Ketten távoznak keretünkből

Makrai Gábor szabadon igazolható játékosként került klubunkhoz és 5 bajnoki mérkőzésen lépett pályára. A 26 éves támadó a 2022/23-as bajnoki évad hátralévő részében kölcsönben a BFC Siófok együttesénél folytatja labdarúgó karrierjét.

Klubunk augusztus 31-én közös megegyezéssel szerződést bontott Tihanyi Olivérrel. A 25 esztendős támadó 2019 nyarán érkezett csapatunkhoz, azóta 70 tétmérkőzésen szerepelt, az idei bajnokságban 1-szer kezdőként és 1-szer csereként játszott.

Távozóinknak ezúton is köszönjük a PMFC-ért végzett munkájukat, további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

OLVASTA MÁR?

Weitner Ádám bízik a további fejlődésben

Így várja vezetőedzőnk a vasárnap 17:00 órakor kezdődő Szombathelyi Haladás elleni Merkantil Bank Liga mérkőzést. A válogatott szünetet követően egy nagyon jó játékosokból álló csapatot ...
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram