Szerdán az NB I-es Kisvárda érkezik a kupában!

Szerdán 12:00-től a két osztállyal magasabban jegyzett Kisvárda Master Good ellen szállunk hadba a legjobb tizenhat közé jutásért.

Első helyen zárta az NB III Közép-csoport 2019-es őszi szezonját a PMFC, Vas László vezette labdarúgócsapatunk négy pontos előnnyel vonulhat téli szünetre, ám még a jól megérdemelt pihenőt megelőzően egy utolsó fontos tétmérkőzés vár a piros-feketékre. Egyedüli baranyai együttesként még állunk a Magyar Kupában, ám az Egerszalók SE és a Rákosmente KSK búcsúztatása után most azonban egy igazán komoly ellenfél vár ránk a 8. fordulóban. A legjobb tizenhat közé jutásért ugyanis az NB I-ben jelenleg a 7. helyezett Kisvárda Master Good alakulatát fogadjuk december 4-én, szerdán 12:00 órakor a Stadion utcában. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, döntetlen esetén hosszabbítás, illetve büntetőpárbaj következik. A hazai és a vendégszurkolók egységesen 500 Forintért vásárolhatnak majd belépőt a jegypénztárakban, bővebb szurkolói információkkal pedig hamarosan jelentkezünk.