75'
90'
97'
97'

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 29. fordulójában a PMFC 17:00 órai kezdettel a Mórahalom VSE vendégeként lép pályára.
Íme a pécsiek kezdőcsapata: Sólyom - Kónya K., Fekete, Krapecz, Szabó - Turi, Koller - Kónya D., Bata, Károly - Bodor
Cseréink: Frank, Takács, Lőrincz, Rácz, Nagy, Gábor.
A pályán melegítő játékosokon, a csapatunkat elkísérő szurkolókon és a biztonsági személyzet tagjain kívül nem sok mindenki teszi tiszteletét a mórahalmi pálya környékén.
Az égbolt itt is meglehetősen borús, ráadásul a hőmérséklet sem a legkedvezőbb.
A találkozó játékvezetője Takács Tamás, segítői Flinta Zoltán és Zahorecz Roland.
A mieink ezen a meccsen tiszta fekete szerelésben lépnek pályára, míg a hazaiak neon sárgában játszanak.
Egy perces néma gyászszünet előzi meg a találkozót.
0' A házigazdák kezdték az összecsapást.
2' A Bodor elől menteni igyekvő Lászik akarta hazafejelni a labdát, de kis híján a saját hálójában juttatta a játékszert.
2' Sólyom jött ki lendületesen a gólvonalról, s szerelt a tizenhatosnál.
4' Turi sarokrúgását Szűcs fejelte ki a hosszúnál.
6' Károly távoli, balról elvégzett pontrúgása veszélyesen csapódott lefele, de Halász kapus rajta volt a labdán és előredőlve megfogta.
9' Szücs lökte hátulról Bodor, jó helyről végezhetünk szabadrúgást.
11' Turi a beívelés helyett inkább kapura tette a labdát, de a mórahalmi kapus ezen is rajta volt.
12' Lászik és Bodor részesült szóbeli figyelmeztetésben.
15' Körülbelül 150-en tekintik meg a helyszínen a két gárda összecsapását.
18' A hazaiaktól a bal szélen felfutó Busa volt lesen.
23' Kezd egy kicsit felbátorodni a hazai alakulat, de helyzetig eddig még nem sikerült eljutniuk.
27' Magyar kapott sárgát Károly buktatásáért.
28' A meccs eddigi legnagyobb helyzete maradt ki! A megítélt szabadrúgást Károly csavarta rá, de csak a jobb kapufát trafálta telibe.
33' Továbbra is lendületben a pécsiek, de csak nem sikerült meglőni az első gólt.
35' Közben Frank kezdett el melegíteni, majd szép lassan követik a többiek is.
37' Magyar támadta Sólymot, szabadrúgás kifelé.
39' GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egy lekészített labdát Turi tekert a jobb felső sarokba, 0-1!
42' Komoly nyomás van a mórahalmiak kapuján, Bodor löketét a gólvonal elől mentették becsúszva.
43' Busa tarolta le Turit, meg is kapta érte a jussát.
44' Bata tette kapu elé a labdát jobbról, de Bodor három méterről mellé lőtt.
45' Első félidő vége.
Bodor helyére Frank lépett pályára a szünetben.
49' Az egygólos hátrányban lévő Mórahalom valamivel aktívabban kezdte a második játékrészt.
54' GÓÓÓÓÓL! Ott a második is! Ide-oda pattogott a labda az ötösön belül, végül a szemfüles Kónya Dávid továbbította a jobb alsóba a játékszert, 0-2!
56' Busa helyért Várda állt be.
58' Koller bokájára tartottak rá csúnyán, középpályásunkat ápolni kell.
62' Frank fejesébe kézzel ért bele egy hazai védő, a játékvezető a 11-es pontra mutatott.
63' GÓÓÓÓL! Koller értékesítette magabiztosan a büntetőt, amit a jobb alsóba vágott, 0-3!
64' Időközben alaposan rázendített az eső is.
65' Bata helyett Nagy a pályán.
65' Várda szabadrúgása elakadt a kéttagú pécsi sorfalban.
67' Remek kontra végén Nagytól kapta meg a labdát Kónya Dávid, aki kapura fordult vele, de 17-ről ellőtte keresztbe. Szép támadás volt!
69' Óriási fölényben voltunk a mórahalmi kapu előtt, Kónya Dávid azonban a keresztlécet találta el csak el.
70' Kónya Dávidot buktatták a tizenhatoson belül, de Takács Tamás sípja néma maradt.
72'
73' Dalibor lövését Sólyom védte ki.
74' Korábban Károly növelhette volna előnyünket, de a labdát kivágták a gólvonalról.
75' Turi helyére Rácz állt be, ezzel elfogytak a cserelehetőségeink.
77' Podonyi ment le, Juhász pedig beállt a házigazdáknál.
83' Dalibor lőtte el keresztbe a labdát a pécsi kapu előtt.
85' GÓÓL! Károly révén már 4-0-ra vezetünk a Mórahalom otthonában.
90' A meccs befejeződött.