PMFC – Budafoki MTE

0 - 0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 28. fordulójában a PMFC a listavezető Budafoki MTE gárdáját fogadja hazai környezetben. Kezdés: 17:00.
Íme a mai kezdőnk: Sólyom - Erőss, Fellai, Krapecz, Szabó - Turi, Koller - Károly, Bata, Bodor - Kónya D.
Cseréink: Gábor, Kónya K., Hleba, Takács, Rácz, Lőrincz, Frank.
Fekete Marcell 5 sárgája miatt nem játszhat, míg Márton Gábor vezetőedzőnk két mérkőzésre szóló eltiltása okán nem ülhet le a kispadra.
Javában zajlik már a bemelegítés a pálya mindkét térfelén.
Hamarosan jönnek a csapatok.
Tiszta pirosban a pécsiek, feketében a budafokiak.
0' A PMFC kezdte a találkozót.
1' Szabó baloldali beadását Bodor bólintotta a keresztléc fölé.
3' GÓÓÓÓÓL! Parádés hazai támadás végén Koller fejelte a labdát a budafoki háló jobb felébe, 1-0!
4' Kovács volt lesen.
5' Krapecz lökte el Véget a büntetőterületen belül, 11-eshez jutott a Budafok.
6' Oláh értékesítette magabiztosan a 11-est, 1-1.
10' Nem örülhettek sokáig a vezetésnek a mieink, kár ezért a felesleges szabálytalankodásért, ugyanis visszahoztuk a meccsbe a listavezetőket.
13' Vég ütközött Bodorral, a vendégek játékosa a fejét fogja, de vállalja a folytatást.
16' Kónya bepörgetett labdájára a hosszúnál Károly érkezett, aki elől azonban tisztázott védője.
20' Kovács Gábor Péter játékvezető ezidáig idegen egyoldalúan fújja a sípját, amivel kapcsolatban nemtetszésüket fejezik ki a hazai játékosok, illetve a szurkolók.
23' Oláh lépett ki a védőink vonalából, a rutinos támadó kapura tört, de Sólyom remek ütemben érkezett ki és begyűjtötte a labdát.
24' Erőss kapta a meccs első sárga lapját.
27' Erőss fájlalja a combját. Reméljük nem sérül le ismét védőnk, hiszen még csak most tért vissza.
30' Kényszerű csere: Erőss helyére Kónya Kornél érkezett a védelem jobb szélére.
31' A vendégektől Grúz kapott sárga lapot Károly buktatásáért.
32' Szabó is besárgult.
33' Kónya Dávidot állították meg a baloldalon les miatt.
37' Koller kapott sárga lapot reklamálásért.
38' Ihrig nem volt lesen, majd kisebb kavarodás után Pölöskey elé tálalt, akinek közelről leadott löketébe belevetődött Sólyom!
40' Oláh volt méteres lesen.
44' Fellai is a sárga laposak táborába lépett.
46' Első félidő vége.
45' A második játékrészt a Budafok kezdte.
45' A szünetet követően nem volt újabb csere egyik oldalon sem.
46' Kovács szánta rá magát egy lövésre, jobbról azonban jócskán fölé durrantott.
49' Egy felugrást követően rosszul fogott talajt Pölöskey, aki a jobb térdét fájlalva fekszik a kezdőkörben. Korábbi támadónk ápolásra szorul.
50' Pölöskey nem tudta folytatni, hordágyon viszik le a pályáról a csatárt. Természetesen jobbulást kívánunk neki is!
51' Pölöskey helyére Illés állt be.
53' Veszelinov rúgott utána Turinak, lap nincs, szabadrúgás viszont igen.
56' A vendégektől Vég kapott sárga lapot.
58' Újabb budafoki kapott sárgát, Veszelinov szabálytalankodott alattomosan.
60' A tizenhatoson állva Sólyom rúgta ki a labdát Ihrig elől.
61' Bodort buktatták a tizenhatoson belül, de a partjelző már előtte lest jelzett.
64' Egy balról visszatett labdába Csizmadia tette bele lábát 10-ről, a labda így vészesen a jobb alsónk felé tartott, de Sólyom vetődve odaért és kitolta a játékszert.
66' Bodor helyére Lőrincz érkezett.
67' Károly jó helyről elvégzett szabadrúgása szögletre pattant a sorfalról.
69' Oláh sárgult be, mert lerántotta Kollert.
71' Koller tette a tizenhatosra betörő Kónya Dávid elé a labdát, akit azonban az ötös magasságában közre fogta és sikeresen elvették tőle a játékszert.
79' Vég kapta meg második sárgáját, emberelőnyben folytathatjuk!
80' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Bata helyett Frank állt be.
81' Kovács helyére Khiesz állt be a budafokiaknál.
82' Frank passzát követően Lőrincz külsőzte kapu mellé a labdát. Nagy helyzet maradt ki!
90' 4 perc a ráadás.
93' Ihrig le, Fekete be.
93' Khiesz sárgult be időhúzásért.
95' A meccs befejeződött.