Megkaptuk az NB II-es licencet

Klubunk minden kritériumnak megfelelt, így a PMFC megkapta a licencet a másodosztály 2022/2023-as bajnoki szezonjára.

A Magyar Labdarúgó Szövetség Elsőfokú Licencadó Bizottsága 2022. április 19-i ülésén megvizsgálta a PMFC (PMFC Labdarúgó Nonprofit Kft.) licenc kérelmét, s a testület ismét első körben megítélte klubunk számára a 2022/2023-as évadra szóló NB II-es licencet, amely tehát feljogosít a másodosztályra való nevezéshez és az induláshoz.

– Örömömre szolgál, hogy a PMFC-nek idén is első körben sikerült megfelelnie minden kritériumnak. Az eljárás és annak menete viszonylag bonyolult, sok összetevős, mindezért a háttérben ezúttal is többen, nagyon sokat dolgoztak azért, hogy a licenckérelem maradéktalanul teljesüljön. Mindezek ismeretében, ezúton szeretném megköszönni kollégáim áldozatos és segítőkész munkáját – nyilatkozta Kránicz Ákos, a PMFC ügyvezető igazgatója.

A hivatalos indoklást is tartalmazó teljes határozat ITT tekinthető meg!

OLVASTA MÁR?

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram