Ketten távoznak keretünkből

Makrai Gábor szabadon igazolható játékosként került klubunkhoz és 5 bajnoki mérkőzésen lépett pályára. A 26 éves támadó a 2022/23-as bajnoki évad hátralévő részében kölcsönben a BFC Siófok együttesénél folytatja labdarúgó karrierjét.

Klubunk augusztus 31-én közös megegyezéssel szerződést bontott Tihanyi Olivérrel. A 25 esztendős támadó 2019 nyarán érkezett csapatunkhoz, azóta 70 tétmérkőzésen szerepelt, az idei bajnokságban 1-szer kezdőként és 1-szer csereként játszott.

Távozóinknak ezúton is köszönjük a PMFC-ért végzett munkájukat, további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

OLVASTA MÁR?

Képriport: PMFC – KTE HUFBAU

Tekintse meg a Kecskemét elleni hazai mérkőzésről készült képgalériát. A teljes képriportot a kék Facebook ikonra kattintva nézheti meg!
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram