Dabas-Gyón FC – PMFC

0-10

0' A találkozót a piros-feketében játszó pécsiek kezdték.
2' Az összecsapás kemény esőben zajlik, alig ha harmincan kilátogattak.
4' A pécsiek előtt adódott óriási helyzet, a házi gólkirály Károly Bálint lövése azonban alig fél méterrel ment el a bal kapufa mellett.
6' A házigazda kék-feketéket hamar védekezésre kényszerítette a PMFC. Közben megérkezett a pécsi szurkolótábor.
7' Koller Krisztián beadásszerű kísérlete szállt fölé.
10' Így állunk fel a Dabas-Gyón FC vendégeként: Gábor - Kónya K., Fellai, Krapecz, Varga - Koller, Turi - Kónya D., Bata, Bodor, Károly
10' Bodor Márkót buktatták a tizenhatos előterében, remek helyről jöhetünk pontrúgással.
11' Turi Tamás és Károly Bálint készülődött a szabadrúgás elvégzéséhez végül Turi Tamás vállalta magára, de lövése elkerülte a hazaiak kapuját.
12' Károly Bálintot állították meg lesen.
15' Bodor Márkó cselezte be magát jobbról, majd lágyan beívelt a hosszú irányába, Kovács Tamás kapus azonban lehúzta a labdát.
16' GÓÓÓÓL! Ott a vezetés!
18' Turi Tamás jobbról beívelt szabadrúgását középen kapura csúsztatták, amit a hazaiak hálóőre még kitudott tolni. Ám de rossz helyre, Koller Krisztián pedig közelről, félóllózós mozdulattal a háló jobb felébe küldte a labdát, 0-1.
20' Ott a második! Egy remek kiugratást követően Bodor Márkó emelte át a labdát a z elvetődő kapus felett, ami így pont a háló közepében landolt, 0-2!
23' Egy jobbról elvégzett hazai szögletet követően a középre kipattanót labdát Csepregi vette át, majd küldte jobbal kapura, ami azonban pont Gábor Péter kezei között kötött ki.
25' A zord időjárással mit sem törődve futballoznak a csapatok. Közben egy fejessel veszélyeztetett a Dabas-Gyón FC, de Gábor Péter ezúttal is résen volt.
26' Kónya Dávid lepett meg mindenkit egy váratlan lövéssel, ami Kovács tolt ki szögletre.
28' GÓÓÓÓL! Bata Kristóf szerezte meg első gólját az NB III-as együttesünkben. Ifjú középpályásunk remekül ismerte fel a helyzetet és szépen kilőtte a hazai háló jobb felét, 0-3!
34' Sajnos az időjárás sokszor közbe szól, így kérdéses volt a közvetítésünk elindítása is. Apró kulisszatitokként elárulhatjuk, hogy a pécsi küldöttség egyes tagjai a pálya mellett parkoló csapatbuszból figyelik az eseményeket. Míg a közvetítői állást a hazai együttes kapuja mögött állítottuk fel, gépjárművünkben.
36' Rendületlenül támadnak a mecsekaljaiak, háromgólos előnyünk jó, ugyanakkor nem állhatunk vissza.
37' Horváth eresztett meg 20-ról egy életerős löketet, ám Gábor Péter óriásit nyújtózva szögletre tudta tolni a gólba tartó labdát.
38' Bata Kristóf futott lesre.
42' Menetrendszerűen érkezett a negyedik pécsi gól is. Koller Krisztián küldte kapura, de végül Kónya Dávid juttatta át biztosan a játékszert a gólvonalon, 0-4.
43' Ápolás miatt áll a játék.
45' Turi Tamás hagyta el a játékteret, remélhetőleg nem sérült meg komolyabba.
45' Első félidő vége.
Megérkeztek a csapatok a folytatásra. Hamarosan kezdődik a második játékrész.
45' A mieinknél nem volt csere a szünetben.
47' Érthető módon a négygólos hátrányban lévő hazai együttes kezdte aktívabban a második félidőt.
50' Időközben Turi Tamás helyére Horvát Gábor érkezett csereként a pályára.
55' Krapecz Balázs szabálytalankodott a félpályán. A hazaiak azonban nem tudtak sáfárkodni a megítélt szabadrúgásból.
56' Horváth Zoltán szállt be a Dabas-Gyón FC-nél.
57' GÓÓÓL! Kónya Dávid talált be ismét, így már 5-0-ra vezetünk.
59' A pécsi védelem ma szintén nagyon együtt van, gyakorlatilag minden támadást blokkolnak.
60' Károly Bálint lépett ki, majd tört kapura balról, s remekül gurított a hálóba a hazaik kifutó kapusa mellett, 0-6!
62' Nem sok kellett, hogy Koller Krisztián is duplázzon. Ezúttal azonban Kovács Tamás nagyot védett.
63' Méder Bence helyére Lakatos Soma érkezett.
65' A nehéz időjárási körülmények ellenére nagyon jó formában vannak a pécsiek, akik végig kézben tartják az irányítást. A dabasiaknak szinte egy komolyan kidolgozott helyzetük sem akadt eddig.
67' Károly Bálint lőtte jobbról a labdát a bal alsó sarokban, csakhogy már lesen volt a labda átvétele előtt. Érvénytelen a találat.
68' Nemrég cserélt a PMFC is: Bodor Márkó helyett Hleba Tamás állt be.
71' GÓÓÓL! Tökéletes támadás végén Kónya Dávid tette vissza a labdát Koller Krisztiánnak, aki a bal kapufa közelében kicselezte a kapust, majd szépen előtte mögötte a labdát, 0-7.
73' Utolsó cserelehetőségét is kihasználta Márton Gábor. Károly Bálint helyére Grabarics Mátét küldte be.
75' Nagyjából még negyed óra van még hátra a mérkőzés rendes játékidejéből, de a látottak alapján van még esély további gólokra is.
75' A játékvezető büntetőt ítélt a javunkra.
77' Koller Krisztián vállalta el a tizenegyes elvégzését. Rutinos középpályásunk higgadtan a kapu jobb felébe lőtte a labdát, míg a hálóőr az ellentétes irányba vetődött, 0-8.
79' Koller Krisztián akár mesternégyest is elérhetett volna, ám löketét a Dabas-Gyón FC portása szögletre tudta tolni.
80' Grabarics Máté fordult kapura, de ziccere ellenére mellé lőtt.
84' Kovács Tamás kapus mentette meg együttesét az újabb pécsi góltól.
87' Koller Krisztián mesternégyesével csapatunk megszerezte kilencedik gólját is!
89' GÓÓÓÓÓÓÓL! Bata Kristóf lövése ugyan megpattant egy hazai védőn, de a játékvezető fiatal középpályásunknak adta a gólt, 0-10!
91' Itt a vége! A PMFC nagyon simán 10-0-ra kiütötte a Dabas-Gyón FC együttesét. A piros-feketék az NB III Közép-csoport következő fordulójában ismét idegenben lépnek pályára, méghozzá az FC Dabas vendégeként. Szép volt fiúk!
106' A meccs befejeződött.