90'
105'
106'
106'

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Csapatunk az NB III Közép-csoport 21. fordulójában a éllovas Szigetszentmiklóssal játszik 14:30-tól. A találkozóra Dunaharasztiban kerül sor.
A napsütéses, némileg szeles időben a csapatok nemrég elkezdték a bemelegítést.
Íme, a PMFC mai kezdője: Gábor - Kónya K., Fellai, Krapecz, Szabó - Turi, Rácz - Kónya D., Koller, Károly - Frank.
Cseréink: Sólyom, Takács, Nagy, Bodor, Hleba, Bata.
A két alakulat őszi pécsi találkozója 2-1-es vendégsikerrel végződött, remélhetőleg ma sikerül visszavágni a Pest megyei zöld-fehéreknek.
A rangadót a helyszínen tekinti meg Erőss Csaba, akinek nemrég meg kellett műteni a bokáját.
A találkozó játékvezetője Ducsai József, segítői Berényi Ákos és Csóra Szabolcs.
Felsorakoztak a felek. A hazaiak zöld-fehérben, míg a pécsiek szokásos piros-fekete szerelésükben játszanak.
0' Koller indítottja útjára a labdát a találkozón.
1' Kónya Dávid forgolódott a tizenhatos jobb oldalánál, beadásába azonban belevetődtek.
1' Turi szögletét sikerült kihalászniuk a pályaválasztóknak.
2' Elszántan és akaratosan kezdenek a baranyaiak.
3' Franknak íveltek előre egy labdát, de támadónknál gyorsabb volt a kapujából kirohanó Mikler.
5' Vezet az SZTK, akik első támadásukból gólt értek el, Pintér révén.
7' Minden bizonnyal nem ilyen kezdésre számított Márton Gábor, azonban nem szabad visszaesni.
9' Ismét Pintér vállalkozott balról, de Gábor ezúttal jól fedezte a hosszú alsóba tartó labdát.
11' A hirtelen jött széllökések és a kemény, göröngyös pálya eddig a Szigetszentmiklósnak kedvez.
12' Nincs könnyű dolga jobbszélsőnknek, Kónya Dávidra ugyanis hárman is figyelnek. Csurka Zoltán alaposan megszervezte együttesét a Pécs ellen.
13' Kollert kért számon egy büntetőterületen belüli lökést, de a játékvezető hajthatatlan.
14' Vass sárgult be, miután hátulról rácsúszott Koller bokájára.
15' Turi végezte el a távoli szabadrúgást, ami a hazaiak kapusának kezei között kötött ki.
16' Az egygólos hátrányban játszó pécsiek fölényben játszva, lendületesen próbálkoznak a támadásokkal.
17' Krapeczet igazította el Ducsai sípmester.
18' Turi hátára ugrott fel egy hazai a tizenhatos jobb oldalvonalánál, szabadrúgással jöhetnek.
19' A keményen kapura tűzött pontrúgást a gólvonal közepén álló Gábor öklözte ki a mezőnybe.
20' Kónya Dávid került le a gyepre a tizenhatosnál, de ezért nem adott szabadrúgást a játékvezető.
22' Károlyra ugrottak rá páros lábbal, de ez sem volt semmi a sípmesternél...
23' Károly végezte el a szögletet balról, de Ducsai kapustámadás miatt lefújta a vendégek próbálkozását.
26' Kónya Kornél szabálytalankodott Mojzerrel szemben, védőnk szerencsére megúszta egy szóbeli figyelmeztetéssel.
27' A zöld-fehérek eddig elég durván futballoznak, de játékvezető ténykedése sem könnyíti meg a folyamatos játék kialakulását.
27' Pintért állították meg les miatt.
29' Mojzer elől Szabó tisztázott meglehetősen fontos pillanatban.
33' Károly végzett el egymást követően két szögletet, de egyikből sem sikerült igazán komolyan veszélyeztetni az SZTK kapuját.
34' Egy újabb Károly sarokrúgás, amit Mikler kapus tolt ki.
36' A pécsiektől Rácz kapott sárga lapot.
38' Turi jobbról beadott szögletét Frank bólintotta kapura a hosszúnál, de Mikler ezúttal is a helyén állt és védett.
42' Mindkét térfélen sok hibával játszanak a csapatok.
45' Első félidő vége.
45' A második játékrészt a Szigetszentmiklós kezdte.
45' A szünetben egyik oldalon sem volt csere.
48' Mojzert kellett ápolni, aki vállalta a folytatást.
50' Frank lőtte kapura a labdát 17-ről, de sajnos a kissé erőtlen kísérlet fölé szállt.
54' Egyre nagyobb gondban a PMFC. Egy ártatlannak tűnő szituációban Gábor hibáját kihasználva növelték előnyüket a hazaiak. Mojzer volt a gólszerző, 2-0.
59' Koller is besárgult.
60' Cseréhez készülődök a Pécs: Bodor várja, hogy beállhasson.
60' Frank hagyta el a pályát, akit Bodor váltott.
61' Károly szabadrúgása szállt jócskán fölé, Koller nem is hagyta szó nélkül.
63' Cshrammel jött le, Imecz pedig be.
63' Újabb vendégcsere: Szabó helyett Hleba állt be.
64' Előnyszabályt követően Károly került ajtó-ablak ziccerbe, aki azonban négy méterről az SZTK kapusának passzolta le a labdát.
71' Az elmúlt időszakban a 2-0-s előnyben játszó pályaválasztók játszották aktívabban.
73' Jól előkészített pécsi szabadrúgást követően Károly labdáját kibelsőzte egy védő.
74' Az első gól szerzője, Pintér hagyta el a pályát. Helyette Switzer érkezett.
77' GÓÓÓÓÓL! A 75. percben Károly balról ívelt be egy szabadrúgást, amit Krapecz hajszálpontosan csúsztatott az SZTK hálójának bal felső részébe, 2-1!
81' Mojzer le, Kovács be.
84' Koller gólba tartó lövését órási bravúrral védte Mikler.
85' Turi távoli szabadrúgása ezúttal nem talált kaput.
85' Mikler sárgult be, időhúzásért.
87' Újabb hazai sárga, ezúttal Fritz kapta.
88' Turi ívelt kapu elé a labdát, amit Fellai háttal állva továbbított, ám Mikler óriási reflekszel hárítani tudott.
89' Az utolsó percekben komoly nyomás alatt a szigetszentmiklósiak kapuja.
90' A játékvezető három percet hosszabbít.
93' Egy kipattanót Rácz tűzött rá, a labda a bal kapufáról pattant ki, amit sikerült a hálóba vágni, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette azt.
93' Hleba kapott sárgát.
106' A meccs befejeződött.