Hivatalos közlemény

Nem marad el a Szentlőrinc elleni hazai mérkőzés.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni szurkolóinkat és a közvéleményt arról, hogy klubunk is érintetté vált a koronavírus kapcsán, ezért az ÁNTSZ-szel, illetve a megfelelő hatóságokkal közösen kontaktkutatást végeztünk. A negatív Covid-19 teszteket követően a szakhatóságokkal együtt arra az álláspontra jutottuk, hogy a vasárnap 19:00 órakor kezdődő Szentlőrinc elleni NB II-es hazai mérkőzést megrendezzük. A mai találkozón is mindenki vigyázzon magára. Kérjük, mellőzzék a játékosokkal való érintkezést. Klubunk szeptember 1-től a játékosok és az alkalmazottak védelme érdekében fokozott intézkedéseket vezet be a Stadion utcai klubházban, illetve a további sportlétesítményeiben. Ennek részleteiről később adunk pontos játékoztatást.

fb_cover_stlorinc

OLVASTA MÁR?

Válogatott: Egygólos siker Észak-Írországban

Egy gól, Sallai Roland találata döntött az északírek elleni felkészülési mérkőzésen. A szerbek elleni balszerencsés vereség után az északírek ellen folytatta a felkészülést Marco Rossi ...
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram