105'
109'
109'

3-1

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 4. fordulójában a PMFC 17:30-kor a Duna Aszfalt TVSE vendégeként lép pályára.
A találkozó játékvezetője Leél-Őssy Ádám, segítői Baghy Csaba és Gráf András.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Nagy J., Fellai, Horváth A., Puskás, Rácz, Koller, Horváth P., Kónya D., Károly, Mojzer.
Cseréink: Somogyi, Wittrédi, Kónya K., Frank, Füredi, Szabó, Bata.
A várható felállásunk a következő lesz: Sólyom - Puskás, Horváth A., Fellai, Nagy J., - Rácz, Koller - Horváth P., Kónya D., Károly - Mojzer.
Megérkeztek a csapatok. A hazaiak tiszta fehérben játszanak, a mieink pedig hagyományos piros-fekete szerelésükben.
0' Az összecsapást a pécsiek kezdték.
2' Kirchner jobbról elvégzett szabadrúgását sikerült kifejelni a hosszúnál érkező hazai játékos elől.
2' Szinte teljesen megtelt a tiszakécskei stadion főlelátója. Szemközt azért látunk pár lelkes pécsi szurkolót is.
4' Horváth Péter és Mojzer György összjátékából támadónk tört kapura, de a remekül kifutó Helesfay kivetődve megszerezte a labdát.
5' Ebben a pillanatban megérkeztek B-közepeseink is a számunkra kijelölt szektorba.
7' Az eddig aktív Kirchner balról beadott labdáját Horváth Adrián fejelte ki a mezőnybe.
8' Hazai kontra végén Tölgyesi tette vissza a labdát Kirchnernek, aki 12-ről a bal alsóba lőtt, 1-0.
9' Mojzer kapott remek labdát a tizenhatoson belül, csak mire átengedte a játékszert a jobb lábára, addigra egy hazai védő közbetudott avatkozni.
12' Károly beadásába kézzel ért bele egy védő, 11-est végezhetünk!
13' GÓÓÓÓL! A jogosan megítélt büntetőt Károly lőtte magabiztosan a kécskei kapu bal alsó sarkába, 1-1!
15' Időközben Tiszakécskét is elérte az eső, mindez a fedett lelátók miatt csak a játékosokat zavarhatja.
16' Ismét vezetnek a hazaiak! Egy ártalmatlannak tűnő előrevágott labdát Juhász csúsztatott a hálónk jobb felébe, 2-1.
17' Puskás lépett ki több méteres lesen.
21' Egy jobb szélről kapu elé ívelt labdát Sólyomnak kellett kiöklöznie Juhász elől.
22' A sötét felhők megérkeztével felgyúltak a tiszakécskei aréna kandeláberei.
23' Nem kis helyzet adódott a hazai kapu ötösénél, Mojzer elől azonban menteni tudtak.
24' Károly távolról elvégzett pontrúgását kifejelték a házigazdák.
28' Koller lépett oda rossz ütemben Szabónak, szabadrúgás a TVSE javára kissé balról, 28-ról.
29' A pontrúgás elvégzésénél meghúzta a váratlant a fehér mezes gárda, ám Horváth Adrián olvasva a játékot kifejelte a labdát.
29' Leél-Össy Ádám játékvezető szóbeli figyelmeztetésben részesítette Takács Lajost, csapatunk pályaedzőjét.
31' A házigazdák a széleken vezetett támadásaikkal gyakran áttudják játszani együttesünk védelmét. Erre tehát jobban kéne figyelniük a mieinknek.
31' Tölgyesi balról élesen rászúrt pontrúgását Sólyom paskolta ki, fontos védés volt!
34' Újabb elkerülhető gólt kaptunk. Távoli szabadrúgást követően Oláhról feledkeztek meg a pécsi védők, aki az ötösről fordulásból bevágta a labdát a kapunkba, 3-1.
37' A hazaiak közül Szabó kapott sárga lapot, aki nyújtott lábbal csúszott be Horváth Péter bokájára.
38' A megítélt szabadrúgást Károly lőtte el, de a labda elakadt a sorfalban.
40' Kónya Dávid remek egyéni szólóját követően Mojzer előtt adódott nagy lehetőség a gólkülönbség csökkentésére.
44' Kifejezetten jó mérkőzést láthatnak a nagyszámú kilátogatók. Kár, hogy az eredmény nem a Pécsnek kedvez.
45' Károly tört kapura balról, az ötösön belül szépen cselezgetett, de mire lőhetett volna, addigra sok hazai odaért és becsúszva mentettek szélsőnk elől.
46' A fehér mezes Puskás volt lesen.
46' Első félidő vége.
A szünetben cserél együttesünk: Rácz helyett Wittrédi folytatja a második félidőben.
45' A második játékrészt a fehér mezes hazaiak kezdték.
50' A fordulás utáni perceket a Tisza-partiak használták ki aktívabban.
50' Jobbról Juhász lövése szállt el keresztbe a kapunk előtt.
51' Az alapvonal közeléből Nagy harcolt ki szabadrúgást.
52' A szabadrúgásból szöglelet hoztunk ki.
53' Horváth Péter részesült sárga lapos figyelmeztetésben egy visszarántás miatt.
54' Juhász kapu elé passzolt labdáját Fellai vágta ki szögletre.
56' Történeti felvezetésünkben olvashatták, hogy legutóbb 1999-ben játszottunk Tiszakécskén, az akkori NB I-es meccs 4-0-s hazai győzelemmel zárult.
57' Kezd egy kicsit eldurvulni a mérkőzés, a hazaiak sokszor nem éppen sportszerű megoldásaik miatt.
59' Érthető okokból a hazai publikum kifejezetten lelkesen támogatja csapatát. A hangulatra tehát nincs panasz.
60' Kirchner lépett ki a bal oldalon, Puskás azonban hátrányát ledolgozva beérte a támadót és végül Sólyom szedte fel a labdát a gyepről.
61' Mojzer lőtt 15-ről fordulásból a kapu felé, a labda alig ment el a bal kapufa mellett.
63' Egy középre tett labdát Koller lőtt rá 25-ről, próbálkozása nem sokkal szállt el a keresztléc fölött.
65' Kezdi átvenni a kezdeményezést a baranyai csapat, a házigazdák szurkolói mindeközben ébresztőt fújtak.
65' Horváth Péter eresztett meg egy ballábas lövést 16-ról, de ez is elkerülte a kaput.
66' Két csere a Pécsnél: Horváth Pétert Frank Richárd, míg Kónya Dávidot Bata Kristóf váltotta.
68' Wittrédi lerántásáért Bartucz kapott sárgát.
73' Megszűnt a középpálya, ide-oda csapkodó a játék.
73' Kirchner és Szabó hagyta el a pályát, helyükre Markó és Horváth B. állt be.
79' Az elmúlt időszakban a piros-feketék domináltak a mezőnyben, de a kapuban álló Helesfaynak ennek ellenére nem akadt dolga.
81' Utolsó cseréjét is kihasználja a hazai gárda: Tölgyesi helyett Székely folytatja.
82' Fellai közeli csúsztatását Helesfay óriási bravúrral szedte ki a bal felső sarokból. Óriási védés volt ez egykori hálóőrünktől!
83' Közben ismét rázendített az eső.
85'
88' Wittrédi szabadrúgását Helesfay a gólvonalon fogta meg.
109' A meccs befejeződött.