PMFC – HR-Rent Kozármisleny

5-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délelőttöt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Csapatunk 10:00 órakor a HR-Rent Kozármisleny gárdájával játszik itthon felkészülési mérkőzést.
Íme a mai kezdőnk: Helesfay - Sági, Króner, Rácz, Katona - Grabant, Nikic, Geiger, Óvári - Kónya, Adamcsek.
0' Adamcsek zavarta meg Somogyit, a mislenyi védelem végül szögletre tisztázott.
Csapatunk hagyományos piros-fekete szerelésében játszik, míg a kozármislenyi vendégeink fehér-sötétkékben láthatóak.
3' Kónya leste le Füredi szándékát, szélsőnk egyből be is ívelte a labdát a vendégvédelem mögé, Adamcsek lövését azonban megfogta Somogyi.
4' Kónyát buktatták hátulról a tizenhatos vonala előtt, szabadrúgással jöhetünk.
5' GÓÓÓL! A megítélt szabadrúgást Óvári higgadtan lőtte a háló bal felébe, Somogyi nem érhette el, 1-0.
13' Somogyi hibáját Geigernek sikerült majdnem megbüntetnie, ám ívelését a gólvonal előtt elfejelték a mislenyiek.
15' Egy szélről élesen beívelt labdát Adamcsek csúsztatott meg fejjel a jobb alsó irányába, Somogyi azonban időben leért a labdára.
19' GÓÓÓL! Sági bedobását Rácz fejjel csúsztatta meg, a labda elsőre a keresztlécről pattant ki, majd az érkező Kónya centikről már a hálóba bólintotta a játékszert, 2-0.
22' Geiger vitte rá a labdát a védelemre, kissé balról leadott távoli lövése azonban keresztbe elszállt a kapu előtt.
25' Grabant fejelhetett az ötös bal csücskének környékéről, bólintása azonban a kapufa mellett szállt ki a játéktérről.
Csapatunk uralva a meccset, közönségszórakoztatóan játszik a szomszédváros együttese ellen, amely még nem tudott helyzetet kialakítani ellenünk.
32' Adamcsek lőtt rá egy kapuval szemből, jó 30-ról megítélt pontrúgást, ám a játékszert a középen álló Somogyi megfogta.
44' Kocsis éles szögből kapura lőtt szabadrúgását Helesfay szépen tolta ki bal alsóból.
45' Első félidő vége.
Így állunk fel a második játékrészben: Helesfay - Sági, Króner, Preklet, Németh - Kónya, Futó, Geiger, Óvári - Tihanyi, Batizi-Pócsi.
49' Németh kapott sárga lapot.
51' Szép támadás végén Óvári lövése nemsokkal szállt el keresztléc felett.
57' Kirchner kezezése miatt jó helyről végezhetünk szabadrúgást.
58' GÓÓÓL! Óvári 17-ről tökéletesen csavarta a labdát mislenyi háló bal oldalába, 3-0!
59' Batizi-Pócsi életerős lapos löketét lábbal blokkolta Ipacs.
61' A vendégek közül Turi kapott sárga lapot.
62' Sági helyett Gajág, Geiger helyett pedig Bohata állt be.
65' Szabó közeli, ugyanakkor lágy fejesét higgadtan fogta meg Helesfay.
68' Helesfay helyett Vukman, Kónya helyett Keresztes állt be.
69' GÓÓÓÓL! Az elvetődő Ipacs mellett Batizi-Pócsi lőtte ki jobbról a mislenyi háló hosszúját, 4-0.
A második félidőben is csapatunk irányítja a találkozó menetét.
80' Óvári helyett Bischoff, Króner helyett Archie állt be.
83' Keresztes lövése a jobb kapufáról pattant Batizi-Pócsi elé, aki a hálóba juttatta ugyan a labdát, ám a partjelző les miatt nem adta meg a találatot.
85' GÓÓÓL! Szögletet követően óriási volt a kavarodás a vendégek kapuja előtt, végül Preklet lövése talált utat a mislenyi hálóba, 5-0.
90' Előbb Bischoff lőtt mellé ziccerben, majd pedig Tihanyi előtt adódott helyzet.
102' A meccs befejeződött.