A baranyai rangadót a pécsiek kezdték.
4' A mérkőzést Kovács Gábor Péter vezeti, segítői Schweighardt Dániel és Rózsa Dávid.
8' Mindkét csapat igyekszik saját játékát ráerőltetni ellenfelére.
11' Szép próbálkozás Beke részéről, aki 25-ről tüzelt, ám a labda elkerülte a hazai kaput.
12' Nagy is hasonló távolságról tűzte rá, de a középre tartó labdát begyűjtötte Pacéka.
17' Mayer lövése nem volt éppen veszélytelen.
18' Károly húzott be középre, majd egy kötényt kiosztva kapura tört, de Pacéka remek ütemben érkezett ki a gólvonalról. Hatalmas mentés volt!
21' Csapatunk átvette a mérkőzés irányítását.
22' Kónya Dávid tűnt el a védők között a tizenhatoson belül, a játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot.
23' Tihanyit állították meg les miatt.
29' Károly lövése jócskán elszállt keresztbe a kapu jobb oldala mellett.
32' Kónya Dávid sarokrúgása pontatlan volt.
32' Hampuk tekerte kapura a szögletet, Somogyi azonban kitolta a labdát a mezőnybe.
34' Kónya Dávid tört be a 16-osra jobbról, a védő földre vitte, 11-est végezhetünk.
35' GÓÓÓÓÓL! A jogosan megítélt büntetőt Koller higgadtan a bal alsó sarokba rúgta, 0-1!
36' Tihanyi kapott sárga lapot.
39' Egyenlített a Szentlőrinc. Tihanyi jobboldali beadását Mayer csúsztatta a hosszú alsóba, 1-1.
45' Első félidő vége.
45' Károly jó helyről elvégzett szabadrúgását Pacéka tolta ki a keresztléc alól.
45' Hampuk sárgult be a lőrinciek közül.
47' A rövidnél Puskás csúsztatta kapura a labdát, Pacéka pedig reflexszerűen belekapott, szerencséjére, így védett hatalmasat.
48' GÓÓÓÓÓL! Egy szépen beívelt szögletet követően Gajág csúsztatta a labdát a hosszú alsóba, 1-2!
52' Koller kapott sárga lapot.
Szeretnénk jelezni, hogy az online közvetítés nem a reális időt mutatja, ugyanis a második félidőt technikai okok miatt később tudtuk elindítani.
59' Cseréltek a hazaiak: Pergel helyett korábbi játékosunk, Tóth Adrián állt be.
61' Nálunk is megtörtént az első csere: Beke helyett Mojzer folytatja.
63' GÓÓÓÓÓL! Micsoda csere, Mojzer gyakorlatilag első labdaérintésből gólt szerzett. Mondjuk a kapu előtt nem volt nehéz dolga, 1-3!
64' Németh beívelését Somogyi húzta le magabiztosan.
66' Újabb hazai csere: Temesvári helyén Berdó folytatja.
69' Pacéka csúszott be rossz ütemben Kollerek, ismét 11-est végezhetünk!
69' Mayer le, Vajda be.
70' GÓÓÓÓL! Koller ezúttal is magabiztosan értékesítette a büntetőt, ezúttal a háló jobb felébe rúgta, 1-4!
72' Nagy helyett Wittrédi állt be.
72' Tihanyi lövését Somogyi hárította vetődve.
75' Vajda lőtte ki szépen a bal alsónkat, így 2-4-re módosult a mérkőzés állása.
77' Tihanyi óriási ziccerben hibázott.
85' Harmadik cserénket használtuk ki: Károly helyett Bata állt be.
105' A meccs befejeződött.