A Paris Saint-Germain óriási küzdelemben 2-0-ra legyőzte az RCD Espanyolt a fináléban, így a párizsiak megnyerték a IV. PMFC-Erasmus-Pécs MJV Nemzetközi Leány Tornát. A PMFC Női Akadémia szervezésében február 8-9. között zajlott IV. PMFC-Erasmus-Pécs MJV Nemzetközi Leány Torna, amelyen idén már hét nemzet, összesen tíz U16-os korosztályú leány együttese mérkőzött meg egymással az Idősebb Dárdai Pál Utánpótlás Edzőközpontban. Már az első nap során rendezett csoportküzdelmek is szenzációs színvonalú találkozókat hozott, erről korábban ITT írtunk, míg a második játéknapon következtek az izgalmas helyosztók. A viadal végéhez közeledve a bronzmeccsen a tavalyi döntős FTC 2-0-s sikert aratott a ZNK Agram ellen, megszerezve … Bővebben: Párizsi örömünnep Pécsett
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba