90'
102'
102'

2-1

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 1. fordulójában a PMFC a SZEOL SC vendégeként kezdi meg az idei bajnokságot.
Íme a kezdőnk: Gőcze - Puskás, Fellai, Füredi, Szabó - Turi, Koller - Kónya D., Károly, Frank - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Wittrédi, Kónya K., Rácz, Horváth P., Bata
A csapatok már javában melegítenek az SZVSE-pályán.
Szegeden csupán 20 Celsius körüli a hőmérséklet. Az égbolt meglehetősen borús, ráadásul a szél is fúj.
Itt a hazai csapat, vagyis a SZEOL SC kezdője: Prokop - Rácz, Grünvald, Gajág, Lévai, Ondrejó, Forró, Maksimovic, Kéri, Beretka, Mihály.
A szezonnyitó mérkőzés Csonka Bence sípszavára 17:30-kor kezdődik!
Véget ért a bemelegítés, lassan már minden és mindenki a helyén.
Érdekesség, hogy a szegediek kezdőjében kapott helyet korábbi védőnk, Gajág Gergő.
Érkeznek a mai délután főszereplői! A szegediek sötétkék, míg a pécsiek piros mezben játszanak majd.
0' A találkozót a hazaiak kezdték.
2' Beretka volt lesen.
4' Frank kanalazta Turi elé a labdát, aki előtt felpattant ugyan a játékszer, de azért még ballal ellőtte azt. Kísérlete fölé szállt.
5' Ezen a meccsen debütál a PMFC új szerelése: Piros mez, vállán végig fehér csíkozással, hátán fehér számozással, míg a nadrág is tiszta piros.
5' Szabó sárgult be egy megkésett szerelés miatt.
8' Turi ívelte át balról a labdát a másik szélen felfutó Kónya Dávid elé, ám a szegediek portása jobb helyzetben volt és kikísérte a játékszert az alapvonalon kívülre.
9' Komoly veszély alakult ki a hazai ötösnél, ám Frank és Kónya Dávid elől valahogy feltudtak szabadítani a Tisza-parti védők.
11' Mindkét csapat megpróbálja ráerőltetni akaratát ellenfelére. Eddig meglehetősen lendületes játék zajlik a pályán.
12' A SZEOL ultráinak szektora elég üresen kong, nem úgy mint a vendégszektor, ahol szépszámú pécsi szurkolósereg gyűlt össze kedvenceik biztatására.
15' Gajág sárgult be hazai oldalról.
17' A jó helyről megítélt szabadrúgást Turi csavarta nem sokkal a keresztléc fölé.
19' Nemsokkal a hazai sárga előtt Mihály állt Gőczével szemben, félmagasan leadott lövését azonban megfogta a pécsi kapus!
21' Az oldalvonal mellett Kónya Kornél készülődik beállni.
22' Szabó Richárd helyére Kónya Kornél áll be!
24' Frank vitte a bal oldalon a labdát, majd jobbnak látta, ha beemeli a tizenhatoson belülre. Ott azonban csak a Szeged hálóőre állt.
26' Egészen jó hangulatú az összecsapás, ráadásul az iramra sem lehet különösebb panasza senkinek.
29' A védő mellől kibújó Mojzert látta lesen a partjelző.
32' Baloldali szabadrúgást végezhettek a szegediek, ám furmányos próbálkozásukat kivágta a mezőnyben Mojzer.
38' Károly távoli pontrúgása nem volt épp veszélytelen, sajnos szélsőnk lökete csak az oldalhálót súrolta.
40'
44' Maksimovic 41. percben szerzett góljával vezet a SZEOL SC.
47' Első félidő vége.
48'
Oldalunk technikai problémával küzd, így előfordulhat, hogy a közvetítés megszakad. Elnézést kérünk!
45' A megsérült Fellai helyett Rácz folytatja.
50' Füredi kapott sárga lapot egy belépőért.
60' Károly helyére Wittrédi érkezett.
102' A meccs befejeződött.