Bízunk a folytatásban

A PMFC aktuális helyzetéről Kulcsár Árpád, sportszakmai igazgató, valamint Győri János, klubunk operatív igazgatója beszélt telefonon a Pécs TV-nek.

Az MLSZ március közepén közleményben tájékoztatott arról, hogy a szervezet valamennyi versenyprogramját ideiglenesen felfüggeszti, beleértve az NB III-as bajnokságokat is. A pécsi focisták a kényszerpihenő alatt sem tétlenkednek, a PMFC folyamatos edzéstervet készít labdarúgóinak, a játékosok pedig megtalálták a módját, hogy saját otthonukban, hogyan fejlesszék labdaérzéküket, erőnlétüket és állóképességüket. A PMFC aktuális helyzetéről Kulcsár Árpád, sportszakmai igazgató, valamint Győri János, klubunk operatív igazgatója telefonon beszélt a Pécs TV-nek.

OLVASTA MÁR?

Élvezetes debütálás

Somogyi Máté, a PMFC tizennyolc éves hálóőre kapott gól nélkül hozta le első felnőtt bajnoki mérkőzését. Az 1999-ben Pécsett született Somogyi Máté a PMFC U19-es ...
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram