Vecsési FC – PMFC

1-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 22. fordulójában a listavezető helyen álló PMFC a sereghajtó Vecsési FC vendégeként lép pályára 16:00 órakor.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Nagy, Erdős, Gajág, Szabó - Koller, Horváth - Kónya D., Wittrédi, Károly - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Varga, Nyárasdi, Beke, Bata, Puskás, Koval.
Csapatunk nemrég nekivágott a meccs előtti bemelegítésnek. Hazai részről eddig még csak a kapusok jöttek ki ráhangolódni a találkozóra.
A találkozó játékvezetője Borbás Bottyán Aurél, segítői Zahorecz Roland és Vrbovszki Pál.
1' Labdarúgócsapatunk ezúttal tiszta piros szerelésében játszik, míg a vecsésiek tiszta fehérben teszik ugyanezt.
2' Lajer lőtt jobbról, félfordulatból kapura, de Szabó még közbe tudott lépni és szögletre mentett.
5' Mojzer lépett ki ziccerben, a kapus hezitált, majd támadónk jobbról, 16-ról a hosszú alsó felé gurított, de még az utolsó pillanatba szögletre tudtak valahogy menteni a házigazdák.
7' A vecsésiek közül Balázs szorult ápolásra.
8' Kónya beadását Szalai vágta ki szögletre.
9' Egészen a felezővonalig toltuk fel a védelmünket, beszorítva így a vecsésieket.
12' Nagy helyzet alakult ki a vecsési ötösnél, ide oda pattogott a labda, végül Károlyról pattant ki.
13' Ezúttal Csordás maradt lent, őt is ápolni kell.
14' Vecsésen borongós az idő, közel 150-en nézik a helyszínen a találkozót. A vendégszektor ezúttal is szépen megtelt.
15' Koller ívelte be a labdát, de ez egyedül Komora kapusnak volt jó.
20' Továbbra is a mieink irányítják a mérkőzést, igaz gólt még nem sikerült szerezni.
21' Csordás nem tudta vállalni a folytatást, helyette Kiss állt be.
26' Megszerezte a vezetést a Vecsés. Középpályán szereztek labdát a hazaik, majd Bojtor lépett ki és tudott eredményes lenni, 1-0.
28' Erdős kapott sárga lapot lerántásért.
29' Balázs végezte el balról a szabadrúgást, a középre tartó labdát Gőcze húzta le.
30' Wittrédi szöglete után nagy kavarodás volt a hazai kapu előterében, de a hazaiaknak sikerült valahogy felszabadítaniuk.
32' Talán még a sereghajtó vecsésieket is meglepte a vezetés megszerzése, csapatunk ugyanakkor továbbra is rendületlenül megy előre az egyenlítés reményében.
34' Wittrédi szabadrúgása 30-ról jócskán fölé szállt.
35' Szalai részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
39' Szabó szabadrúgás után szögletet végezhetett.
41' Gyakorlatilag csak a hazaiak térfelén zajlik a játék. Remélhetőleg a vecsésiek előbb-utóbb belefáradnak a folyamatos védekezésben.
41' Károly csúsztatott mellé, de már előtte beintették a lest.
42' Petric sérült meg, levitték a pályáról.
44' Károly lőtt védője szorításából, Komora azonban betudta gyűjteni a játékszert.
44' Az első félidő végén három perc a ráadás.
46' Takács kapott sárga lapot.
47' Károly jobb alsóba tartó szabadrúgását Komora óriási bravúrral tolta ki.
47' Első félidő vége.
46' Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Károly lőtt fölé.
48' Óriási elánnal mentek bele a második játékrésznek a pécsiek. Az idő ellenünk dolgozik, hiszen a Vecsés vezet 1-0-ra.
50' Koller kapott egyet hátulról, szabadrúgással jöhetünk.
51' Wittrédi jobbról lágyan belöbbölt labdáját Komora szedte fel.
54' Cseréltek a mieink: Koller helyett Beke állt be.
55' Bekét tették ki az alapvonalon kívülre, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.
56' Harmadik cseréjüket is kihasználták a hazaiak: Balázs le, Kemerle be.
57' Nagy passzát követően Károly kezére pattant fel a labda, jöhetnek a vecsésiek.
58' Bekét rántották le a hazai tizenhatos bal csücske előtt, jó helyről végezhetünk pontrúgást.
59' Károly lökete felpattant a gyepen, de ez nem zavarta meg Komora kapust.
60' Ismét a hazai hálóőr mentett szép mozdulattal.
63' Második pécsi csere: Mojzer helyett Puskás folytatja.
65' Kifejezetten nagy az iram, amit leginkább a mecsekaljaiak diktálnak.
67' Szász Ferenc alaposan megszervezte együttese védekezését, akik így ellenállnak az egy kapura történő játéknak.
69' Bekét állították meg les miatt.
74' Szabó balról keményen belőtt labdáját Radnai fedezte Károly elől.
77' Bojtor húzta meg a váratlant az elidőző védők mellett, a támadó lövése szerencsére nem talált kaput.
78' Harmadik cserénket használtuk ki: Wittrédi helyett Bata állt be.
80' Tíz perce van még csapatunknak az egyenlítésre.
82' Beke sarokrúgása után Szabó fejelte mellé a labdát. Nagy helyzet volt ez is!
82' Gajág gyűjtött be egy sárga lapot.
85' Előnyszabályt követően Károly passzolt jobbról középre, Bata továbbította a labdát a kapu irányába, de egy hazai védő közbelépett.
85' Nagy is besárgult időközben.
90' A rendes játékidő végén 3 perc a hosszabbítás.
111' A meccs befejeződött.